SpiderMartin u sezoni ... 2022

U Hrvatskoj, u svim porama društva na pozicijama moći prisutna/ustaljena je negativna selekcija , a Martin je samo jedan u nizu  (kolateralnih žrtava ) koji direktno na svojoj koži osjeti tu negativnu selekciju , u ovom slučaju u HMS-u,a takvo stanje/praksa će ostati i dalje, pošto ljudi koji na to i mogu utjecati da se takvo stanje promijeni ne djeluju  :no: :palacdolje:
 
Nekako sam drugačijeg stava ,možda ne i mišljenja : ako smo kao mala zemlja rasadnik talenata za nebrojene sportove ,ne vidim razlog (osim poželjnog financijskog impulsa) da i Vugrinec Martin ne ostvari respektabilan rezultat na svjetskoj sceni .A i da možda bude inicijator povratka pravih svjetskih veličina na našu grobnički stazu .Možda trenutno priželjkujem nemoguće ,ali vjerujem da je u dogledno vrijeme ostvarivo. Želim da se ponovi bar renome devedesete godine koji bi ljude ponovno vratio na tribine Grobnika ,a naše vozače kojih uz Martina sigurno ima postavio na svjetsku scenu . Mislim da je ostvarivo .  8) (y) :021:
Ps : naravno ,gluperde maknuti ,vrijeme je ,dovoljno guše prosperitet . (y)
 
gluperde nemreš maknuti jer je cijela zemlja premrežena :mrgreen:
 
Djelomično se slažem Prpa s tobom . Ali dokaz da ima ljudi koji ozbiljno rade na organizaciji i promociji naše zemlje i sporta je Zvonimir Pavlic ,organizator i promotor speedvaja iz Donjeg Kraljevca u Međimurju .Da se samo pogleda stadion dovoljno je ,a utrka održana prošli vikend je na najvećoj svjetskoj razini .Dokaz da se može i da nas gluperde nisu premrežile iako smo s njima okruženi .Samo prave ljude ,entuzijaste na pravo mjesto i to je to .  (y) :021:



 
Nedavno gledam nasu plivacicu (Dina Levacic ako se ne varam) koja je preplivala izmedju Japanskih otoka - vrhunski pothvat i vrijedan divljenja. Gledam sponzore INA, Hep i tako to.
Cura zasluzuje sponzore al koji vrag INA ima s plivanjem a i to plivanje nije nista popularno u Hrv pa se ne mogu na to izvlaciti da motosport nije popularan. INA bi prva trebala sponzorirati nase najbolje vozace, koliko se moze - sve je dobrodoslo.

A sjedio sam stol do ovih glavonja sto su "glavni" u motosportu Hrvatske, Grobnika i sl - stare prdonje bez ikakve perspektive za ikog osim za sebe. Pregazilo i vrijeme a sumnjam i da su ikad bili sposobni za ista osim za uclanit se u partiju onda ili neku od modernih stranaka  :palacdolje:
 
Riker said:
Kakva sad svijećica??! Pa nisam čuo da to nekom rikne 20 godina jbt :cry: fak

rado bih ja to ponovio ali ne znam  :mrgreen: :mrgreen:, nekako ovako struja na svjećicu, nešto prejako i previše, mapa i maping pa spržilo svjećicu.Meni bilo važno da nije pao i da nije neki opaki kvar.Tamo ga već upalili pa im bilo lakše.Meni dosta  :mrgreen: (y)
 
maivic said:
rado bih ja to ponovio ali ne znam  :mrgreen: :mrgreen:, nekako ovako struja na svjećicu, nešto prejako i previše, mapa i maping pa spržilo svjećicu.Meni bilo važno da nije pao i da nije neki opaki kvar.Tamo ga već upalili pa im bilo lakše.Meni dosta  :mrgreen: (y)
Ajd super.
Znači nije ništa veće.
Spremni za nastavak sezone.
 
Face_Off said:
Nedavno gledam nasu plivacicu (Dina Levacic ako se ne varam) koja je preplivala izmedju Japanskih otoka - vrhunski pothvat i vrijedan divljenja. Gledam sponzore INA, Hep i tako to.
Cura zasluzuje sponzore al koji vrag INA ima s plivanjem a i to plivanje nije nista popularno u Hrv pa se ne mogu na to izvlaciti da motosport nije popularan. INA bi prva trebala sponzorirati nase najbolje vozace, koliko se moze - sve je dobrodoslo.

