Skuter putovanja i druzenja

Status
Not open for further replies.
Offtopičarite ko po običaju, svako ima pravo na svoje mišljenje. Ja iza svog stojim i ne sramim ga se. Naravno ovdje se radi o vlastitim suvozačicama, o ženama na motoru općenito gledajući .. tak mi je svejedno... vidla žaba da se konja kuje...
 
evo ja odradio jednu noćnu vožnju sa laganom kišicom, bilo mi dosadno pa se otišao je malo provozat
išao sam do poreča i natrag i kiša je padala malo kad sam krenuo oko 21h i potpuno prestala malo poslije vodnjana i tako sam se lijepo vozio opreznije jer su ceste bile skroz mokre nazad sam išao Y-om i tako ja sretan što sam izbjegao kišu i zadovoljan ću otić u krevet da bi onda u puli na kružnom pao takav jeb.. pljusak to mi je cca 10min od doma i onda sam sav pokisao i bio mokar do gaća i gaće doslovno eto ali nema veze došao sam doma oko 22.30h sasvim ugodna vožnja osim zadnjih 10min bez prevelike gužve  :D
 
mv_agusta said:
evo ja odradio jednu noćnu vožnju sa laganom kišicom, bilo mi dosadno pa se otišao je malo provozat
išao sam do poreča i natrag i kiša je padala malo kad sam krenuo oko 21h i potpuno prestala malo poslije vodnjana i tako sam se lijepo vozio opreznije jer su ceste bile skroz mokre nazad sam išao Y-om i tako ja sretan što sam izbjegao kišu i zadovoljan ću otić u krevet da bi onda u puli na kružnom pao takav jeb.. pljusak to mi je cca 10min od doma i onda sam sav pokisao i bio mokar do gaća i gaće doslovno eto ali nema veze došao sam doma oko 22.30h sasvim ugodna vožnja osim zadnjih 10min bez prevelike gužve  :D

E tek sad me puklo, pa vidio sam te bio taj dan (prekjucer) u cca. 20.53h na krizanju zaobilaznice i Šisanske ceste, jel'da?!  :misli: Mislim da si to bio ti - tamno sivi nexi 500, sa tablicom na nosacu. Ja bio autom ( :?)...

Ja danas bio jedan relativno kratki đir, vratio sam se doma, da operem XT-a, malo je bio musav od kisice i prljave ceste, pa dok sam lanac namazao, pa rekao, ajd da i SP-a operem... pa vise bio u garage nego u điru...  :LOL: ...Nego pazi ovo, vozim se ja Pomer-Medulin-Ližnjan, i na izlazu iz Medulina prema Ližnjanu (znaci prema "staroj Medulinskoj"), odmah na izlazu iz Medulina, stoji "bojler" i zaustavlja skuterase kojih po tim selima ima bez kaciga masu. Zaustavio je crvenog VX/R-a  :misli: ... Uglavnom, bas sam ostao  :shock: :shock: :shock: kad sam ga tamo vidio. Prvi put da po tim starim cestama vidim Policiju...  :? Ali mozda je i dobro, tu i tamo, da ne bude previse luđaka koji onuda misle da voze rally...  :misli:
 
i ja mislim da sam to bio ja :D iako te nisam skužio :mrgreen:

što se tiče policije stvarno nisam očekivao da bi tamo mogli ići od kada ja prolazim to cestom nikada ih tamo nisam vidio, ali neka ih malo samo da se ne zadržavaju puno :mrgreen:
 
Nije normalno koliko se svaki topic nakon nekoliko postova pretvori u mlacenje prazne slame i to gotovo uvijek od istih ljudi.
Mislio sam da je ovaj forum mjesto za razmjenu korisnih informacija, dobrih ideja i sl.
Postalo je vise nego dosadno pokusati izmedju gomile sranja koja se postaju pronaci nesto suvislo za procitati.
Jedino korisno sto sam ovdje polucio je da sam upoznao nekolicinu dobrih ljudi s kojima kontaktiram uglavnom preko mob ili
u zivo, a sve ostalo postaje vise nego zamorno.
 
U Jošanima, smjer more-Zagreb, već 3. dan stoje pajkani sa pištoljem za mjerenje brzine...A kraj njih, bogme i parkani auti i likovi koji istovaruju svoju lovu za državni proračun.. :anger: Neka, neka.

...upozorenje vama da budete nježniji sa gasom.  :wink:
 
AndreyA said:
Baj d vej jel ima na vašim druženjima kakvih žemskih bića osim vaših suvozačica?  :chick: :cheer: :cice: :paper:

i mene isto zanima
 
Citajuci ovu temu, ne mogu ne primjetiti poprilican broj izvjestaja i slika sa voznji forumasa, a uz to, i prilicno minimalno "off-a" za temu tog tipa. Tko ima vremena, definitivno preporucam da procita ovu temu! I jos moram napomenuti da mi je zao sto je velik broj aktivnih clanova iz ove teme napustio forum, ili vise nije aktivan. Ovim putem pozivam ih svih da se vrate, i obogate ovaj podforum sa jos informacija i slika!

LP, moderator.
 
Status
Not open for further replies.