Smcr 2019

mate said:
Jedno vrijeme su gume bile prilično jeftine a i bilo je više para. Neka me netko ispravi ako griješim ali mislim da je set SC1/SC2 za Grobnik bio manje od 2.000kn.  :misli:
Dok Bimba nije diga cijene i posla nas Mitasu
Nexie said:
Ma Mitulje stavi kakav conti, i kicma ce te prestati bolit, ko nov ces bit :jesus:
Čekam da napraviš jos malo km i das sud

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 
Kisni set je uvijek bio skuplji.. kolega je nekidan uzeo kisne michelinke 350 eur.
Conti sm su odlicne gume, top! Jos u tom rangu goldspeed precut slick homologirani..
 
Za sada i za moj tempo posto sam novi u SM-u i ovaj S21 mi je sasvim ok, mada se vidi da je to guma orijentirana više na trajnost za sada nemogu ništa loše reći nisam imao nikakvih kritičnih situacija za koje bi mogao gumu okriviti pogotovo u nagibu gdje je ta meka smjesa, drži super. Navodno je i odabrana za OEM gumu jer test vozač jedino s njom između ostalih uspio postrugati volan.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 
I prvi opoziv [emoji1787]

Kad mi neko nešto kaže protiv talijana cccc

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 
Čuning [emoji123]

Jos abs doongle i 2 zuba veći zadnji zupčanik i to je to
8014fbbbac4009d5d0b0661154ec5142.jpg
204f70f06378991236beb4fcf0273335.jpg


Sent from my MI 6 using Tapatalk

 
11 godina razvoja i napretka a vjerovatno i duže kroz opus modela. Cccccc j.... Magura
a00390db9e34a736a2f1706ff294c4d9.jpg
38cbf332f4778127bb02467841c8332b.jpg


Sent from my MI 6 using Tapatalk

 
Prije par mjeseci bio sam klik daleko od Oberona ali je Špica imao na lageru jedan apdejtani cilindar pa sam uzeo taj. I danas sam uvjeren da je to bio "moj" jer su poslali u garanciji nove. Ali nema veze, nek se on jednog dana opravdava sv. Petru.  :mrgreen:
 
Ma nije mi se dalo uopće ići opet na oem niti reklamaciju, em izgubiti tjedan dva i pitanje je vremena kad ce opet izdati. Doduše Žac mi je sredio o ring od Magure ali sam svejedno naručio Oberon. Manje od 24 sata je bio na vratima. Ovako sam miran i case closed inače bi bio uvijek crv sumnje kad me može ostaviti na cesti zbog oringa od 20 kn. A načeo se mislim na vec oko 2k km, sramota.
Meksa je i poluga sad s Oberon-om

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 
Ja imam oberon na benveju, stavio prošli gazda, kaže da je velika razlika. Ne znam kak je bilo prije ali sada je super definitivno :mrgreen:
 
BM0021 said:
Ja imam oberon na benveju, stavio prošli gazda, kaže da je velika razlika. Ne znam kak je bilo prije ali sada je super definitivno :mrgreen:
Vjerujem da je, oklijevao sam na Fiata isto staviti ali sad kad sam probao ide i na njega.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 
Švabo said:
Ma nije mi se dalo uopće ići opet na oem niti reklamaciju, em izgubiti tjedan dva i pitanje je vremena kad ce opet izdati. Doduše Žac mi je sredio o ring od Magure ali sam svejedno naručio Oberon. Manje od 24 sata je bio na vratima. Ovako sam miran i case closed inače bi bio uvijek crv sumnje kad me može ostaviti na cesti zbog oringa od 20 kn. A načeo se mislim na vec oko 2k km, sramota.
Meksa je i poluga sad s Oberon-om

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Meni je riknuo nakon 4-5rh, novi motor. Kupio sam novi jer sam se htio odmah voziti, onda garancija ali neuspjesno. :mrgreen:
 
mate said:
Meni je riknuo nakon 4-5rh, novi motor. Kupio sam novi jer sam se htio odmah voziti, onda garancija ali neuspjesno. :mrgreen:
Ništa na stanju ni o ring ni novi. Računam bar 10ak dana pošto doongle čekam vec mjesec dana :(

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 
jel ti izbacivao možda kakve greške do sad?

nešto mlađi modeli su imali problema sa tim greškama IAT senzora, TPS i sl. a motor mi je odličan za vozit pa me zanima jel su to rješili na 2019
 
tibor said:
jel ti izbacivao možda kakve greške do sad?

nešto mlađi modeli su imali problema sa tim greškama IAT senzora, TPS i sl. a motor mi je odličan za vozit pa me zanima jel su to rješili na 2019
skinili su displej
 
tibor said:
jel ti izbacivao možda kakve greške do sad?

nešto mlađi modeli su imali problema sa tim greškama IAT senzora, TPS i sl. a motor mi je odličan za vozit pa me zanima jel su to rješili na 2019

Nema di pokazati [emoji1787]

Ima vulgaris display kilometar sat, kilometraza, sat i to je to. Niti pokazivač za gorivo.

Za sada je sve ok. Bio je opoziv "kontrola šarafa kućišta motora" sto to već bilo. 6.5k km da kucnem radi ko sat, od prvog servisa je gore Coober mapa i Wings.
Gasio se na leru, poslije onog čuvenog 15 min Ecu reseta i reseta ručice gasa je ok.

Jedina mana po meni su Traction i Abs, vec preko mjesec dana cekam ABS doongle da se riješim TC-a i ABS.

Za vozit je zbilja super, teško je voziti to na dva kola i nekim civilnim tempom. Osim ovih gore gađeta koji su višak nemam  zamjerki.

Sent from my MI 6 using Tapatalk
aa3360dd667bccc2b6bb8064ac54bd92.jpg
 
Švabo said:
Nema di pokazati [emoji1787]

Ima vulgaris display kilometar sat, kilometraza, sat i to je to. Niti pokazivač za gorivo.

Za sada je sve ok. Bio je opoziv "kontrola šarafa kućišta motora" sto to već bilo. 6.5k km da kucnem radi ko sat, od prvog servisa je gore Coober mapa i Wings.
Gasio se na leru, poslije onog čuvenog 15 min Ecu reseta i reseta ručice gasa je ok.

Jedina mana po meni su Traction i Abs, vec preko mjesec dana cekam ABS doongle da se riješim TC-a i ABS.

Za vozit je zbilja super, teško je voziti to na dva kola i nekim civilnim tempom. Osim ovih gore gađeta koji su višak nemam  zamjerki.

Sent from my MI 6 using Tapatalk
aa3360dd667bccc2b6bb8064ac54bd92.jpg

znam :mrgreen:

ja sam se s 2012 malo družio i što se vožnje tiče me oduševio, što se nekih drugih stvari tiče baš i ne, ali za vozit je baš sexy :0648:
 
Švabo said:
Nema di pokazati [emoji1787]

Ima vulgaris display kilometar sat, kilometraza, sat i to je to. Niti pokazivač za gorivo.

Pa šta nema onu centralnu lampicu koja blinka kad javlja grešku? Imali su je Husabergi i Husqvarna a zadnja strana manuala je pokazivala rebus kako koja greška blinka... :misli:
 
to su vjerojatno maknuli da nebi previše svjetlila :mrgreen: