SLONČKOV RINGARAJA, Kamniška bistrica, SLOVENIJA!!!

Dr_Jakob

New member
LJUDI!

Ne bojite se snijega i hladnoće?
Bolujete od abstinencije non-motorističke krize?
Dosadno vam je?
Voljeli bi dobru staru ludu motorističku feštu?
Vam je Njemačka i Elefant treffen predaleko i preskup?

Nemojte se bojati! Imam rješenje. 13., 14. i 15. veljače 2009 ćemo u Kamniškoj Bistrici (cca. 30km iz Ljubljane) organizirati slovenski odgovor na njemački Elefant treffen (u malom)!!!

NAZIVA SE SLONČKOV RINGARAJA!!!

Predviđena cijena ulaznice je 20 €, za to dobijete welcome drink, naručje drva i hrpu slame za ispod guzice. Sva ostala pomagala donesite sa sobom! Predlažemo:
-šator, armafleks i vreću
-lopatu za snijeg
-lance za motor (također kakav konop koji ćete naviti oko kola)
-piće i hrana (ČAJ, pivo, rakija i kobasice, možete dovući kakvog odojka ili 5)
-lopte, frizbij i ostali dodaci za skraćivanje vremena (također karte i Monopoly haha)
-roštilj, lonce za gulaš, termosice za čaj, … ukratko sve što trebate za uspješnu kuhinju na otvorenom!
-TOPLA ODJEĆA I DEKE, jer je hladno!!

Automobile i quade ostavite doma jer nisu poželjni! Dobrodošli ste svi bajkeri iz cijele Hrvatske, koji ste za dobar provod uz taborsku vatru!
Dođite s motorom na trodnevnu hladnu moto zabavu u snijegu!!
RECITE I DRUGIM MOTORISTIMA, KOJI SE NE BOJE ZIME!!! RAZGLASITE SVIMA!!!
Mapa do lokacije slijedi!

Lp Dr_Jakob i ostala organizacijska
p.s. prijave i dodatni info na [email protected]
 
koji klub to organizira i kud je najlakše doći a da netrebamo vinetu kupovati
 
zwerr said:
koji klub to organizira i kud je najlakše doći a da netrebamo vinetu kupovati
To nije klubski susret, to je susret ljudi, koji vole motore.
Iz Hrvatske ima puno regionalnih cesta do Ljubljane, a iz Ljubljane ima samo glavni put do Kamnika, a kad dođes do Kamnika, skoro si tamo. Mapa do Kamniske Bistrice nije ni potrebna...

Iz Zagreba ides preko granice na Krsko, onda preko Hrastnika u Trbovlje, direkta u Ljubljano, onda pravac na sjever u Kamnik... (ni kilometra puta nije po avtoputu, da bih trebao vinjetu) a kad si u Kamniku, strasno je lako naci Kamnisko bistrico... samo ides pravac do planina... in trazis ovakav znak:
 
Dr_Jakob said:
LJUDI!

Ne bojite se snijega i hladnoće?
Bolujete od abstinencije non-motorističke krize?
Dosadno vam je?
Voljeli bi dobru staru ludu motorističku feštu?
Vam je Njemačka i Elefant treffen predaleko i preskup?


Nemojte se bojati! Imam rješenje. 13., 14. i 15. veljače 2009 ćemo u Kamniškoj Bistrici (cca. 30km iz Ljubljane) organizirati slovenski odgovor na njemački Elefant treffen (u malom)!!!

NAZIVA SE SLONČKOV RINGARAJA!!!

Predviđena cijena ulaznice je 20 €, za to dobijete welcome drink, naručje drva i hrpu slame za ispod guzice. Sva ostala pomagala donesite sa sobom! Predlažemo:
-šator, armafleks i vreću
-lopatu za snijeg
-lance za motor (također kakav konop koji ćete naviti oko kola)
-piće i hrana (ČAJ, pivo, rakija i kobasice, možete dovući kakvog odojka ili 5)
-lopte, frizbij i ostali dodaci za skraćivanje vremena (također karte i Monopoly haha)
-roštilj, lonce za gulaš, termosice za čaj, … ukratko sve što trebate za uspješnu kuhinju na otvorenom!
-TOPLA ODJEĆA I DEKE, jer je hladno!!

