sjetite se da nista ne-unistivi!!

GSX-RBOY

New member
kome nije mrsko da cita, nek pogleda sljedeci link.. vrlo tuzna prica

http://zrxoa.org/forums/showthread.php?s=&threadid=50262

poslje sveg tog prezivljenog neki dan se ubio

R>I>P


nikog odavde nepoznam, al svakako se cuvajte u voznji i budite oprezni, i nigdje ne idite bez opreme!!
ovo je samo napomena da nismo ne-unistivi :|
 
bikerboy said:
kome nije mrsko da cita, nek pogleda sljedeci link.. vrlo tuzna prica

http://zrxoa.org/forums/showthread.php?s=&threadid=50262

poslje sveg tog prezivljenog neki dan se ubio

R>I>P


nikog odavde nepoznam, al svakako se cuvajte u voznji i budite oprezni, i nigdje ne idite bez opreme!!
ovo je samo napomena da nismo ne-unistivi :|

Daj opiši ukratko. Tlaka mi je čitat ovoliki članak
 
Citao sam to danas ujutro i mogu reci da mi je zmrdalo cijeli dan. Tuzna prica.

Ako nemas problema s engleskim, procitaj - nece ti biti zao.

Uglavnom, kada se iskljucivao s autoceste, iz krajnje lijeve trake mu je uletio neki nissan p/u. Zveknul ga i ovaj odletio negdje u kanal. Prsti djelomice otrgnuti, kao i sake, smrskani svi zglobovi i tak, grozno.

Nije se mogao dici iz kanala, vozac pobjegao, pao u komu... Pisao je postove o tome kako nemre vise voziti i kako zivi zbog sina i polako kuzi da ima zasto i takav zivjeti - nedugo potom oduzeo si je život.

Zaista strasno. :cry:
 
i onda kaj fakat treba takav text tu metat da se svi bediramo kada je očito da je text totalni tilt?
 
Tha Waynder said:
i onda kaj fakat treba takav text tu metat da se svi bediramo kada je očito da je text totalni tilt?
Dirne te i barem na trenutak natjera da malo razmislis o voznji, zivotu i tome koliko si sretan.
 
Orion said:
Tha Waynder said:
i onda kaj fakat treba takav text tu metat da se svi bediramo kada je očito da je text totalni tilt?
Dirne te i barem na trenutak natjera da malo razmislis o voznji, zivotu i tome koliko si sretan.

u tome i je problem... drmne me i cijeli dan onda samo kosilicu šečem po dvorištu...i toje AKO me drmne... uglavnom drmne sve ostale pa se nemam s kim vozit...

ne kažem ja sada da se rugam tom čovjeku...fakat je sranje to kaj se deilo..jebada genralan rađe bi da nije... ali bilo bi milakše u životu da nisam saznao za to
 
Tha Waynder said:
drmne me i cijeli dan onda samo kosilicu šečem po dvorištu...i toje AKO me drmne... uglavnom drmne sve ostale pa se nemam s kim vozit...
ROTFLMAO! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ali bilo bi milakše u životu da nisam saznao za to
To je istina.
 
orion, u pravu si,ali nemoguće je živjeti stalno u nekom strahu i voziti se stalno sa slikama tragičnih prometnih nesreća!,sranja se događaju i događat će se,jedino što možemo učiniti je nabiti kacigu i uključiti pamet!
 
Orion said:
Citao sam to danas ujutro i mogu reci da mi je zmrdalo cijeli dan. Tuzna prica.

Ako nemas problema s engleskim, procitaj - nece ti biti zao.

...
Zaista strasno. :cry:
Nisam rekao da imam problema nego gledam utakmicu, pa mi se ne da
 
ako misliš na nesreću manje si koncentriran na vožnju i samim time povećava se mogućnost pada....
 
zato sam i napiso da nismo ne-unistivi i da netrebamo pazit samo na sebe dok smo na motoru nego i na ostale okolo nas jer budala je uvjek bilo i uvjek ce bit, nikad neznas ko te moze tako pokupit

cilj toga je da je imao kompletnu opremu manje bi stradao
jakna mu nece sprjecit lomove i mrskanje al ce ublazit ozljedu

:roll:
 
Zaista strašno. Kad sve tu čujem i vidim malo se zamislim, ali kad sam na motoru jednostavno ko da se nikome nije ništa desilo, sam dodajem gas. Tu je isto iz Hercegovca jedan na Harleyu ostao bez noge i on i žena koja mu je trudna. Neki pijani kreten je sjeko zavoj i otkinuo im noge, zaista grozno. Ali kad upalim mašinu više nit šta znam nit šta vidim. 8)
 
:( žalosno je to što se dogodilo, shvaćam da hoćeš tim primjerom upozorit ljude na nošenje kacige, ali daj nemoj to više radit, pa bacaš nas u bed stari, budemo svi ostali kod kuće! evo kak da ja sad vozim utrku u novoj križevcima sa 50kubika, kad razmišljam kak će mi neki sa skuterom presjeć liniju i kak ću pokupit neki stuo ili nešt i završit u invalidskim kolicima vozeći 50ccm!!!(ajd da je bar 250) sva sreća da kad sjednem na motor nema straha već samo gas, gas i donekle "kontrola" tog gasa!!! pozdrav i nemoj sa tim više :nasilni:
 
Andreas said:
Silvio said:
jedino što možemo učiniti je nabiti kacigu i uključiti pamet!

Nazalost vecina ih iskljuci kacigu i nabije pamet....

hahaha-da, a medeni je novi HAZU!!
 
Neznam cemu ovaj post uopce, nista novog nam nisi rekao.
Dajte neke veselije teme, samo neke tragedije.
Zivi svojim zivotom kako mislis da je najbolje za tebe, jedanput se zivi.
Najvece vjesti su kad pogine neko.
Pricajte nesto ljubavno da klinke svrsavaju na to.
 
Hladno Pivo!!!