Škola vožnje

Napisao si da se ne trebaš pripremati za trke, pa sam samo htio reći da školica na grobniku nije samo za stazu.
Svaka škola je dobra. Nadam se jednom otići i na stazu, ako ništa drugo onda kao neko novo iskustvo...

Vidio sam u jednoj temi da @EnduroLab spominje školicu za offroad vožnju... To bih isto volio probati...

P.


Prije Off roada pametnije je svladati osnove On roada...
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac
Motogymkana super, to i ja planiram na godinu.

Grobnik nije samo staza, imaš i poligon. I za početnika je to super samo što je puno novaca - mislim 1900kn. Namjerno ne želim reći skupo.
Učenje na cesti u vlastitom aranžmanu često zna ispasti dosta skuplje.
 
  • Like
Reactions: neven
Ako se ne varam, skolica (jedan dan) je cca 600kn za sve, ako si clan kluba onda je 50% na sve usluge il tako nesto.
godisnja clanarina je 600kn mislim (ak neko zna dal se gleda od datuma il kalendarski nek dopuni)
cesto znaju imati i neke besplatne akcije tipa otvaranja i zatvaranja sezone i slicno.
imaju i treninge al mislim da je to samo interno za clanove

eto ispravite me ako je koja dezinformacija
to je sasvim ok cijena...ma i onih Grobničkih 1900kn vridi... nešto ću otić sigurno...hvala na info.
 
vjerujem da vrijedi kod keca al 2 soma pljunuti u komadu nije malo.... ovo je 600 po 600 i opet dodjes na istu brojku... al ljepse zvuci a i ovih 600 je za cijeli dan ko i onih 1200 jedino kaj si ovdje na vom motoru a kolko sam vidio kec ima onaj s pomocnima sto mi djeluje brutalno za probati
 
Moze mi netko reci kada najranije se moze polagat za mopede do 50cc i koliko odprilike kosta vozcka?
 
Osoba može početi s osposobljavanjem za moped s navršenih 14 godina i šest mjeseci, a polagati vozački ispit s navršenih 15 godina starosti.
umak: hak.hr

koliko košta neznam, al msn da ti cijena varira ovisno o mjestu.
 
  • Like
Reactions: Freesty
Jbt, (80tih) se samo teorija rijesila (i to ne nuzno u autoskoli, bilo je i besplatnih tecajeva po ZG sto su skole organizirale) i dozvola za mopede bila u djepu sa 14 godina.
 
Kad sam ja polagao isto je bilo sa nekih 14g i kostalo je nekih sada bi to bilo 200kn.samo testove i gotovo. Sad gledam pa to kosta nekih 4000kn. Zanima me da li danasnja djeca uopce to idu polagat.
 
Malo da spamam.
Hej djete ploloži B na automatiku.
To mi se upiše u vozačku i ako ga zaustavi policija da vozi auto sa manualnim mjenjačem isključi ga iz prometa oduzme vozačku na neko vrijeme i kazna,...o_Oo_O
 
Malo da spamam.
Hej djete ploloži B na automatiku.
To mi se upiše u vozačku i ako ga zaustavi policija da vozi auto sa manualnim mjenjačem isključi ga iz prometa oduzme vozačku na neko vrijeme i kazna,...o_Oo_O
Kaj stvarno???
 
Malo da spamam.
Hej djete ploloži B na automatiku.
To mi se upiše u vozačku i ako ga zaustavi policija da vozi auto sa manualnim mjenjačem isključi ga iz prometa oduzme vozačku na neko vrijeme i kazna,...o_Oo_O

Eto pripreme za B1, B2, B i za šišanje na još par načina... Marku I'm jbem, koji k dozvoljavaju auto školama da u voznom parku imaju nešto što ne odgovara kategoriji? Ide sve u vražju m'ter, postojano i neizbježno...
 
  • Like
Reactions: tomore
Eto pripreme za B1, B2, B i za šišanje na još par načina... Marku I'm jbem, koji k dozvoljavaju auto školama da u voznom parku imaju nešto što ne odgovara kategoriji? Ide sve u vražju m'ter, postojano i neizbježno...
Odgovara kategoriji. Kandidat se sam mora opredjeliti za automatik. Nije da autoškola odlučuje.
 
Odgovara kategoriji.

B - motorna vozila, osim vozila AM, A1, A2, A, F i G kategorije čija najveća dopuštena masa ne prelazi 3.500 kg i koja su dizajnirana i konstruirana za prijevoz ne više od 8 putnika, ne računajući sjedalo za vozača; motorna vozila ove kategorije mogu biti u kombinaciji s priključnim vozilom čija najveća dopuštena masa ne prelazi 750 kg.
Ne dovodeći u pitanje odredbe propisa o tipnom odobrenju vozila o kojem je riječ, motorna vozila u ovoj kategoriji mogu se kombinirati s priključnim vozilom čija je najveća dopuštena masa veća od 750 kg,pod uvjetom da najveća dopuštena masa ove kombinacije vozila nije veća od 4250 kg. U slučaju da je najveća dopuštena masa takve kombinacije vozila veća od 3500 kg, takvom kombinacijom vozač može upravljati samo nakon što je položio ispit za tu kombinaciju vozila iz nastavnog predmeta Upravljanje vozilom.

Ne vidim naglašene vrste mjenjača.
 
Malo da spamam.
Hej djete ploloži B na automatiku.
To mi se upiše u vozačku i ako ga zaustavi policija da vozi auto sa manualnim mjenjačem isključi ga iz prometa oduzme vozačku na neko vrijeme i kazna,...o_Oo_O
Malo si me zblesiral s automatikom...Tomos i B kategorija :mrgreen:...onda mi je došlo z pijane guzice u glavu:mrgreen:.