SKmotori Međimurje iskustva

Kawah

Well-known member
Dakle ,kao što naslov kaže,zanimaju me iskustva i neki opći dojmovi ako ih imate s tom firmom koja uvozi tj. unosi motore iz vjerovatno Austrije ,nešto Nemčija i Italija navodno .Naime ,pošto je Vs motohaus iz Varaždina neslavno otišao u zaborav ,a kupio sam jedan bajk od njih ,zanima me kak ovi dišu ., ne dišu ? 8) :021:
 
Kaj nitko nikaj ?Vjerovatno su tak pouzdani da imate samo dobra iskustva .Ili nitko s foruma još nije trgovao s njima.? Očekival sam bar Moona za kakav smjer ,to je njegov kraj ,ali...  8) :021:
 
nemam pojma ko su kaj su, nit me ne zanima, kak more biti dobar motor iz uvoza za 2000 eura?? to mu neki dobrotvor žabar pokloni, ovaj plati 500 eura prijevoz, 500 eura nameta i harača i zaradi milijune 8)
 
Hm ...! Nisam tak razmišljal ,u tom smjeru .,ali ajde. Jel' nužno znači da ovo za dva tri soma spada u kramu ili aludiraš na nekaj drugo . Znači ,njuška i slični su puni krame ,što domaće što unosne ,uvozne .Ma znam sve to ,ali nekak mi je lakše posložiti kockice s još par mišljenja .To je to .!  (y) 8) :021:
 
razlika od uvoza i hr je što u hr izmet dobiva na cijeni...
vani za 5k eur nađeš super stvari
u nas za te novce možeš pojest dobre ćevape i prolistat njuškalo i odustat od kupovine motora
 
da se i kod nas naći dobar motor za tringet, ali sigurno ne kod lokalnih kokošara kvazipreprodavača
 
MOONSHIELD said:
da se i kod nas naći dobar motor za tringet, ali sigurno ne kod lokalnih kokošara kvazipreprodavača
              E ,tu bi se složil s tobom .A ovo : lokalni kokošar kvazipreprodavač :daj to malo pojasni ,zvuči mi preapstraktno .Možda najbolje da sam sebi nekaj prodam,podvalim ,ili ? (y) :LOL:
 
MOONSHIELD said:
da se i kod nas naći dobar motor za tringet, ali sigurno ne kod lokalnih kokošara kvazipreprodavača
Prije bi sigurno kupio od kokošara koji ima reg. djelatnost nego od nekog pvt. koji švercaju na crno
5 puta više motora nego ovi preko firme ili obrta, barem ako nešto se ujeb....
A uostalo u svakom slučaju, viđeno, probano, kupljeno...
Veći su muljatori i prevaranti neki pvt. nego firme, i još im tome nemožeš ništa ako se šta zakompl.
 
  • Like
Reactions: Anticitizen419
Malo up za temu (da ne pišem novi post), ima li netko iskustva s ovom trgovinom? Sviđa mi se jedan motor tamo, bar na slikama 😉