Skipper 150

VOPA

Active member
Frend je neki dan kupio Skippera 150 (4-taktni) al ne zna baš puno o njemu. Koliku brzinu bi to trebalo razvijati (njegov neće preko 100), koliko bi trebao trošiti, da li na nešto treba posebno obratiti pažnju? I,da, ne radi mu onaj mali display ispod satova( pokazuje neke hijeroglife), što bi taj display trebao pokazivati i ako slučajno netko zna gdje bi ga se moglo kupiti jer sumnjam da se to da popravit.
 
vozio sam 125icu i ide iznenadujuce dobro sa obzirom na snagu...neznam koliku brzinu bi trebao postizati al znam da mora ic preko 100 cca 120...a taj display je sat i datum tako da neka to ne mjenja sta ce mu...potrosnja 4l (y)
 
to je tu negdi, ja mislin da ide max 105 km/h, solidan skuter za po gradu, jednostavna tehnologija, i kao polovni se dosta povoljno nabave, a i voze ih uglavnom stariji ljudi koji i ne letaju baš (situacija u Ši)
 
imam ja identicni skuter. e sad. sto se ubrzanja njegovih sitnih 9 kw odlicno vuce do 80 km/h i onda mu cijela vjecnost treba da dode do 100 (jedno 16s) i jos toliko da bi dosao do 110 koliko meni najvise ide. Vozne karakteristike malo losije, ogroman postotak tezine je prema nazad (a jos kad i imas suvozaca :x)pa je u zavoju malo losiji, ali ipak je to skuter za laganini voznju, udobnu voznju, a ne za naganjanje.sto se tice onog displaya on pokazuje datum ,dan u tjednu, temp. zraka, sat (pametan je on (y)). po meni je tuniranje skippera neisplativo iako imas za njega kit na 190 i jos puno toga. Dobar skuter sve u svemu a sto se tice izgleda nije nesto ali uz malo maste moze on i vizualno izgledati super. jedino me smetaju velika svjetla prednja i straznja i one ''usi'' sto stite ruke od vjetra. potrosnja se meni krece i do 6l u gradu i brzo se javlja rezerva iako on to laze (mozes jos bez problema i vise od 50 km napravit). I za kraj- stvarno odlican zvuk ima 8)