Slavonija - trazim mjesto za odmorit u prirodi

DacMan

Well-known member
Picim Zagreb - Vukovar (ne po autocesti), negdje na pola puta (nije nuzno na pola bas) bi stao i skuhao kavicu u prirodi. Dali znate neko mjesto da je ugodno oku i da se moze napraviti takva kratka pauzica?
 
Picim Zagreb - Vukovar (ne po autocesti), negdje na pola puta (nije nuzno na pola bas) bi stao i skuhao kavicu u prirodi. Dali znate neko mjesto da je ugodno oku i da se moze napraviti takva kratka pauzica?

Jezero Petnja, jezero Borovik, ovisi kojim putem ideš ....
 
  • Like
Reactions: DacMan
Ako prodjes kroz Zadar,svrati u Šepurine,ulaz slobodan,šuma i piknic,sve za onog ko udje,mozda i kakav ti nudista naidje u drustvo.
 
Ako prodjes kroz Zadar,svrati u Šepurine,ulaz slobodan,šuma i piknic,sve za onog ko udje,mozda i kakav ti nudista naidje u drustvo.
Bio prosli vikend, dovraga, da sam barem tad imao tu infromaciju 😢
 
uf, dobro je završilo... al ovo je neka cvaja sigurno, pa medvida nije otjerao zvuk motora, nego smrad. jadna beštija :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
dva protiv njega jednog, imao je sreće medvjed, mogli su ga razbit



Srki
 
Picim Zagreb - Vukovar (ne po autocesti), negdje na pola puta (nije nuzno na pola bas) bi stao i skuhao kavicu u prirodi. Dali znate neko mjesto da je ugodno oku i da se moze napraviti takva kratka pauzica?
Bili prije par tj i slucajno naletili na savrseno mjesto za odmoriti sat dva.

Ako ides preko Miholjca, ovo ti je uz put.
Vidi se sa ceste, mozes s motorm do vode, imas neku ribicku nadstresnicu sa klupama za rastegnut leđa :)
Meni se bas dopalo...
 
Imam snimku gdje smo uletjeli u krdo svinja, srećom većina je bila mladih, ali to je stampedo samo takav. O ovome sam puno puta razmišljao kad bi vozili u Lici. Ne lajkam takav susret iako su tamo još uvijek mine prva opasnost.
 
  • Like
Reactions: enduro
U Lici nateras medjeda onda u minsko polje, pa peres medburger kasnije
 
kavicu u prirodi? sta si ti nesto posebeno pa ti birtija nije dovoljna? hoces to kako kuvaš postat na instagram? i sigurno voziš posuđenu Husqvarnu.. uzima bi kruv konobaricama? izrode, srami se




:mrgreen:
 
Last edited:
  • Haha
Reactions: prpa and DacMan
jebote, jel se mi znamo?
procito si me 💯%
zapravo i ja koji put skuvan kavu kad iden u planinu.. teglin plinsko kuvalo, fajercajg, lončić, dvi kesice Nesa, vodu, cukar i kučarin (od titana) i onda umišljam kako san kul.. a ona mala kava u tetrapaku od vindije mi je deset puta ukusnija... i kovanica od dva eura je 100 puta lakša nego sve te pizdarije
 
Last edited:

Attachments

  • IMG_1828.jpeg
    IMG_1828.jpeg
    5.6 MB · Views: 0
  • IMG_1832.jpeg
    IMG_1832.jpeg
    1.6 MB · Views: 0
  • IMG_1834.jpeg
    IMG_1834.jpeg
    3.5 MB · Views: 0
  • IMG_1837.jpeg
    IMG_1837.jpeg
    3.6 MB · Views: 0
  • IMG_1842.jpeg
    IMG_1842.jpeg
    1.7 MB · Views: 0
  • JPEG image.jpeg
    JPEG image.jpeg
    630.2 KB · Views: 0
Ovo me podsjetilo koliko nekad fali enduro, a slika s kavom na voznju s ekipom sa quadovima koja sa sobom ne da nosi puno toga za pod 45 stupnjeva nego i cijele rostilje. :p :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: DacMan
ovaj uredjaj ispred je za radit ekspreso (brijem 16 bara na ruke 😎), e kad zakuha voda, ubacim unutra i ispalim ekspreso natrag u solju (za drzat solju rabim moto rukavice, pro kozne, perforirane za njezin uzitak), nakon toga dodam mal hladne vode da se moze pit, a solja se taman za to vrijeme ohladi
e onda lagano sebič za pratitelje i na instač

zapratite me za još savjeta
 
nije, to je ona mobilna espresso pumpa... to je vec next level gađet :ROFLMAO: (y) poviše toga ide samo mala titanska 'peć na drvca' i vatru palit kremenom od 30€ sa piljevinom od 12,99€