Šljem

LemmyZD

Well-known member
Jel zna netko ima li di kupiti kakav šljem za po ljeti, čisto radi policije po gradu ono samo tanko, okruglo na vrh glave? Tražim po moto dućanima nema nigdje...Neki full mali...
 
Sljem ti po zakonu ne prolazi  :wink:
 
LemmyZD said:
Jel zna netko ima li di kupiti kakav šljem za po ljeti, čisto radi policije po gradu ono samo tanko, okruglo na vrh glave?

Sorry, ali samo budale nose kacigu zbog policije, a ne zbog sebe...  :wink: :wink: :wink:
 
Ne mogu vjerovat ali u ovome se u potpunosti slazem sa Sledgom  (y) (y) (y)
 
Ma jebe mi se za to, ne mislim ići neke rute s tim sranjem, nego po gradu čisto od točke a do točke b, znojim se u ovoj mojoj ko prase...
 
moze tuta prolazi po slovu zakona,kosta ti cca 210kn mene zaustavilo nikidan i samo mi je reka obavezno mora bit zavezana
 
http://rudim-zagreb.com/ Nazoves na broj i pitas di ima kupit u mjestu di zivis u njega uzima dosta trgovaca iz HR  :wink:


honda xr said:
moze tuta prolazi po slovu zakona,kosta ti cca 210kn mene zaustavilo nikidan i samo mi je reka obavezno mora bit zavezana

Jesi siguran da prolazi po slovu zakona  :mrgreen:


http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/273328.html
 
vickodu said:
Ne mogu vjerovat ali u ovome se u potpunosti slazem sa Sledgom  (y) (y) (y)

Nemoj da ti to prijeđe u naviku, slagati se s tobom dovelo bi me na loš glas...  :LOL: :LOL: :LOL:
 
LemmyZD said:
Ma jebe mi se za to, ne mislim ići neke rute s tim sranjem, nego po gradu čisto od točke a do točke b, znojim se u ovoj mojoj ko prase...

Eeee, onda u redu, jer po gradu, čisto od točke a do točke b, ne pada se, ne stradava, ne gine...  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Sledgehammer said:
Nemoj da ti to prijeđe u naviku, slagati se s tobom dovelo bi me na loš glas...  :LOL: :LOL: :LOL:

Nece ne brini necu pretjerivat  :mrgreen:


Sledgehammer said:
Eeee, onda u redu, jer po gradu, čisto od točke a do točke b, ne pada se, ne stradava, ne gine...  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Trebalo bi napapravit peticiju protiv nosenja kacige po gradu jer nepotrebno kvari frizuru  :LOL: :LOL: :LOL:
 
šljemova se nađe dole u oglasniku, ak imaš dovoljno smislenih postova, certificiranih od mate.  (y)
 
Grad je ujedno i najopasnije mjesto. :? :wink:
A da kupis recimo nesto pošteno - recimo kakvu dobru flip-up kacigu (npr. Nolan N103)?
Imam ja tu N-103, dusu dala kad cekam na nekom semaforu usred nicega :mrgreen: ...zbog radova naravno, kojih ima valjda na svakoj "staroj" cesti.  :palacdolje:
Pa bi i za vrucine u gradu dobro posluzila, svakako bolje od tog komada plastike, cak i da nedaj Boze padnes sa dignutim prednjim dijelom. (y)
Ima i naocale protiv sunca (na tipku 8) ), antifog vizir, itd., jedino je cijena malo :?

vickodu said:
Sljem ti po zakonu ne prolazi  :wink:

Mislim da si u pravu. (y)
Cak, dosta jet kaciga ne prolazi, osim ove renomirane sa nekom homologacijom... (neznam detalje stvarno...), ali sigurno ce netko znati... :misli:

Sledgehammer said:
Sorry, ali samo budale nose kacigu zbog policije, a ne zbog sebe...  :wink: :wink: :wink:

Potpis!!!!!! (y)

Sledgehammer said:
Eeee, onda u redu, jer po gradu, čisto od točke a do točke b, ne pada se, ne stradava, ne gine...  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:LOL:

---

P.S. I zadnje, ali ne i najmanje bitno - kakve veze ima ovo sa skuterima!? :shock: :eek:hne:
Ajde u "Rasprave o servisima, dilerima i opremi".  :jesus:
 
LemmyZD said:
Jel zna netko ima li di kupiti kakav šljem za po ljeti?
TO je moje pitanje, nisam pitao niti jel prolazi u zakonu niti je li sigurna niti bilo što drugo, ali na ovom forumu ima očito jako puno mudrijaša...na kraju krajeva koga boli kurac oću li ja poginut ili ne, jel me netko pozna možda?? Aj daj brišite ovu temu
 
Rocky_st said:
... a čega sve odi po splitu ima za vidit... od obične tute, nacističke tute, skejterske kacige, biciklističke kacige, bejzbolske kacige  :mrgreen: pa do škverske kacige  :LOL: :LOL:... ka šta vidite ima opcija za dugo toplo ljeto...
a kod nas ima i izdubljenih lubenica  :mrgreen:
 
baldeks said:
a kod nas ima i izdubljenih lubenica  :mrgreen:

E pa to je idealno rjesenje kupis lubenicu prepolovis pojedes je sa curom i svak svoju polovicu jos vlaznu na glavu da hladi.

I jos najbolje od svega kosa ti je poslije ljepljiva i samo kad stanes namistis frizuru po zelji ko sa gelom  (y)
 
iluvatar said:
E pa to je idealno rjesenje kupis lubenicu prepolovis pojedes je sa curom i svak svoju polovicu jos vlaznu na glavu da hladi.

I jos najbolje od svega kosa ti je poslije ljepljiva i samo kad stanes namistis frizuru po zelji ko sa gelom  (y)
stari nisu svi pametni ka ti.... :misli:  :D