skb i gp

markookram

Well-known member
zanimaju me sve tehnicke stvari vezane za te motore ...
znaci od ovjesa-tip-marka , guma , težine motoa , snage , sve što znate o njima  kratko i jasno
znaci aktualni podaci , neke stare znamo manje više ...
udrite
 
o motogp motorima npr. ovdje imas dosta
http://en.wikipedia.org/wiki/Suzuki_GSV-R
 
neda mi se tražiti, može netko puknuti linkove specifikacije sbk motora, zanima me čisto kolko ima recimo spiesova yamaha, hagin ducati, aprilia i suzuki..čisto me zanimaju razlike u snazi i momentu raznih tipova motora spremnih za utrku (y)
 
tocan podatak neces nigdje nac. uostalom, tvornicki timovi razvijaju motor od utrke do utrke, pa je to i tesko pratit.

a sve odgovore o tome koliko kg i koliko cega imaju motori (ili bi trebali imat) imate u FIM pravilniku
 
Shokrefumi said:
tocan podatak neces nigdje nac. uostalom, tvornicki timovi razvijaju motor od utrke do utrke, pa je to i tesko pratit.

a sve odgovore o tome koliko kg i koliko cega imaju motori (ili bi trebali imat) imate u FIM pravilniku

U FIM pravilniku nema nista o SKB natjecanju  :? A snaga motora je kod svih >210HP provjereno sluzbeni podatci  :mrgreen:



:LOL:
 
Mocippaldi said:
U FIM pravilniku nema nista o SKB natjecanju  :? A snaga motora je kod svih >210HP provjereno sluzbeni podatci  :mrgreen:



:LOL:
ima negdje i FIM tehnicki pravilnik, samo treba potrazit. Da, +210 BHP je pravi sluzbeni podatak :mrgreen:
 
Shokrefumi said:
ima negdje i FIM tehnicki pravilnik, samo treba potrazit. Da, +210 BHP je pravi sluzbeni podatak :mrgreen:

Ima tehnicki pravilnik ali ne SKB klasu  :mrgreen:
 
markookram said:
zanimaju me sve tehnicke stvari vezane za te motore ...
znaci od ovjesa-tip-marka , guma , težine motoa , snage , sve što znate o njima  kratko i jasno
znaci aktualni podaci , neke stare znamo manje više ...
udrite

Kupuješ neki?
 
M900 said:
Kupuješ neki?
ha ono , još ne
informiram se ...

Shokrefumi said:
tocan podatak neces nigdje nac. uostalom, tvornicki timovi razvijaju motor od utrke do utrke, pa je to i tesko pratit.

a sve odgovore o tome koliko kg i koliko cega imaju motori (ili bi trebali imat) imate u FIM pravilniku
a znam da je teško doci do podataka ...
i nisam ocekivao nešto previše informacija ... ali reko , možda neko zna ... možda negdje iscurila koja info ...  :mrgreen:
 
Ima NSR GP iz 1998 ne nije Doohanova :mrgreen: na netu,cijena prava sitnica 75.000 zelenbaća.