Automobile i quade ostavite doma jer nisu poželjni! Dobrodošli ste svi bajkeri iz cijele Hrvatske, koji ste za dobar provod uz taborsku vatru!
Dođite s motorom na trodnevnu hladnu moto zabavu u snijegu!!
RECITE I DRUGIM MOTORISTIMA, KOJI SE NE BOJE ZIME!!! RAZGLASITE SVIMA!!!
Mapa do lokacije slijedi!

Lp Dr_Jakob i ostala organizacijska
p.s. prijave i dodatni info na [email protected]


....htjela sam svašta napisati....ali mi se ne da... :?
...da, isto je voziti 30 i 300 km   (y)...i niš't ne treba..    :misli:.samo....neke sitnice u vrijednosti parsto ojra .. :mrgreen:.(samo vreća ti košta 200-300 eur-mislim ona u kojoj možeš spavati na minusu)
....a kada ih imaš te sitnice onda ideš na elefanten... :jesus:
 
trxa said:
....htjela sam svašta napisati....ali mi se ne da... :?
...da, isto je voziti 30 i 300 km   (y)...i niš't ne treba..    :misli:.samo....neke sitnice u vrijednosti parsto ojra .. :mrgreen:.(samo vreća ti košta 200-300 eur-mislim ona u kojoj možeš spavati na minisu)
....a kada ih imaš  te sitnice onda ideš na elefanten... :jesus:

Ovaj susret je bio kao prvo namijenjen bikerima iz Slovenije, a onda sam se prisjetio, da bi bilo ljepo, ako bi dosli i pokoji bikeri s Hrvatske. i nekoliko se jih je vec prijavilo.

Prvo od svega: iz Zagreba do Ljubljane je 115 kilometra, a do Passaua je 360 u jedan smjer.
Drugo: ako nemate vrece, satora i ostale opreme, onda nebih isli ni na Elefanta.
treće: niko nije rekao, da morate doći svi bikeri s Hrvatske, ali prijavljenih je vec i ponesto hrvatskih bikera. trxa, ako ti je problem doci do Ljubljane, mnogo vecji ce ti biti problem doči do Elefanta.

lijep pozdrav, jakob
 
trxa said:
....htjela sam svašta napisati....ali mi se ne da... :?
...da, isto je voziti 30 i 300 km   (y)...i niš't ne treba..    :misli:.samo....neke sitnice u vrijednosti parsto ojra .. :mrgreen:.(samo vreća ti košta 200-300 eur-mislim ona u kojoj možeš spavati na minisu)
....a kada ih imaš  te sitnice onda ideš na elefanten... :jesus:

a samo da dodajem... i ja cu se vozit preko 70 kilometra do ovog susreta... jer nisam ni ja iz Kamnika, ali mi je itekako lakse doci do kamnika nego do passaua.
 
...trxa ide na elefanten...zato i  zna što sve treba... :jesus: i  zna da to nije sve pis of kejk  :mrgreen:
 
..ali pusa svima...možda i dođemo....

P.S. ako smo došli po -10 u Maribor (ako ne gledamo kurente iz Ptuja,cca 20 km) mi smo jedini došli sa motorom iz pristojne udaljenosti, onda zaista nije problem doći i do vas... (ali  nije stvar u tome...)
 
trxa said:
...trxa ide na elefanten...zato i  zna što sve treba... :jesus: i  zna da to nije sve pis of kejk  :mrgreen:
Super..  a I mi znamo, da nije sve pis of kejk :D  Ali moramo negdje poceti, a?
 
