Slunj - Tounj

Fora je,asfalt dosta loš,seoski put na nekim mjestima,pazi se auta iz suprotnog smjera...lijepa priroda
 
Skreni sa te ceste prema Tounjčici i Mrežnici. Prekrasna priroda. Malo makadama. Možeš ti to....na tom vozilu.
 
Cesta duga godinu dana.
 
Kad krene MoDem fest, isplati se potrositi i vise sati:mrgreen:
Prije toga probaj s talijanskim čoperom do Ožanića, Šušnjara, Sastavaka ,Vrela Mrežnice...
 
Korenica Lapac Srb

Meni draga cesta još iz doba prije nego što su ju asfaltirali.

Zadnjih par godina je dosta propala - ima dosta klizišta, asfalt je dosta propao (iako nije star) pogotovo na dijelu Korenica - Lapac. Dio Srb - Otrić je u nešto boljem stanju.

Valjda zbog migranata, zadnjih par godina je cijeli potez krcat interventnom policijom.
 
Dionica Bjelopolje-Lapac nosi naziv Sanaderova cesta, ne cudi da propada hi hi.
Policijski punkt je vec duze vrijeme na planini zbog migranata, ali kontrole brzine nema.
 
Tu stranu znam napamet, gledam neke spojeve sa cestom prema Senju... a da ne spušim magistralu od Senja do Posedarja.😄
Stara riječka, Fužine, Lič, Vinodolski, pa dalje doli. Kad dosadi, onda iz Vrbovskog na Ravnu Goru, Mrkopalj, pa Fužine. Nikada gužve.
 
Skreni u slunju. Cesta je odlicna, Gume na 1.3 i otvori rebound.
 

Attachments

  • 08684BCF-0CC7-4792-BE23-7896F70ED3D4.png
    08684BCF-0CC7-4792-BE23-7896F70ED3D4.png
    3.3 MB · Views: 0
Moze se kapela dohvatit ako se ide prije plitvica desno na saborsko , plaški i izađe se u josipdolu. Tamo je cesta ok.
 
To sam jednom prošao ali davno, za vrijeme rata.:mrgreen: Ideja je uloviti neku novu i i zanimljivu cestu za gas a ne istraživanje.:p