Škaromoto

bobi

New member
Mislim da s ovom firmom više neću imati posla. Stavljaju oglase na njuškalo, a ne odgovaraju na mailove, iako mail imaju kao kontakt opciju. Nakon što sam ih nazvao za pumpu goriva koju su stavili na njuškalo (200 kn), pitao sam za koje godište je. Žena kaže da će se javiti kada sazna, prošao jedan dan, ništa od javljanja. Ja zovem sutra, dobivam informaciju o godištu, ali je cijena magično porasla na 500 kn. Po mojem mišljenju je to navlačenje i varanje.
 
jebi ga , cijena je odnos ponude i potražnje , ti svaki dan zoveš što znači da je pumpa tražena roba , odtuda i nova cijena  :LOL:
 
jedimaster said:
jebi ga , cijena je odnos ponude i potražnje , ti svaki dan zoveš što znači da je pumpa tražena roba , odtuda i nova cijena  :LOL:

Tako sam i ja shvatio promjenu cijene, znači radi se o neviđenoj elastičnosti ponude i potražnje  :D

Na pitanje zašto je cijena promjenjena - "Gazda je tako rekao".
 
bobi said:
Tako sam i ja shvatio promjenu cijene, znači radi se o neviđenoj elastičnosti ponude i potražnje  :D

Na pitanje zašto je cijena promjenjena - "Gazda je tako rekao".

ovo je načim poslovanja kao na hreliću samo s bitnom razlikom da tamo cijena ide dolje uglavnom
 
kul firma na ovim prostorima , dosta neozbiljnog poslovanja :) narucio rolice za piaggio gospodinu u servisu dao kod rolica koje trebam ali je genije narucio krive dimenzije sve skupa cekao oko mjesec dana :)
 
Extremno neposlovna i ne profesionalna firma, naručivao dijelove i ostavio kontakt broj,naravno da me nitko nikada nije nazvao ... jednom sam se raspitivao za motor iz uslužne prodaje nakon čega me naravno nisu zvali ...
Točka na i kada su mi sj... kvačilo jer su na novom Kymcu prenašpanovali sajlu i ostavili je tako 3 tkm ...
 
Davnih dana je Škaromoto prestao ličiti na nešto.. Imao sam dobra iskustva od 2004-08. Od onda ne bi više ušao tamo ni po ladnu vodu.. A ta gospođica što "radi" tamo je priča za sebe... Već sam pisao o tome, nešto neviđeno  :mrgreen:  :palacdolje:
 
dovla said:
Davnih dana je Škaromoto prestao ličiti na nešto.. Imao sam dobra iskustva od 2004-08. Od onda ne bi više ušao tamo ni po ladnu vodu.. A ta gospođica što "radi" tamo je priča za sebe... Već sam pisao o tome, nešto neviđeno  :mrgreen:  :palacdolje:

neznam tko sad radi , citao sam o vlasniku kao entuzijastu u trkama ,amerika to ali mislim bi mozda cijelokupnu stvar oko prodaje i servisa trebao dovesti u red!
 
sehrz said:
neznam tko sad radi , citao sam o vlasniku kao entuzijastu u trkama ,amerika to ali mislim bi mozda cijelokupnu stvar oko prodaje i servisa trebao dovesti u red!

Nisam nikad imao loša iskustva s vlasnikom a pisalo se svašta o njemu na forumima.. Osoblje je blagi užas, poštenih mehaničara su imali "čak" 2 u zadnjih 7 god...
 
sad otvorite ovu temu, nakon kaj sam narucio neke djelove

jebemu, ja bio prije par godina kod njega na servisu i bilo je sve super
 
DacMan said:
sad otvorite ovu temu, nakon kaj sam narucio neke djelove

jebemu, ja bio prije par godina kod njega na servisu i bilo je sve super

NIKAD nije bilo sve super :palacdolje:

nego je tvoj motor bio super i nisu ga uspjeli potrgati :wink:
 
Sip said:
NIKAD nije bilo sve super :palacdolje:

nego je tvoj motor bio super i nisu ga uspjeli potrgati :wink:
moj motor je jos uvijek super  :jesus:
 
DacMan said:
jebemu, ja bio prije par godina kod njega na servisu i bilo je sve super
Baš čitam ovo i htjedoh komentirati kako znam ljude koji su iz ZG potezali do OS na servis kod njega...  :mrgreen:
 
Ja imam pozitivno iskustvo od prije godinu i pol kad sam kupovao stroma, dao kaparu i u 15 dana motor bio kod Škare, ostali dobavljači su nudili samo ono što su trenutno imali u salonima.
Jedan servis sam odradio kod njih, ali tu nemam šta pohvaliti, površno i skupo.
 
bobi said:
Mislim da s ovom firmom više neću imati posla. Stavljaju oglase na njuškalo, a ne odgovaraju na mailove, iako mail imaju kao kontakt opciju. Nakon što sam ih nazvao za pumpu goriva koju su stavili na njuškalo (200 kn), pitao sam za koje godište je. Žena kaže da će se javiti kada sazna, prošao jedan dan, ništa od javljanja. Ja zovem sutra, dobivam informaciju o godištu, ali je cijena magično porasla na 500 kn. Po mojem mišljenju je to navlačenje i varanje.

I inače malo neozbiljna firma ...
 
moover said:
Baš čitam ovo i htjedoh komentirati kako znam ljude koji su iz ZG potezali do OS na servis kod njega...  :mrgreen:
ma bilo mi usput, isel sam dalje, al sve je bilo korektno napravljeno i jeftinije od zagreba (ok, znam da to nije neko mjerilo :mrgreen:)
 
DacMan said:
ma bilo mi usput, isel sam dalje, al sve je bilo korektno napravljeno i jeftinije od zagreba (ok, znam da to nije neko mjerilo :mrgreen:)
Znam za još neke primjere gdje su ljudi iz ZG svoje Suzukije servisirali u PŽ, OS i PU... Nakon ove teme, ostaje PU za Suze iz ovog stoljeća i PŽ za stare kante... :mrgreen: