Spartanski pozdrav Pending

Spartan

Member
Pozdrav svima. Dolazim iz Zagreba, imam 19 godina i još nisam imao tu čast imati svoj motor. Ovdje sam prvenstveno došao da nešto naučim, pokupim pametne savjete, a za koju godinu, vidjet ćemo - možda budem i dijelio mudrost :) Inače se bavim raznim stvarima i bilo bi predugo nabrajati sve, ali spomenut ću samo onaj dio koji se tiče tematike foruma općenito. Kak bi se reklo, 'hausmajstor' sam po pitanju auta i motora općenito, ali volim istraživati, proučavati, volim čuti taj močan zvuk motora ili auta. Najsrodnije motoru je bicikl i dosta često se bavim i njime pa sam i u dobroj formi. Znate ono, kućna garaža, frend, gajba piva, šarafi, inbus, dijelovi od 3 raskopana bicikla, prčkanje po maminom autu, auspuh koji se čuva za "jednog dana" kada budem imao svoj motor i tako to. Zasad imam samo vozačku B kategorije, ali ako Bog da, i to će se uskoro promijeniti. Nadam se da ćemo se super slagati. Pozz

P.S. Molim staff da ako nešto nije dobro u predstavljanju i u mojim budućim postovima da me obavijeste na PM da vidim di sam zaj... ovaj gdje sam pogriješio.
 
nikako nije dobro predstavljanje...  :? moraš ponovo!