Skuter putovanja i druzenja

Status
Not open for further replies.

moviemaker

New member
Kako je evidentno zamrla tema o Beverly clubu ovim putem bih zelio pozvati sve skuterase koji mogu pojuriti barem 100 km/h, bez obzira sto voze, neka se ovdje jave ako imaju zelju i volju potegnuti nekamo van granica svoje ulice i voznje posao-kuca ili do obliznjeg kioska. Trazim istomisljenike koji ne misle o skuteru kao motoristi i da je dobar samo po gradu.
Nakon sto sam napravio preko 20000km na skuteru, zelim reci da je vise nego dobro prijevozno sredstvo i da je putovati s njim milina, i jako bih zelio da se okupimo svi koji imamo takvo misljenje i da pokazemo motoristima da i mi putujemo i da nismo za podcjenjivanje pa da dozivimo mozda i zasluzeni pozdrav kada se vozimo, a ne da na na mahanje rukom dobijem prezirni pogled (pih skuteras )
Dozivjeh na putovanju da se pokoji motorist odluci pozdraviti rukom, ali sam imao dojam da je to samo zato jer se zaje posto je vidio svjetlo i da picim preko 100 pa je mislio da sam na motoru :)
Ajmoo skuterasi pokrenite se i ajmo dogovoriti nesto da svi vide da nas ima koji se vozimo i dalje od trafike  :jesus:
 
mene su jučer pozdravljali - jer je kišilo
pa su vidjeli da sam i ja u govnima :)

ma ja sam za - napokon sam prešao granicu Primorsko-goranske županije i to me veseli

do zagreba se sa mojim strojčekom (izuzevši gužvu u Rijeci i stajanje) može održavati realan prosjek od 70 km/h
 
@ moviemaker: mi smo se već dogovorili, samo reci kad si slobodan pa idemo nekam (y) bum ja posudil skuter od nekog ak ti je bed vozit se pokraj motora :mrgreen:
a mi se druže Liberty vidimo u Umagu ako ne prije (y)
 
Jos sam sa Bevom 250 imao do Karlovca po staroj cesti prosjek 86km/h po gps-u :)
Ma, predivno se vozikati okolo sa skuterom, a sada sa Bevom 400 je jos bolje, ne sto ide brze jer ionako
ga ne mislim natjeravati, nego sto se mogu voziti s pola gasa onako kako sam s 250 isao full gas :)
Cestom do rijeke sam obicno picio oko 90-100 po zavojima a na ravnim djelovima gas do daske pa koliko sam uspio uhvatiti
do prvog zavoja, sto obicno nije bilo vise od 130 po brzinomjeru :)
 
ja ne prelazim 100 kmh sa svojim
ne želim ga mučiti i držim ga u području najvećeg okretnog momenta osim u slučaju pretjecanja

Incredible - naravno da se vidimo, jako mi je drago što sam bio u zg i što smo se svi družili (y)
 
Naravno da se sa jačim skutovima 200+ može potegnuti na naki put..išao sam busom u Šibenik po VXR i vozio sam se natrag do zg :mrgreen:
 
moviemaker said:
, a ne da na na mahanje rukom dobijem prezirni pogled (pih skuteras )

ja sam par puta dozivio da dobijem zacudjen pogled :shock:....kad preteknem nekog "bajkera" u po krivine,a poslije jos zacudjeniji kad skonta da me nemoze stic :mrgreen:
 
ma ja sam već navikao - netko me pozdravi, netko ne
meni je drago da nekog susretnem bez obzira kakvih 2 kotača vozio - pa mahnem

ako se oni bolje osjećaju ako ne mahnu - nema problema

ali mislim da ne mašu samo oni caffe raceri koji su se gle eto čuda našli na otvorenoj cesti
pa od toga ne mogu sebi doći
a našli su se samo zato što idu neki susret i što im je do jedini domet imalo duže vožnje motorom

