Solidarnost

elektricar86

Well-known member
Jan 31, 2008
5,030
43
48
34
Savičenta
ja sam se jedanput vozio i vidim stoji neki lik sa motorom sa strane. Pitam što je, kaže ostao bez benzina. Reko, kompa moj, pa nemoj ništa da se plašiš, daj mi 100kn i kupit ću ti kantu na benzinskoj i donjet. Da on meni 100kn i naravno da mu nisam donio benzin, utočio sam gemišta za 100kn u sebe u boćariji he he.
Su su ne sviri!
Nalija si 100kn u ono zedno talijansko tandrkalo.
Prozirna ti je storija.
:mrgreen:

• Like
Reactions: Elias

Igor28

Active member
Jan 2, 2016
672
232
43
Grobnik, Rijeka
Su su ne sviri!
Nalija si 100kn u ono zedno talijansko tandrkalo.
Prozirna ti je storija.
:mrgreen:
probil si me, u biti san ja taj ki je ostal bez benzina aš san se uvjeril da poluproizvod more trošit 7l, negdi da Plominki je to bilo.
I došal je neki tip, va vučnoj službi, pa san pomislel, evo ga na, spas u zadnji čas, a kad ono obul mej za 100kn.
Kasnije san iz kuloarskih priča čul da je i on nekad vozil takovega, sad ga san još moran nać :mrgreen:

MaRi0_St

Member
Apr 1, 2011
595
17
18
31
Split
Pa nemam ni ja neki običaj stajat bzvz, gledajte malo iz druge perspektive. Meni je zaribalo auto na autoputu, stao, zvao vučnu. Auto sa upaljena sva 4 u zaustavnoj traci ja sjedim sa strane i pijem sokić, zašto bi itko stao? Da mi mogu kako pomoć ili da mi je trebala pomoć staja bi kraj auta i stopira, maha, vika upomoć, šta god...

I taj mutavi švabo sa probušenom gumom koji ne zna reć hvala da nije tako mutav ne bi staja i gleda u prazno pola sata nego bi zaustavia već nekog da mu pomogne, zva policiju, hak, pomoć na cesti, štagod...

MaRi0_St

Member
Apr 1, 2011
595
17
18
31
Split
pa jel vozi bmw :mrgreen:

elektricar86

Well-known member
Jan 31, 2008
5,030
43
48
34
Savičenta
probil si me, u biti san ja taj ki je ostal bez benzina aš san se uvjeril da poluproizvod more trošit 7l, negdi da Plominki je to bilo.
I došal je neki tip, va vučnoj službi, pa san pomislel, evo ga na, spas u zadnji čas, a kad ono obul mej za 100kn.
Kasnije san iz kuloarskih priča čul da je i on nekad vozil takovega, sad ga san još moran nać :mrgreen:
Hahahaha! :D
A si munjen! :mrgreen:
Btw. Cu ti pomoci,skupa cemo naj to blago. :mrgreen:

• Like
Reactions: Igor28

shokac

Member
Nov 12, 2010
291
1
18
64
Zagreb
pokušavam procijeniti, stati ili ne.
uglavnom ako su strane tablice priupitam: je li sve u redu?
a od '76!

Spider

Active member
Jul 20, 2020
216
41
28
Zagreb
Solidarnost:
- Na glavnoj ulici nedavno saobracajka, 2 auta srusila skuter, (BMW pobjegao, Golf 7 ostao) dosao iz kuce 150m dalje da pomognem, 10-tak ljudi se skupilo i pomagalo oko regulacije prometa, pomaganje unesrecenom i oko skutera do dolaska Hitne i Policije.
Hitna stigla tek za 15 min. Otac vozaca 5 min. kasnije a Policija jos 5 min. nakon.
Usput nijedan motor/skuter nije stao nego su vozaci buljili, neki cak 2x prolazili istom cestom.
Tuner sa Hondom Civic '98 vozi naprijed a gleda natrag nesrecu..

Last edited:

alpine

Active member
Oct 5, 2009
2,744
20
38
unde
uvik stanem i pitam.. i da, cesto dobijem cudan pogled zauzvrat.. svejedno.. pomognes i uploadas bodove na karma accountu .. ionako se sve izjednaci..

DADO+

Well-known member
May 27, 2010
8,782
48
48
ja sam slab kad vidim da je čovjek zaboravio desnu žmigu :mrgreen:

jedino je yebeno kad sam u autu, ali
što ću kad sam duša od čovjeka i obiđem
lika na nekoj yami virago, u dijelu gdje su
stvarno frekventna ubacivanja na cestu,

usporim ga, sviram, mašem kroz prozor, dajem desni/lijevi, sva 4 i napokon skuži,
pa isključi
maše, svira, sretan 'ko dijete 😝

zvaker

Member
Oct 17, 2019
65
19
8
srednja dalmacija
Ja sam ovaj četvrtak vozio autoputem prema Rijeci. Na onim vjetrovitim okukama prije tunela sveti rok bura je bila dosta jaka i još je taman kiša počela. U prvom kratkom tunelu dam sva četiri i parkiram u zaustavni trak da obučem kišno odijelo. Niti pet minuta nije prošlo, čovjek na motoru stane da pogleda u čemu je problem. Kad je vidio da samo oblačim kišno odijelo klimne glavom pozdrav i nastavi dalje. Eto dakle ljudi ipak imaju obzira. Nakon njega je došao i kamion hrvatskih cesta :)