A sjedio sam stol do ovih glavonja sto su "glavni" u motosportu Hrvatske, Grobnika i sl - stare prdonje bez ikakve perspektive za ikog osim za sebe. Pregazilo i vrijeme a sumnjam i da su ikad bili sposobni za ista osim za uclanit se u partiju onda ili neku od modernih stranaka  :palacdolje:


INA je nekad bila generalni sponzor HMS - a.....
 
Face_Off said:
Nedavno gledam nasu plivacicu (Dina Levacic ako se ne varam) koja je preplivala izmedju Japanskih otoka - vrhunski pothvat i vrijedan divljenja. Gledam sponzore INA, Hep i tako to.
Cura zasluzuje sponzore al koji vrag INA ima s plivanjem a i to plivanje nije nista popularno u Hrv pa se ne mogu na to izvlaciti da motosport nije popularan. INA bi prva trebala sponzorirati nase najbolje vozace, koliko se moze - sve je dobrodoslo.

A sjedio sam stol do ovih glavonja sto su "glavni" u motosportu Hrvatske, Grobnika i sl - stare prdonje bez ikakve perspektive za ikog osim za sebe. Pregazilo i vrijeme a sumnjam i da su ikad bili sposobni za ista osim za uclanit se u partiju onda ili neku od modernih stranaka  :palacdolje:

Nekad su postojali cijeli timovi HB, Lucky Strike, Rothmans .. a i Ronhill sam znao vidjeti ..

Konkretno, Dina Levačić je imala veću medijsku pažnju nekih stranih TV i novinarskih kuća nego hrvatskih.. A upravo tu sponzori vide svoje mjesto .. Kome je od (velikih) sponzora zanimljivo PH u motorima koje je u najmanju ruku u rasulu ...  :LOL: :LOL:

A Martina već pomalo prepoznaju sponzori vani i nadam se da će ih biti sve više ..  (y)
 
strasilo said:
Nekad su postojali cijeli timovi HB, Lucky Strike, Rothmans .. a i Ronhill sam znao vidjeti ..

Konkretno, Dina Levačić je imala veću medijsku pažnju nekih stranih TV i novinarskih kuća nego hrvatskih.. A upravo tu sponzori vide svoje mjesto .. Kome je od (velikih) sponzora zanimljivo PH u motorima koje je u najmanju ruku u rasulu ...  :LOL: :LOL:

A Martina već pomalo prepoznaju sponzori vani i nadam se da će ih biti sve više ..  (y)
Pa bas zato i govorim jer nas vani Martin promovira, ako nikako, bar sa Hrvatskom zastavom kraj imena  (y)
 
Kawah said:
Djelomično se slažem Prpa s tobom . Ali dokaz da ima ljudi koji ozbiljno rade na organizaciji i promociji naše zemlje i sporta je Zvonimir Pavlic ,organizator i promotor speedvaja iz Donjeg Kraljevca u Međimurju .Da se samo pogleda stadion dovoljno je ,a utrka održana prošli vikend je na najvećoj svjetskoj razini .Dokaz da se može i da nas gluperde nisu premrežile iako smo s njima okruženi .Samo prave ljude ,entuzijaste na pravo mjesto i to je to .  (y) :021:
ipak je to u Medjimurju (y)
 
https://youtu.be/LxGgk2lmG7w
 
Kreće vikend u Assenu.
Rezultati današnjeg slobodnog treninga.
Martin nije vozio.

 

Attachments

  • 552C1F39-8E61-46A3-BBA6-272ECCE25538.jpeg
    552C1F39-8E61-46A3-BBA6-272ECCE25538.jpeg
    668.6 KB · Views: 136
Kvalifikacije.

 

Attachments

  • 3A2E46D1-953C-468F-9EC3-6BB28B8FFF61.png
    3A2E46D1-953C-468F-9EC3-6BB28B8FFF61.png
    214.3 KB · Views: 127
A danasnje?
 
http://idm.de/strecke/assen/
http://idm.de/ergebnisse/supersport-600/

 
  .
 

Attachments

  • 8C9B15E1-0058-44A0-9E74-7373701DCD6E.jpeg
    8C9B15E1-0058-44A0-9E74-7373701DCD6E.jpeg
    275.6 KB · Views: 136
Spori said:
http://idm.de/strecke/assen/
http://idm.de/ergebnisse/supersport-600/

hvala puno, uapio nekako nabasati i ja na to  (y)
nije im bas web stranica neka, moglo bi to puno bolje - a ne pomaze ni njemacki  :mrgreen: