Slavonski enduraši

Iz arhive:

vUpEYKG5DP8teu2NIozqqfWGuK6aLW19fE93At6SvQiBdJQ68_MUE0B4K3pcYnPpnybazYxujAFGtdPuHO-20Z3jQi6NZAhqCKBuTOkrlPsEmdyxF5WUaw58R5j6kTj4RmF_jY9FSSeo4u_L4JZgTK7dCYCofRvRdsBXkzjHzuKLVNNF0d43D3hP1rYzjl75bmbuBadFRzybFa3QiPPSVVlEGw1i4ae2cz9cy7dOdE5i16GKLshmW2NqGbfPhFbOX8MlaWOZHPBuliQqPnoRc9EoGl8W5dmK8GEvYqBRf9BDyUIFhC_SqDSO29y8jbugz2ZvEYXAazUIGKNI-L5xxPyvSq_wD3Dzv4YC2IbDuPixLy26NjzxbBH5O9b1IdfcqeDENAMd4wzZg9lHJsI0DYjlGroKuGUAMCBGdx1H8jcPNh0xohOSghw8LfBcjwudkELNqKir6mfWMenH5LgNoItODi_owLJNnE9k_Qm0-07RPInL2dpT90nfWs4O-FYRbJSinRTORkgB8JSCwxJY9w8qJSQVhJL3WY5cRyLqP2G4Q7aqhuv-Ty3HZjf6jjwiT-FgKEfYCH3MQmx0NmktPeQN4si6am3CIDzDIQr3c5ffM5sW=w1280-h854-no
 
Jedino ne znam gdje je slavonska enduro ikona stejne....da nije isao na operaciju platfusa?? :? Teski tereni...
 
davor_77 said:
Iiiideš Đurđa!!  (y)

A već sam mislio Lazića zvat, da su mu sjebali temu.  :mrgreen:

Lazic je postao tetkica koja razmislja jesu bolje Mitas E07 ili Heidenau K60, umjesto da kao musko stavim T63.
 
svakak said:
Lazic je postao tetkica koja razmislja jesu bolje Mitas E07 ili Heidenau K60, umjesto da kao musko stavim T63.

E ako ti je to dilema, onda si stvarno tetka.  :mrgreen: Iako za kamen u Norway je sve OK. Al imaj obraza.  :mrgreen: (y)
 
AnteK said:
E ako ti je to dilema, onda si stvarno tetka.  :mrgreen: Iako za kamen u Norway je sve OK. Al imaj obraza.  :mrgreen: (y)

K60 Scout
Ako mi je negdje valjala, a ono kad je hladno i slinavo.
A tak si nekak zamišljam Lazićev novi dom  :mrgreen:
 
svakak said:
Lazic je postao tetkica koja razmislja jesu bolje Mitas E07 ili Heidenau K60, umjesto da kao musko stavim T63.

ajd probaj K60- pa "javi" kako to ide... ja imam E08 i sve je super dok je cesta suha, a kad je balava kao da imam 50ks "viška" na zadnjem kotaču.. :mrgreen:
 
rocky6 said:
ajd probaj K60- pa "javi" kako to ide... ja imam E08 i sve je super dok je cesta suha, a kad je balava kao da imam 50ks "viška" na zadnjem kotaču.. :mrgreen:
na transalpu 700 imam k60scout  ( obicne, ne silica) i  to su mi uz anake 2 najbolje gume za kisu ,slinavo i hladno. Ne mogu vjerovati kako su dobre po tako hladnom i slinavom ,jednostavno ne mogu. Svaki dan sam na motoru, i prosli tjedan na -5 i guma niti jednom nije pustila niti vrti u prazno kod  jaceg dodavanja gasa ....sto mi se npr dogadalo sa metzeler tourance i metzeler karoo 3.
Ne znam kako se Lazic vozi ali za moje potrebe je to najbolja guma koju sam do sada imao,najbolji kompromis. Za laksi off ,za dosta ceste i 90% voznje sa 2 na motoru  ...i sada ima oko 7000km i zadnja ce sigurno jos 2 tisuce  a prednja mozda jos jednu zadnju  :mrgreen:
 
bravo  (y) , to se traži :imao-probao-usporedio-rekao.. na recimo "istim" motorima  :wink:

(y)
 
Nagovorili ste me na K60, vidjet cu jel su mi dostupne i ove SiO2 aka zimske. Mozda njih isprobam.
 
svakak said:
Nagovorili ste me na K60, vidjet cu jel su mi dostupne i ove SiO2 aka zimske. Mozda njih isprobam.

Te SiO2 imaš samo obične K60, ne i Scout.

http://de.reifenwerk-heidenau.com/modules/reifenliste/view.php?lang=de&point=5&rtyp=17&profil=101&pic=107

Staviš ako nađeš prednju K60 SiO2 a zadnju Scout.  (y)
 
rocky6 said:
ajd probaj K60- pa "javi" kako to ide... ja imam E08 i sve je super dok je cesta suha, a kad je balava kao da imam 50ks "viška" na zadnjem kotaču.. :mrgreen:

..imas kod mene na motoru Heidenau K60 Scout, pa probaj.. istina da su malo potrosene, ali jos uvijek se da voziti  :mrgreen: a sto se tice proklizavanja kad je cesta balava - neki dan prolazim kraj Gasinog kamenoloma i okrenem gas u 6. pri nekih 110 km/h, a ono nesto blinka?  :mrgreen:
 
Safety said:
..imas kod mene na motoru Heidenau K60 Scout, pa probaj.. istina da su malo potrosene, ali jos uvijek se da voziti  :mrgreen: a sto se tice proklizavanja kad je cesta balava - neki dan prolazim kraj Gasinog kamenoloma i okrenem gas u 6. pri nekih 110 km/h, a ono nesto blinka?  :mrgreen:

Kod Gašinog kamenoloma zna i po suhom klizat.  :mrgreen:
 
Safety said:
..imas kod mene na motoru Heidenau K60 Scout, pa probaj.. istina da su malo potrosene, ali jos uvijek se da voziti  :mrgreen: a sto se tice proklizavanja kad je cesta balava - neki dan prolazim kraj Gasinog kamenoloma i okrenem gas u 6. pri nekih 110 km/h, a ono nesto blinka?  :mrgreen:

auklinac, pa naručimo onda paletu tih guma kad svima trebaju- i finišer za asfalt da popravimo cestu, i kupimo kamenolom da se AnteK vozi bez straha od čuvara  :mrgreen:
 
rocky6 said:
auklinac, pa naručimo onda paletu tih guma kad svima trebaju- i finišer za asfalt da popravimo cestu, i kupimo kamenolom da se AnteK vozi bez straha od čuvara  :mrgreen:

Nisam Rocky bio skoro u kamenolomu...  :(