Slike sa organiziranog putovanja u Dubrovnik

linza

New member
Ispred kluba sa ljeva na desno: Dado ( Dvije Rote,Plasticari ) , Raga ( tajnik ), moja malenkost
Mare, Matija sa bratom, Niko( El Prezidente ) i up..


iznad konavla struzem fuzicima :)


to je to gdje sam boravio


a tu su bakanalije



ovo iza nas je moja plodna Neretva


prvo predjelo sa zabica i sirekom


pa onda brodet od jegulja i zaba sa purama( zganci ilitiga palenta )


i tako punih trbuha krenuli mi na voznju



Tino moj kum bravi neretvanski gusar


njih bumo pojeli sljedeci put


lagani pristanak


nebum ja pal. Niste te srece


moja birtija u Momicima


vidje nas u Konavskim Dvorima. Tamo jede samo elita i jos neki...
Malenkost moja sa lokalnim mocnikom mojim Boskanom:)


Sta je fina ova voda nakon prsuta


i za kraj ali meni najdraza, jedna domoljubna



Nisam se stigo zahvaliti Mari da krasnom drustu i gostoprimstvu. Pa ovim putem saljem puse konavocici mojoj.

Zeljac fala ti kaj si me nahranil u svojoj konobi u dugom Ratu i kaj si platil pivu u Orebicu.

Toliko od mene za sada.
 
Bravo Linza, svaka cast... :mrgreen:
A sa kojom se ono grlis, morah da te pitam kad niko nece... :mrgreen:
 
bem ti hranu !! eee... :mrgreen: :mrgreen:

:hrana: :hrana: :hrana2: :hrana2: :dribble: :dribble:
 
linza said:
Nisam se stigo zahvaliti Mari da krasnom drustu i gostoprimstvu. Pa ovim putem saljem puse konavocici mojoj.

the pleasure was mine :roll: , pa ti ovim putem lancelote moj uzvraćam puse
 
Hoooooo konavle moj kraj, dobre su to prerije! E, idem dolje ovaj vikend na svadbu, krecem u petak navecer, posao posao, pa se nemoze prije, taman da uhvatim jutarnju maglu kroz neretvu i izlazak sunca u 4 ujutro. Lika po noci - ludo - kasnije cu gledat split u 1 poponoca sa vrha klisa i pusit cigaru.... jedva cekam... 8 mjeseci nisam vidio dalmaciju ni more, osim kad sam pratio linzu do splita - a tad se nije nista vidjelo od kise i magle, a i ostao sam sat vremena. A ovaj vikend je opet ludilo od nevremena - pa jebiga, nek bude tako... prerije prerije...
 
Ajde mali, jebo se nisi. Pa neces ti meni u petak sam. Morat cu vratit uslugu pracenja
 
TO NIKSA: evo ti link da vidis i motore sa puta za konavle, 8 post od vrha, to je onaj kisni vikend za uskrs kad je trebalo biti 'puno' vise motora:

http://www.dvijerote.com/forum/viewtopic.php?t=32&start=60

(6 slika je u grupi - forum MK Dvije Rote, 8 post od vrha...)... Moram ti priznati da mi nisu drage takve primjedbe kao tvoja, jer su bili pozvani svi, i ti isto, cini mi se da si i bio prijavljen za put na webu motora... :mrgreen: ... nemoj se ljutit ali tvoja mi opaska djeluje malo glupo - mogao si i ti vozit po kisi... moram branit linzu jer znam da je tih dana presao i preko 2000km... pratio sam ga do splita, vratio sam se odmah za zg (isti dan) jer imam malu bebu i nisam imao vremena za ici dalje u konavle... al idem sutra, krecem iz zg-a oko 8 navece, pa mozes sa mnom; opet ce totalna kisa, al valjda ti to ne smeta...
 
Gemich said:
a jesu te lipo ranili :cool:
a koja je ono šta se držite zagrljeni ka da ste bez gaća :?: :mrgreen:

A i nekak ti rukica lagano klizi prema dole... hm... da mi je vidjet jos slika iz te serije... :twisted:
 
Koji ste vi likovi?! Samo da je piti,jesti i jebati. Kaj nitko nije prokomentiro stari mlin? Kad ste zadnji put piti vodu iz rijeke???
 
linza said:
Kad ste zadnji put piti vodu iz rijeke???

Onima koji su to probali sa savskom vodom su izrasli čudni pipci :mrgreen:
Pa svu si klopu ljudima počistio, a još i one pačiće mjerkaš :wink:
Lin-za fra-je-ru :roll: