Smenjenje snage na fazeru 600 za a2 kategoriju

ruky

New member
unaprijed se ispricavam ako nisam dovoljno dobro procesljao forum i nasao odgovor.
imam 22 god fazera 600. nisam polozio vozacki kada je trebalo i hvata me onaj zakon o a2 kategoriji. sta sad ja mogu uciniti da vozim legalno fazera i da ne cekam 2 godine ili da ga prodajem ili mjenjam za nesto slabije.
dali postoji mogucnost da ga ja blokiram na 35 kw i polozim a2 kategoriju i miran sam. znam da ima 2 kw previse za to ali se nadam da postoji valjda neki prag tolerancije na to.
vidio sam da se pisalo nesto o tome ali nista konkretno nije zakljuceno nego sve nesto u teoriji.
 
ruky said:
unaprijed se ispricavam ako nisam dovoljno dobro procesljao forum i nasao odgovor.
imam 22 god fazera 600. nisam polozio vozacki kada je trebalo i hvata me onaj zakon o a2 kategoriji. sta sad ja mogu uciniti da vozim legalno fazera i da ne cekam 2 godine ili da ga prodajem ili mjenjam za nesto slabije.
dali postoji mogucnost da ga ja blokiram na 35 kw i polozim a2 kategoriju i miran sam. znam da ima 2 kw previse za to ali se nadam da postoji valjda neki prag tolerancije na to.
vidio sam da se pisalo nesto o tome ali nista konkretno nije zakljuceno nego sve nesto u teoriji.

ljepo šuti i vozi se  (y)
 
tak si je nekak i moj stari zamislio pa je dobio 15000 kn kazne plus neki sudovi i jos bi mogao u zatvor zbog toga. neda mi se placati po 5000 kn svaki put kada me klepe
 
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,161616.25.html
evo tu se nesto pisalo o tome ali nema zakljucka.  dal se to moze ili nemoze.i ako se moze di se treba ici koliko treba papirologije rijesavati i najbitnije koliko kosta
pa nije valjda da je to tako rijedak slucaj pa da se ne spominje na forumu :misli:
 
Zdenek_Orao said:
Pa ne vjerujem baš da možeš skinuti  kw, pa nisu oni baš kompjuterski nabačeni.

Moze skinuti KW bez problema sa komadom zeljeza

Uglavnom nazoves CVH u Velikoj Gorici i dobijes informacije sto je potrebno da bi napravio to sto te interesira ili procitas link koji je stavio Pec