SKOLA VOZNJE I POPODNEVNI TERMIN SRIJEDA, 7.7. u 17:00

Sasa MK Motori

Administrator
Dakle, svi tecajci, da ih tako nazovemo, u serijedu u 17:00 se vidimo na stazi. Zao mi je na ovoj malo zakasnjeloj najavi, ali tek sad sam uspio dogovoriti sa upravom Grobnika.
Dodjite kao uvijek do 16:00 da pripremite motore i izvrsite uplate i sl.
Molim samo one koji se u skolu nisu prijavili prosli puta, a vozili su sa nama, da to ucine u srijedu. Ipak neku papirologiju treba rijesiti.
 
I da opet ne dođe do problema, voziti mogu samo osobe s hrvatskim dokumentima. Zovite to kako hoćete ali to je tako i nema promjene.
 
SLOVENCI za sve je MATE kriv.... :evil: :evil: :evil:
Tako kad ga vidite na Grobniku svako po jednu čušku.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Ej Saško...Jel staza slobodna cijeli dan????
Ono standardno...Platiš sat voziš dan????
:roll: :roll: :roll:
 
mate said:
I da opet ne dođe do problema, voziti mogu samo osobe s hrvatskim dokumentima. Zovite to kako hoćete ali to je tako i nema promjene.

Ne kužim zakaj zagorci ne mogu voziti?!? Kakva diskriminacija !!!!

Nacionalisti jedni !
 
Sram vas bile, a sme mi zagorci ze hrvatima navek bili f dobrim odnosima :LOL:
 
Bandit skupi ekipu, transparente u ruke i pred RR. Blokirajte promet kraj kanala, i pišite peticiju !!!

Viš da je to u modi sad.
 
Nihče ni rekel da su Horvati loši, al da sme vam morali 3 precidnika dati, to je ve preveč!





srki
jebo sve kaj nisu dojdeki
 
Tk je Perica...lepe pred baRRaku sa transparentima ŽABE IZ GRABE!!!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
mate said:
I da opet ne dođe do problema, voziti mogu samo osobe s hrvatskim dokumentima. Zovite to kako hoćete ali to je tako i nema promjene.

Ja imam hrvatski dokumenat kluba Motori... znači mogu vozit :ugovor: :D
 
Ma žabe su mrak, ali one iz RR-a nisu žabe. To su neki mutanti iz reda dinosaurusa... :mrgreen: A pričaju taksisti da Aco s vremena na vrijeme umjesto kikirikija uz pivu mrcne koju... :mrgreen: