Spasimo R-ove!

Vidio sam Fegijevu i isto je odlična ali ova je stvarno dućan. Rekao sam da više neću stare kante u garaži međutim ovo je novi motor u svakom pogledu, šteta što nije plava. :mrgreen:Agusta je isto mint samo što mi taj motor nikad nije sjeo. Sjećam se kad ju je frend dofurao, skidali smo oklope i tražili najmanju crticu bilo gdje. Nula bodova.

Kad smo kod skakanja cijena... ova R1 je model '00 i skočila joj je cijena, 99 je još malo viša a ona prva '98 u bijeloj boji košta još 50% više od svih ostalih. Jbg, to je tak...

Kod ZXRova je problem što si im ti u historyju. :mrgreen: :p
 
Nije mi jasno koja budala daje tolku lovu i kojim povodom, sam imam istu takvu R1 i na trzistu ne vrijedi nista, OK stanje je sve nego mint 😁 al mint stanje je mozda 500€ vise. Da ne zaboravim crvene su puno brze od plavih, plave su za kucanice 😆
 
Last edited:
  • Haha
Reactions: Dene
Napisao sam ti već, kao i nekima drugima u temi o DesertXu, vi niste publika za tu robu i gotova priča. Danas tko god ima viška love po gradu vozi 911, meni je to nejasno ali ista stvar, nisam publika.
 
  • Like
Reactions: diesel power
Nije mi kasno koja budala daje tolku lovu i kojim povodom, sam imam istu takvu R1 i na trzistu ne vrijedi nista, OK stanje je sve nego mint 😁 al mint stanje je mozda 500€ vise. Da ne zaboravim crvene su puno brze od plavih, plave su za kucanice 😆
I found this offer at 𝗺𝗼𝗯𝗶𝗹𝗲.𝗱𝗲:

Yamaha YZF-R1
First Registration: 04/1998
Construction Year: 1998
Mileage: 19.400 km

Price: €6,490




cijene tih motora i kilometraže je podjednaka u EU, tak da je tvoja fakat u kurcu ak niš ne vrijedi🤣




Srki
 
  • Love
Reactions: Mocippaldi
:ROFLMAO: :ROFLMAO:

hebeni roadkiller :mrgreen:
kamikaza roadrocket😬

za Glavatu Želvu i vlasnika ovih “unikata” si čak i ti Top Gun Pilot😂


preporučujem oba motora, nijedan nije nikad vožen preko 60 jer su vlasnici imali kraću desnu ruku





Srki
 
Spasen upravo jedan lipi primjerak K6 750 😃

07B0DCDE-F3D4-45EE-9D85-BA3C6D526E3C.jpeg
 
saČe ti Glavati Šef objasnit da je on takvog imo i bio najbrži

al sad, eto, liže slaju od maline po Ribnjaku sa dva frendića u jedriličarskim mokasinkama i fensi talijanka prek oka frizuricom

tak da si spasio kua🤣


Srki