Snovi se ostvare :)

exelero

New member
kratka prica tj moj dojam al valjda je to to zove se ljubav pa da podjelim sa vama koji valjda isto to tako dozivljavate :) kad te ljudi pitaju cemu toliko troska na ebani motor gume i silne hektolitre benzina a ja im kazem da vise uzivam na njemu nego na bilo zeni kakvoj ,pa si to i potvrdim kad pomislim koja zena bi mi mogla "svaki put"ali bas svaki dizat puls na jedno 160 dok se spremas izac s njom :), ko u mom slucaju kad dodje ta nedelja, + 32 u hladu, ulice prazne iscekujes kad ce 12 -1 popdne da krenes ,asfalt se topi oprema se vadi oblaci tad ta carolija zvana posjedovat motor pocinje. Dok ulicom ides na mjesto susreta evo ovih 6 godina isti osjecaj svaki put ali svaki, leptirici u stomaku adrenalin skoci kad ga ugledas na jedno 50metara od sebe kako ceka :)) Palis kreces i tih narednih sat vremena ispod kacige usta rasirena smile od uha do uha nedises dok on jauce propucava ispod tebe dok zavrces iz krivina :) neznam za vas al znala je i suza od srece kanut na dionicama kad krenes na more i sjetis se vremena dok si ih samo gledao i mastao da makar jednom tako sa njim krenes negdje a otac govorio jedne prilike pred praonicom dzaba gledas neznam s takvim ucenjem da ces ga sebi priustiti. dok sad doslo i to vrijeme da ih gledas dvije seke. dvije vlastite R1 i mozes mu reci sjecas se ti onog dana dok sam gledao tek opranu nindzu zelenu sta si mi rekao :))
 
..vidi se na motorima da su paženi,i da je mnogo truda...pogotovo na starijem modelu.. (y)
 
ti si čovjek skromnih želja kad ti je san R1 .....  :mrgreen: :mrgreen:
 
R1 il nijedan  :mrgreen: (y)
 
jarane stvarno su prelijepi i kad govoris o tom: leptirici u stomaku ja se sjetim bas tog osjecaja i tako sam se danima vozao sa drugom (rip rudom fanatikom i najvecim zaljubljenikom za motocikle ) to jest ispijali smo piva i pravili krugove i kada god bi sisao sa motora noge su mi klecale i osjetio sam prelijepe leptirice u stomaku i jos vecu zelju da opet sjednem na motor.i bas na toj relaciji gdje je ma bezbroj puta prosao to jest znao svaki djelic ceste,  se desi ta prestrasna nsreca.e toliko od mene o tim iskustvimaaaaaaaaaaaaaaaaaaa