Slusanje glazbe i bluetooth sustavi

matej123

New member
Dojadilo mi je pjevat si svako jutro na putu do posla pa sam odlucio nabavit neki sustav za pozadinsku buku, s obzirom da nisam bas upoznat s time, zanima me jel vi koristite kakav sustav, slusate li glazbu dok se vozite i moze li on ici na svaku kacigu, na sto pripaziti?
 
neznam koliko je pametno sa slušalicama i muzikom u ušima vozit...

al vidio sam nekidan na jednom starom Dragstaru vezicama vezan za timun bluetooth zvučnik, onaj tipa JBL, mislim da je zvučnik i vodootporan...motor je imao visoki vizir, i očito se dovoljno čuje.
 
Ima tu lik sa nekim ogromnim Harleyem, crnac - americki vojnik vjerojatno, sa ubitacnim sound sistemom na motoru. Znaci, kad taj prodje, tresu se stakla na prozorima u krugu 500m. Pokazivao je nekima gore na lokalnom moto okupljalistu subwoofer nazad u topcase-u. Po meni zesci seljakluk iako se vidi i cuje da je jako puno ulozeno u to. Dakle nije neka trestalica kao sto klinci razvijaju u kadetima i corsama nego bas kvalitetan zvuk, al svjedeno krkanluk.
Ja imam neku kinesku komunikaciju u kacigi da me zena ne udara kad hoce da stanem nego da mi kulturno moze reci i svega sam ga jednom koristio za slusanje muzike. Ne znam, nije mi bas nesto zanimljivo slusati muziku kad sam na motoru.
 
Imam senu na koju mogu spojiti muziku sa moba i cuje se odlicno ALI i ovo je bitno ALI muzika me dekoncentrira i veca sam opasnost za sebe i ostale tako da sam prestao.
 
  • Like
Reactions: infinity and WraGG
Ja ise sključivo vozim s muzikom. Nimalo me ne dekoncentrira, to su bedastoče. Koristim sena sustav za komunikaciju koja je spojena blutoothom na iphone na kojem mi paralelno rade navigacija i Tidal music servis. Sve radi bez greške iako za brzine preko 100km/h ja dodatno koristim i čepiće da si smanjim buku vjetra. Zvuk prolazi ok jer su zvučnici direktno na uhu pa čepići malo stišaju ali više ubiju šum vjetra. Sena je najpopularniji komunikator i ima neke svoje prednosti ali ima i drugih rješenja od raznih komunikatora do jednostavnih blutooth audio slušalica koje staviš prije kacige na glavu (i to sam radio neko vrijeme ali je nepraktično).
 
Ili stojin doma i slušam glazbu ili sidnen u auto, upalin klimu i glazbu. Motor mi nije za to.
 
Imam mogucnost preko Carda slusati muziku, ne znam jesam li sve skupa 3x upotrijebio to. I to 2x dok sam probao kad sam montirao, doma. Ne ide mi slusanje muzike i voznja motora zajedno bas.
 
Ja sam to spojio samo zeni iza da slusa muziku, otad pogotovo uzivam u voznji...
 
  • Haha
Reactions: singlica