ne mislim nikoga kritizirati, ali...tako obično bude

 
Kao prvo pozdrav, imao sam bev.250 i prosao sam dobar dio Hrvatske i zato ne vidim razlog da ne putujete okolo samo naprijed  (y)
 
hvala na podršci - meni osobno to puno znači
jer je prva stvar koju me redovito pitaju - a kad ćeš se ti nama pridružiti (u smislu kupnje motora)
 
liberty said:
hvala na podršci - meni osobno to puno znači
jer je prva stvar koju me redovito pitaju - a kad ćeš se ti nama pridružiti (u smislu kupnje motora)
mislim da ti je stvarno vrijeme :mrgreen:
 
ne, još ne
nek se kredenc raspadne, pa onda ćemo dalje

u svakom slučaju kad on bude gecrkt - javim ti se da ga izreciklirate za kutije za CD-e :)
 
liberty said:
hvala na podršci - meni osobno to puno znači
jer je prva stvar koju me redovito pitaju - a kad ćeš se ti nama pridružiti (u smislu kupnje motora)


Ma nista samo ti uzivaj u voznji sve ostalo je sporedno  (y) kad budes moga i htio ces prec na nesto drugo a meni je bilo bitno putovanje a takav sam i  motor izabrao zato uzivaj  (y)
 
sve znam - obzirom da moj prijatelj Bikeveteran (i član vašeg foruma) posjeduje upravo motor kao i ti

a i malo sam s Chimpom lamentirao i o opciji motora

uglavnom - bitno da ja osjetim da sam dorastao nećem večem, pa ću onda znati da li ostajem na skuteru ili idem dalje
nigdje mi se ne žuri

i za sad samo apeliram na ozbiljnije skueraše da se počnu družiti jer je to - lijepo :)
 
liberty said:
sve znam - obzirom da moj prijatelj Bikeveteran (i član vašeg foruma) posjeduje upravo motor kao i ti

a i malo sam s Chimpom lamentirao i o opciji motora

uglavnom - bitno da ja osjetim da sam dorastao nećem večem, pa ću onda znati da li ostajem na skuteru ili idem dalje
nigdje mi se ne žuri

i za sad samo apeliram na ozbiljnije skueraše da se počnu družiti jer je to - lijepo :)

slusaj iskusne stromere  :wink: sala  (y)
 
ja se spremam do Murtera zapicit sa svojim skutom i bas se veselim i gustam!tako da sam uvijek za neko putovanje i tako to!
 
ja sam raspolozen otici preko granice, tj. vec dulje planiram za grcku 7-10 dana. danas sam procita u motopulsu da je fim rally 7.7 pa tko zna...
ako se nekome svidi ideja mogli bi nesto iskombinirati, uzeti sator, vricu, koji euro i pun gas...

8) 8) 8) 8) 8)
 
ja predlažem da se malo okupimo negdje na pola puta da bude svima - Rijeka, Crikva ili tako nekako
da malo razmijenimo iskustva, vidimo di smo i šta smo
upoznamo se :)
za početak

evo - ja ne mogu samo ovaj vikend, a moram vidjeti i za slijedeći (više bi mi odgovarala npr. ta slijedeće nedjelja, jer je pitanje do kad će skuter biti na servisu u subotu za 12 dana (remen, gume, ulje...)
 
Ja definitivno planiram Motohepening u 5 mjesecu na grobniku pa možda to nije loša ideja da se skupimo u većem broju, malo je nezgodno ekipi iz slavonije ali ako postoji dobravolja.
Baš se veselim i trkama i stuntu i da upoznam uživo i ekipu sa foruma.
 
ja sam uvijek za nesto takvoga..evo ako ima neko da zeli samnom za neki vikend zapicit do murtera do moje vikse,provozamo se,neki rostilj i natrag (y)planiram za 1.05 dole na 3-4 dana
 
Status
Not open for further replies.