Smrad iz auspuha Hornet 2006

Ozrens84

New member
Pozdrav svima,

Ponosni sam vlasnik hornetice 600 iz 2006 godine.

Sve na njoj radi i za skoro punoljetni motor radi ko sat.

Ipak, odmah prilikom prve vožnje primjetio sam intenzivan smrad na odjeći.
Ovo ne bih opisao kao onaj "fini" miris benzina već mi odjeća smrdi kao da sam roštiljao i stajao u dimu cijelo vrijeme.
Smrad je toliko izražen da mi uđe u odjeću pri samom prolasku sa stražnje strane motora.
Svi ostali primjećuju smrad a odjeću moram odmah prati nakon vožnje.

Na motoru se nalazi DPM aftermarket auspuh.

Sljedeći korak mi je posjet Sekolu da provjeri karburatore ali sam htio pitati ima li itko ovakva iskustva ili sam osuđen da smrdim? :)
 
  • Haha
Reactions: Ico92
Vuna u auspuhu ti gori i smrdi
 
  • Like
Reactions: stipe_zxr
jel ti mozda zadnje vrijeme glasniji auspuh? hoce to kad ga gonis malo jace :) vuna rekla la-pa-pa
 
Imam isti motor i isto smrdim poslije svake vožnje 😂😂😂 svi me zajebavaju da iza mene smrdi i kada se krenemo malo jače terati, tako da izgleda da je to normalno na Hornetu. Moj motor trenutno ima oko 53k km i radi kao urica. Do vune nije sigurno jer sam mijenjao dvaput auspuh zbog prolaska na tehničkom i isto je smrdilo i iz Akrapa i sada iz Mivv-a kojeg sam kupio novog.
 
  • Like
Reactions: cadjo
jel ti mozda zadnje vrijeme glasniji auspuh? hoce to kad ga gonis malo jace :) vuna rekla la-pa-pa
Usporedit ne mogu jer sam ga kupio prije 3 mjeseca, ali ne bih rekao da je preglasan. Vozim ga ugl iznad 7000 kad je i najbolji :)
 
Imam isti motor i isto smrdim poslije svake vožnje 😂😂😂 svi me zajebavaju da iza mene smrdi i kada se krenemo malo jače terati, tako da izgleda da je to normalno na Hornetu. Moj motor trenutno ima oko 53k km i radi kao urica. Do vune nije sigurno jer sam mijenjao dvaput auspuh zbog prolaska na tehničkom i isto je smrdilo i iz Akrapa i sada iz Mivv-a kojeg sam kupio novog.
Nemoj mi to govorit hahahaha. Želim da je do vune XD
 
  • Haha
Reactions: Ico92
Imam isti motor i isto smrdim poslije svake vožnje 😂😂😂 svi me zajebavaju da iza mene smrdi i kada se krenemo malo jače terati, tako da izgleda da je to normalno na Hornetu. Moj motor trenutno ima oko 53k km i radi kao urica. Do vune nije sigurno jer sam mijenjao dvaput auspuh zbog prolaska na tehničkom i isto je smrdilo i iz Akrapa i sada iz Mivv-a kojeg sam kupio novog.
I jel smrdis po roštilju? 😆
 
  • Like
Reactions: Ico92
Vozija Horneta 600 i 900,oba imaju isti "problem",jedini uzrok zbog kojega ti se to događa je auspuh ispod sica...
Provjereno i na masu motora drugih marki kojima je auspuh ispod sica 😅
Ima san original auspuhe i sa njima je manje izraženo,pomoći nema....
Pomiriš se s tim ili ga prodaš 😆
 
  • Like
Reactions: singlica
Vozija Horneta 600 i 900,oba imaju isti "problem",jedini uzrok zbog kojega ti se to događa je auspuh ispod sica...
Provjereno i na masu motora drugih marki kojima je auspuh ispod sica 😅
Ima san original auspuhe i sa njima je manje izraženo,pomoći nema....
Pomiriš se s tim ili ga prodaš 😆
Onda mi nema pomoći 😅 Zadržat ću ga još neko vrijeme. Hvala ti na odgovoru 👍