sjediste za moped

sladjan90

Member
nisam znao gdje otvoriti temu,pa cu ovdje posto je i ovaj moj motoric sve samo ne original :mrgreen:
naime trazim sjediste za svoj Tomos APN4 MS.
imam njegovo original ali pretvrdo je i ubija me skroz.
posto sa njim prelazim dosta dosta km godisnje,sjediste mi je vec dosli na vrh glave.
isao za sloveniju,sav sam utrnuo,realno to je moped i sjediste nije napravljeno za neko vece putovanje.
gdje god da krenem idem min 150km,ako su neka druzenja i slicno.
znaci trazim ili trebam informaciju od kojeg drugog motora mogu da uzmem sjediste a da je udobno,odnosno da nije tako tvrdo kao ovo njegovo.
tu imam i neke dimenzije,sjediste je sirine 20cm,znaci od kofera do kofera 20cm,ako stavim sire sjediste,necu moci kofere da otvorim.
duzina je 50cm,i sjediste je za dvije osobe,meni sad i ne treba tako dugacko,znaci moze i krace sjediste.
nosace cu prepraviti kako god bude trebalo.
znaci ako znate za neko tako sjediste tih dimenzija,svaki info je dobrodosao ili ako znate od kojeg motora je sjediste tih dimentija isto hvala
 

Attachments

  • 20180505_095627.jpg
    20180505_095627.jpg
    814.6 KB · Views: 224
  • 20180505_095520.jpg
    20180505_095520.jpg
    650.3 KB · Views: 184
Ne kaže se sjedište, već sjedalo (sjedište je lokacija gdje se nalazi npr. neka firma)  :wink:

Mislim da ćeš teško pronaći neko sjedalo a da je "plug and play".
Ili ćeš pronaći nešto dosta slično i doraditi ga ili (najvjerojatnije) ćeš ga morati sam izraditi - mislim da ti je to najbolje rješenje. A ako ne znaš sam, možeš ga dati izraditi.

Možda da za početak nađeš jednako sjedalo kao što imaš na svom APN-u i igraš se s debljinom/tvrdoćom spužve  (y)

 
Imaš tu tema s kontaktima ljudi koji uz tapeciranje rade i spužve na sicevima pa ti to oni mogu riješiti (staviti mekšu/deblju spužvu) da te hemeroidi više ne zajebavaju.  :mrgreen:
 
Ostavi tu bazu koja je,i odnesi u Dubravu.
Nadji na fejsu SHADOWSC  :0648: :0648:
objasnis covjeku sto zelis i bit ces prezadovoljan
 
fatboyOS said:
Ostavi tu bazu koja je,i odnesi u Dubravu.
Nadji na fejsu SHADOWSC  :0648: :0648:
objasnis covjeku sto zelis i bit ces prezadovoljan
Aha, i onda će mu cijena sica višestruko premašiti cijenu cijelog Tomosa! :mrgreen:
 
Probaj sa drugačijim sicom za Tomos (nisam ga probao,ali onaj od novog APN-a 6/Alpina mi izgleda udobno,a vjerojatno paše i na starog APN-a 4).
 
hvala za info.
za taj sam i ja cuo da je relativno ok,nosaci ne pasu.
moram smisliti sta cu