Spasimo R-ove!

Ovu nejač koju spomnješ nisam primjetio a jesi li bolje pogledao sa kojim prstom ti mašu starci ?  :mrgreen:
 
flugo said:
Ovu nejač koju spomnješ nisam primjetio a jesi li bolje pogledao sa kojim prstom ti mašu starci ?  :mrgreen:
Ja sam mali pa ih vidim jer sam u njihovoj nizini.
Ovi koji mašu, bitno da mašu. Na stranu sa detaljima.
:mrgreen:
 
Kakav show to bude, ja bi možda i išao ali nemam R-a a i upitno je da li bi Tuono mogao pratiti sve vas Rossije i Bijađije  :mrgreen: :jesus:
 
Hrvoje said:
Bolje nego prošlo proljeće.
Nešto pokrpana, potpuno prazna, puna lišća (i bez šljunka), u svakom drugom selu djeca koja se loptaju i voze bicikle po cesti.
Motor nejač gleda u čudu, a odrasli puk i starci sa sjetom u očima kimaju glavom i mašu.  :mrgreen:
Od G. Jelenja do Karlovca niti jednog kombija ili kamiona, možda sve skupa 30 autiju u oba smjera.
U Severinu više ne radi skoro ništa.
Ali za razliku od prošlog proljeća čak sam vidio da se u 3 oštarije okreće janjetina. :D
da, iznenadilo me da BP u Severinu ne radi nedjeljom  :shock: navodno vec 3. godina  :misli:  a one "zmijice" izmedu Severina i Delnica ....  :LOL: glanc nove, 2 prsta debele ... pravi sex na motoru u zavoju  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Cvitak said:
Kakav show to bude, ja bi možda i išao ali nemam R-a a i upitno je da li bi Tuono mogao pratiti sve vas Rossije i Bijađije  :mrgreen: :jesus:
mozemo u paru ici iza njih i lagano evidentirati ove u kvarovima pored ceste  :LOL: :LOL: :LOL: bitno radi buducih narastaja  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Zapru said:
mozemo u paru ici iza njih i lagano evidentirati ove u kvarovima pored ceste  :LOL:

Jebeno hrabra rečenica s obzirom da talijane vozite  :jesus: :jesus: :LOL: :LOL:
 
Hrvoje said:
bajdvej:
Prošao starom riječkom neki dan...prepravila me emocija...  :inlove:
:mrgreen:

Nisi jedini... :0648:

Btw, kad je defile, jel se naplacuje ulaz, jel svira Opća opasnost...? :misli:

:LOL:
 
Hrvoje said:
Bolje nego prošlo proljeće.
Nešto pokrpana, potpuno prazna, puna lišća (i bez šljunka), u svakom drugom selu djeca koja se loptaju i voze bicikle po cesti.
Motor nejač gleda u čudu, a odrasli puk i starci sa sjetom u očima kimaju glavom i mašu.  :mrgreen:
Od G. Jelenja do Karlovca niti jednog kombija ili kamiona, možda sve skupa 30 autiju u oba smjera.
U Severinu više ne radi skoro ništa.
Ali za razliku od prošlog proljeća čak sam vidio da se u 3 oštarije okreće janjetina. :D
nemoj tako. a bikerski birc Miki Maus?  :misli: on uvijek radi.
 
stojedan said:
Jebeno hrabra rečenica s obzirom da talijane vozite  :jesus: :jesus: :LOL: :LOL:

Gle tebi bude predvodnik krda na talijanu i još ti je on road captain tak da ga nebudeš smio preteći  :jesus:

Zapru mi možemo stvarno laganini jer pol drloga bu se raspalo a druga polovica će posustati jer će napor svladati gerijatriju  :LOL:
 
Cvitak said:
Gle tebi bude predvodnik krda na talijanu i još ti je on road captain tak da ga nebudeš smio preteći  :jesus:

Zapru mi možemo stvarno laganini jer pol drloga bu se raspalo a druga polovica će posustati jer će napor svladati gerijatriju  :LOL:
:LOL: pa to ti i velim. sto vise, predlazem da nosimo i sendvice jer ne vjerujem da bu svi do mraka stigli do grobnika  :LOL: :LOL:
 
Ak bude stvarno tolko talijana išlo skroz do grobnika, skoro bi se i ja sa svojim drlogom priključio, budemo dobili popust na količinu kod vučne službe  :mrgreen:

Zapru, Cvitak, ja ću sendviće spremit  :LOL:
 
Zapru said:
:LOL: pa to ti i velim. sto vise, predlazem da nosimo i sendvice jer ne vjerujem da bu svi do mraka stigli do grobnika  :LOL: :LOL:

neki safety car organizirati da ide za njima. Krajnji rezultat im mogu popraviti samo Hrvač i Foggy  :mrgreen:
 
flugo said:
Ak bude stvarno tolko talijana išlo skroz do grobnika, skoro bi se i ja sa svojim drlogom priključio, budemo dobili popust na količinu kod vučne službe  :mrgreen:

Zapru, Cvitak, ja ću sendviće spremit  :LOL:
treba i dodatni hard disk ponijeti, nebumo imali dost memorije na mobitelima za sve to poslikat  :LOL: :LOL:


na kraju, ispada da bu publike vise neg glavnih igraca  :LOL: :LOL:

Cvitak, flugo, ... idemo?
 
samo javite koliko vas ide i kad otprilike mislite napas Grobnik, da znam gratis ibuprofene i DeepReliefe dostavit  :mrgreen:
 
Modesty40 said:
samo javite koliko vas ide i kad otprilike mislite napas Grobnik, da znam gratis ibuprofene i DeepReliefe dostavit  :mrgreen:

Doniram (načeto) pakiranje "Pferde Balsam"- a.  :LOL: