Skuter servis u Zg.

Rage

New member
Ovak, frendica me molila da se raspitam gdje se u zg moze povoljno servisirat skuter, kod nekog "meštra", il nekog ko ok radi? Kolko sam skuzio, otisao joj je pokazivac za gorivo i jos neke sitnice(nece palit, al mislim da je to samo svjecica). Inace ima Apriliu 50. Tenx
 
MimMoto u Dubravi, Ravnice bb (ulica iza Kauflanda 100 metar pa prva desno), tel. 2910437.

MimMoto su ovlašteni serviseri i dealeri za Apriliu.
 
koja aprilia 50?   sr sonic ditech amico???? list goes on.. ak je SR imam kompletne djelove i za karb i injector verziju... svih serija mašina... minareli morini....
 
Ako joj su Mimmoto skupi, onda reci gospodični da skuteri - ili bilo kaj drugo - nisu za nju... Jer oni fakat nisu skupi. Ako je full servsi za 500 ccm ispod 100 eura, onda je nekakav prekidač na 50 ccm 15 minuta posla i unutar 150 kuna troška, skupa sa svjećicom.

I reci joj da koliko para - toliko muzike, iliti da za badave nema... možda može kod nekog meštra platiti i "naturalno"...  :LOL:
 
rednyaW said:
imam 2 plovka za gorivo ak oće... ak uopće je to..možda se sao kontakt negdje skinuo... svječicu kupi za 30 kn sam i promjeni,,,,

Rage, dobro ti veli Waynder... zamijeni joj to sve ti, pa cura možda bude zahvalna i više nego kaj očekuješ...

Jeb'ga, u životu nećeš nikada dobiti čuče zabadaf... nekaj mora biti, pa makar i samo kavu platio...
 
Ma ne znam tocno di je isla. Moram pogledat malo bajk. Ak bum trebao koji dio javim, znam da bi neke plastike trebala.  (y)
 
Sledgehammer said:
Ako joj su Mimmoto skupi, onda reci gospodični da skuteri - ili bilo kaj drugo - nisu za nju... Jer oni fakat nisu skupi. Ako je full servsi za 500 ccm ispod 100 eura, onda je nekakav prekidač na 50 ccm 15 minuta posla i unutar 150 kuna troška, skupa sa svjećicom.

I reci joj da koliko para - toliko muzike, iliti da za badave nema... možda može kod nekog meštra platiti i "naturalno"...  :LOL:

popisujem, rastavljanje masine, zamjena lezajeva radilice, sastavljenje itd... 200kn. Za istu stvar u ING Kartu me trazili 700kn s njihovim lagerima. Inace sam lagere i semeringe platio 200njak kn.