Spasimo R-ove!

Znam, ostarjeli šupak... nemam kotra argumenta... :mrgreen:

Nema GS ni Multistrade a dok je foruma i loga biti će R. :p:mrgreen:

Ide u Italiju pa bi cijela procedura trebala biti jednostavnija. Spreman je i čeka...
 

Attachments

  • 20210112_161232.jpg
    20210112_161232.jpg
    246.6 KB · Views: 167
Znam, ostarjeli šupak... nemam kotra argumenta... :mrgreen:

Nema GS ni Multistrade a dok je foruma i loga biti će R. :p:mrgreen:

Ide u Italiju pa bi cijela procedura trebala biti jednostavnija. Spreman je i čeka...
Domaćih udomitelja nije bilo ili ……???
 
Mate, žao mi je za prodaju Ducati-a, šteta..

Hvala ali nije bila situacija da ga se moram rijesiti pa da bude tuge.😄 Nakon skoro 20 godina druzenja valjda stvari dosade, nije to odluka koju doneses preko noci.
 
treba to ipak sve gledati s malo vedrije strane;

ako je taj i takav motor rijetko bio na stazi, možda je to samo još jedan spašeni R (y) :mrgreen:
 
Složio bih se s teorijom ali poznavajući potencijalne kupce, uključujući sebe i ovog novog, skupljanje prašine mi se čini puno izglednija opcija. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: DADO+
Nisam odstupao od cijene, jos mi je srki duzan jer je rekao da ce platiti dodatnih par hiljada ako ode za tu cifru. :mrgreen:
Mislim da ce 998 u nekoj normalnijoj verziji vrlo brzo u garazu.
 
Nisam odstupao od cijene, jos mi je srki duzan jer je rekao da ce platiti dodatnih par hiljada ako ode za tu cifru. :mrgreen:
Mislim da ce 998 u nekoj normalnijoj verziji vrlo brzo u garazu.
Moj prijedlog, odvoji za sanduk pive, ja riješim roštilj da u kolektivu možemo gledat Srkija na iglama :p
 
laganje na najjače🥳🙌, za lovicu se javi gejzejcu on je pun ko brod. ja skupljam za poršu, prioriteti😂

već vidim kak taj tvoj pleh novi vlasnik gura pred birtijom da upali😂



Srki
 
  • Like
Reactions: GePeZe