Skuteraško Gledanje Eura

black_rider_

New member
Pozdrav skuterašima  :lipotan:
s obzirom da danas počinje  :yikes: zanima me dal ima interesa da se ekipa nađe u nekoj birtiji sa gigantskim ekranom, parkiramo miljon skutera ispred  :skuter: i popijemo koje pivo i pogledamo koju tekmu?
 
ja sam za!!!po meni super ideja!!!
 
mogli bi se nac sutra u 17:00 pa u neku birtiju,igraju nasi u 17:50
 
morate policiji prijaviti okupljanje..... možda čak i susret..... u najmanju ruku slet...  :mrgreen:
 
kazu da ce kisa...
 
strasilo said:
morate policiji prijaviti okupljanje..... možda čak i susret..... u najmanju ruku slet...  :mrgreen:

sad bi ti reko kaj bi njima prijavio!  :LOL:
mogu doć murjaci na beverly scooterima, popit pivo i pogledat tekmu, ako dođe neki sa bembarom, ok, nek dođe :D sam nek upali rotirku da bu veselo! :D
ajde ak nas se skupi više ja sam za! do sutra se stignemo dogovorit...
 
damir_zgb said:
kazu da ce kisa...

ja ne znam kaj bu stim vakulom! ak sutra padne kiša idem ga tražit po gradu  :cijpadrva:
mislim fakat bi moglo prestat padat... a posebno sutra kad je tekma...
 
kak se nebi stigli dogovorit.vidit cemo kakvo ce biti ujutro,makar kad pogledas prognozu kazu kisovito..

:moli: da nebude kise..

a ko zna za neki biiig tv di bi se moglo pogledat?
znam da ce bit tu na trgu ogroman i jos par manjih..
 
i kaj onda?bu bilo kaj il ne?
 
ha dobro onda..
 
Decki imate moju podrsku, iako ja nisam bas za neka gledanja tekmi, a vec sam konzumirao par pivica, doma uz rostilj  ( a drzim se one da ne vozim kad pijem, pa makar to bilo i pivo )  (y) (y) (y)
 
ja eo gledam s posla,mogli bi u pon negdje ic gledat..
e samo babe mi uletavaju u ducan i ometaju gledanju..
 
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee opet smo Svabe zgaziliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
decki imate u birtiji o euru pa tamo komentirajte... :LOL: :LOL:
ocemo onda u pon negdje u birtiju gledat?
pa da nazdravimo  :piva:
 
hrvatska-hrvatskaaaaaaaaaaaaa!!! ja sam bas za gledanje tekmi u birtiji pa poslje bi mogli nekam na zenske :mrgreen: to bi bilo bas cool :LOL: