Solidarnost

ja sam se jedanput vozio i vidim stoji neki lik sa motorom sa strane. Pitam što je, kaže ostao bez benzina. Reko, kompa moj, pa nemoj ništa da se plašiš, daj mi 100kn i kupit ću ti kantu na benzinskoj i donjet. Da on meni 100kn i naravno da mu nisam donio benzin, utočio sam gemišta za 100kn u sebe u boćariji he he.
Su su ne sviri!
Nalija si 100kn u ono zedno talijansko tandrkalo.
Prozirna ti je storija.
:mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Elias
Su su ne sviri!
Nalija si 100kn u ono zedno talijansko tandrkalo.
Prozirna ti je storija.
:mrgreen:

probil si me, u biti san ja taj ki je ostal bez benzina aš san se uvjeril da poluproizvod more trošit 7l, negdi da Plominki je to bilo.
I došal je neki tip, va vučnoj službi, pa san pomislel, evo ga na, spas u zadnji čas, a kad ono obul mej za 100kn.
Kasnije san iz kuloarskih priča čul da je i on nekad vozil takovega, sad ga san još moran nać :mrgreen:
 
Pa nemam ni ja neki običaj stajat bzvz, gledajte malo iz druge perspektive. Meni je zaribalo auto na autoputu, stao, zvao vučnu. Auto sa upaljena sva 4 u zaustavnoj traci ja sjedim sa strane i pijem sokić, zašto bi itko stao? Da mi mogu kako pomoć ili da mi je trebala pomoć staja bi kraj auta i stopira, maha, vika upomoć, šta god...

I taj mutavi švabo sa probušenom gumom koji ne zna reć hvala da nije tako mutav ne bi staja i gleda u prazno pola sata nego bi zaustavia već nekog da mu pomogne, zva policiju, hak, pomoć na cesti, štagod...
 
:) vozi
pogledaj u nekim novinama koji je najprodavaniji novi motor kod nas. Nećeš vjerovati, ali na prvom mjestu je Bmw
 
probil si me, u biti san ja taj ki je ostal bez benzina aš san se uvjeril da poluproizvod more trošit 7l, negdi da Plominki je to bilo.
I došal je neki tip, va vučnoj službi, pa san pomislel, evo ga na, spas u zadnji čas, a kad ono obul mej za 100kn.
Kasnije san iz kuloarskih priča čul da je i on nekad vozil takovega, sad ga san još moran nać :mrgreen:
Hahahaha! :D
A si munjen! :mrgreen:
Btw. Cu ti pomoci,skupa cemo naj to blago. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Igor28
ziher Drkati sve sjebo :mrgreen:
 
pokušavam procijeniti, stati ili ne.
uglavnom ako su strane tablice priupitam: je li sve u redu?
a od '76!
 
Solidarnost:
- Na glavnoj ulici nedavno saobracajka, 2 auta srusila skuter, (BMW pobjegao, Golf 7 ostao) dosao iz kuce 150m dalje da pomognem, 10-tak ljudi se skupilo i pomagalo oko regulacije prometa, pomaganje unesrecenom i oko skutera do dolaska Hitne i Policije.
Hitna stigla tek za 15 min. Otac vozaca 5 min. kasnije a Policija jos 5 min. nakon.
Usput nijedan motor/skuter nije stao nego su vozaci buljili, neki cak 2x prolazili istom cestom.
Tuner sa Hondom Civic '98 vozi naprijed a gleda natrag nesrecu..
 
Last edited:
ja sam slab kad vidim da je čovjek zaboravio desnu žmigu :mrgreen:

jedino je yebeno kad sam u autu, ali
što ću kad sam duša od čovjeka i obiđem
lika na nekoj yami virago, u dijelu gdje su
stvarno frekventna ubacivanja na cestu,

usporim ga, sviram, mašem kroz prozor, dajem desni/lijevi, sva 4 i napokon skuži,
pa isključi
maše, svira, sretan 'ko dijete 😝
 
Ja sam ovaj četvrtak vozio autoputem prema Rijeci. Na onim vjetrovitim okukama prije tunela sveti rok bura je bila dosta jaka i još je taman kiša počela. U prvom kratkom tunelu dam sva četiri i parkiram u zaustavni trak da obučem kišno odijelo. Niti pet minuta nije prošlo, čovjek na motoru stane da pogleda u čemu je problem. Kad je vidio da samo oblačim kišno odijelo klimne glavom pozdrav i nastavi dalje. Eto dakle ljudi ipak imaju obzira. Nakon njega je došao i kamion hrvatskih cesta :)