Sk motori

Sk motori iakustva ako tko ima.
Prijatelj je kupio kod njega motor i jako jako nezadovoljan.
Nije ispostovao dogovoreno i ne javlja se na telefon.
Pitam da vidim da li je samo jedan prijateljev slucaj ili ima jos?
Hvala unaprije
 
  • Like
Reactions: tetrijeb
To je ova ekipa iz Gornjeg Mihaljevca.Svaka preporuka.Za preskočiti ih ,naravno.To kaj su im ponuđeni motori uglavnom slaganci manje je bitno,ali spike preko telefona i stvarno stanje ponuđenog je usporedba neba i zemlje.A i ono kaj su slagali je loše izvedeno u svakom pogledu.Šlamperaj .Čak i RB moto je stepenicu iznad.O kojem je bajku riječ.?
 
  • Like
Reactions: nečeš razbojniče
To je ova ekipa iz Gornjeg Mihaljevca.Svaka preporuka.Za preskočiti ih ,naravno.To kaj su im ponuđeni motori uglavnom slaganci manje je bitno,ali spike preko telefona i stvarno stanje ponuđenog je usporedba neba i zemlje.A i ono kaj su slagali je loše izvedeno u svakom pogledu.Šlamperaj .Čak i RB moto je stepenicu iznad.O kojem je bajku riječ.?
Strasno.Slazem se za Rb moto ali covjek i ne krije i takva je i cijena pa onda tko voli nek izvoli ali ovaj je bas prevara i nemozes mu nista.
 
meni se tip pokazao korektnijim od recimo dks-a koji je totalno neposlovan i bezobrazan, o rb motu i sl. da ne govorim, ali nismo svi isti i ne legnu nam svima isti ljudi, meni je napravio uslugu koju realno i nije morao, to je moje iskustvo s njim, e sad kolko to znači tebi ili tvojem frendu, pojma nemam :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: nečeš razbojniče
meni se tip pokazao korektnijim od recimo dks-a koji je totalno neposlovan i bezobrazan, o rb motu i sl. da ne govorim, ali nismo svi isti i ne legnu nam svima isti ljudi, meni je napravio uslugu koju realno i nije morao, to je moje iskustvo s njim, e sad kolko to znači tebi ili tvojem frendu, pojma nemam :mrgreen:

To kaj ti je napravil uslugu je za svaku pohvalu .To i je bitna stavka u poslovanju.Ali kupovina kompletnog stroja ,nebitno koje marke i vrijednosti kod njih(njega ) je čista lutrija.Poslovnost ovih iz Belice je takva kakva je,slažu i ono kaj većina nebi.Ali to kaj se ne udostoje javiti na telefon nakon što su prodali nekom neki motor meni govori sve.
 
  • Like
Reactions: nečeš razbojniče
jbga, pital čovjek za iskutvo, moje iskustvo s njim nije loše, ali motor od njega ili bilo koga sličnog nisam i nebi kupio

meni nije jasno kako netko očekuje brda i doline od motora koji je ovdje s dovozom i uvozom jeftiniji od najjeftinijeg takvog motora u zemlji iz koje je došao??
 
  • Like
Reactions: Igor28
E Moon,to vidiš i meni nije jasno.Zapravo ,ne vidim razlog da se nekome proda nekaj neispravno ,iako je kao takvo kupljeno i onda nekom dalje prodano s prikrivenim kvarom.To je već prevara.Svjesna prevara.,u to sam siguran.Da je Švabskom ili Austrijskom vlasniku taj motor isplativ za popravak i oni bi to sanirali .ali nije.
 
Ne znaju svabe i austrijanci to slozit ko balkanci 😂
 
  • Like
Reactions: enduro
švaba to složit ne zna, a popravak u servisu košta više nego motor vrijedi (u servisu u kojem ponovo rade balkanjerosi), prosto ko pasulj
i dalje ne vidim računicu, a ustvari i sam sk mi je rekao da nema puno računice u motorima od 2-3 t€ i da ih više neće uzimati, jer sam ga naravno pitao kojom magijom on tu išta zaradi :mrgreen:
 
jbga, pital čovjek za iskutvo, moje iskustvo s njim nije loše, ali motor od njega ili bilo koga sličnog nisam i nebi kupio

meni nije jasno kako netko očekuje brda i doline od motora koji je ovdje s dovozom i uvozom jeftiniji od najjeftinijeg takvog motora u zemlji iz koje je došao??
Ma slazem se ali dao je garanciju a motor riknuo na prvom djiru.
Motor nije godina koja je rekao da je.
Motor nije cestovni ni za registraciju ali ako si covjrk pogotovo firma onda daj stani iza toga sto je receno.
To je rabljeni motor i to je jasna stvar ali daj budi covjek
 
sad kad malo čitam,pa si mislim jel sam ja lud kaj prodajem potpuno ispravne motore,kad kolko kužim svima je bitno da je što novije i što jeftinije ali nema veze kaj bu riknul za mjesec dana.....ali je bitna spIka GLE KAKAV MOTOR ZA MALO NOFCI:mrgreen::mrgreen:🙈🙈
 
Moje iskustvo s Sk motori je pozitivno i mogu samo napisati pohvale.. Kupio sam motor i zadovoljan sam.. Motor kako u oglasu tako i u stvarnosti.. Još uvijek juri 😉
 
  • Haha
Reactions: tetrijeb