..pa napišite što ljudima sve treba....
...ne samo vreća...treba vam vreća za extremne uvjete odnosno da je normalna temp. oko - 10, extremna odnosno -30..., ljudi imaju ljetne vreće, od max. 0,deke...kuda sa njima na motoru??? moraš imati prikolicu... smrznuti će se... roštilji?.....plinske plamenike sa kartušama... lonci za gulaš....nosi ga ti radi ravnoteže....alo...nije sve tako jednostavno...
...nemoj mi zamjeriti što sam baba i odgovaram t,i a još se usudim i pitati... fakat, kaj niste mogli izmisliti neko originalno ime nego elefanten ringaraja?
 
trxa said:
...nemoj mi zamjeriti što sam baba i odgovaram ti a još se usudim i pitati... fakat, kaj niste mogli izmisliti neko originalno ime nego elefanten ringaraja?
Pa sto se ljudi tako radi utikujete u to, kako se suster zove, a? Jel to neki novi olimpijski sport?

Zove se SLONCKOV RINGARAJA, jer imamo za uzor elefante, to je jasno i laikoma... a drugo, "ringaraja" jest neobavezna festa, druzenje in malo je djecje... ali to je tacno to, sto trebamo za takav susret... jer ako smo toliki luđaci, da se idemo 3 dnevno kampiranje usred zime u planinama (Kamniska bistrica jest start tacka za puno planinskih tura), onda bas ne trebamo neceg skrajno resnog, jeli? A kako bi ti to zvala?

p.s. Ovaj susret nije organiziran preko kojeg moto kluba, tako da ga i po klubu ne mozemo zvat...
 
...zimski moto wellnes... :mrgreen:....osmjeh čovječe ribice.... :mrgreen:....putevima revolucije.... :mrgreen:, divokozin krevet,,, :mrgreen:...ma svašta ste mogli izmisliti.....kekec i bedanjec..... :mrgreen:,    kekec i teta pehta....alo.... ne...kekec u alpama... savršeno....ili smrznuti kekec....
...on je savršen...obožavala sam kekeca kao klinka...
...slončeki..?????? i sam vidiš da izvornih naziva imate ohoho...mašte malo....zašto da vam govore da ste plagijat....
 
trxa said:
...zimski moto wellnes... :mrgreen:....osmjeh čovječe ribice.... :mrgreen:....putevima revolucije.... :mrgreen:, divokozin krevet,,, :mrgreen:...ma svašta ste mogli izmisliti.....kekec i bedanjec..... :mrgreen:,    kekec i teta pehta....alo....
...slončeki..?????? i sam vidiš da izvornih naziva imate ohoho...

nek ti bude:
SAMO ZA TEBE se ovaj susret zove .. samo malo da pogledam...

MOTO SUSRET PUTEM REVOLUCIJE OSMJEHA COVJECE RIBICE U ZIMSKOM WELLNESU KOD BEDANCA IN TETE PEHTE

, a za nas normalne se jos uvijek zove SLONČKOV RINGARAJA!

... ekola! Poklon samo za tebe! Jesam car, jeli?
 
....svaka čast....
...ali bila bih zadovoljna sa smrznutim kekecom..
 
, a za nas normalne se jos uvijek zove SLONČKOV RINGARAJA!

...a koga ti smatraš normalnim tko se vozi na minusu.... :jesus:
 
trxa said:
....svaka čast....
...ali bila bih zadovoljna sa smrznutim kekecom..
trxa said:
, a za nas normalne se jos uvijek zove SLONČKOV RINGARAJA!

...a koga ti smatraš normalnim tko se vozi na minusu.... :jesus:
HAHA, both good ones :D Mozda sledece zime. Za ovu godinu je izabrano vec izabrano ime.
Ma gledaj: tko se sekira i frustrira oko toga, kako se susret zove (= ti), zaboravlja na bistvo svakog zimskog susreta i to je: da upoznajes in da se poveselis sa onima, kojima ni snjeg ni mraz nisu toliki razlog, da bi se ne furali. Ako dođes na Slonckov ringaraja, zna se, da si pravi/-a, i ne trebas ni pravog imena ni niceg drugog.
 
Dodao sam nekoliko slikica, da vidite u kakom raskosju cemo taj susret odrzavat. Dođite svi!
 
Vjerovatno ce onaj vikend biti hladno i mozda i malo snjega.. u kamniski bistrici jest sada vise nego pola metra snjega.