SpiderMartin u sezoni ... 2022

jLsEzuM.jpg


Tehnički gledano, nije još sve gotovo................ali
 
 
Ne postaje prvak najbrzi...
Tri 0 na kontu, a prvak nema nijedne pobjede.
Steta svog truda i tima i Martina da nije osvojio prvenstvo. Ja bi rekao da nije osvojio drugo misto, nego izgubio prvo.
Nadam se da je i ovaj dobar rezultat dovoljan da nadju sponzore za iducu stepenicu!
Edit: i cemu ono po 5 puta po krugu gledanje nazad umisto da prati prvoga?!?
 
  • Like
Reactions: Riker
Ovo je strasan uspjeh i od srca mu treba cestitati
Jbg. ostaje zal za propustenom prilikom ali momak i cila ekipa oko njega su stvarno cudo (y)
 
  • Like
Reactions: Elias
Edit: i cemu ono po 5 puta po krugu gledanje nazad umisto da prati prvoga?!?

Bilo mu je bitno da napravi kolonu i da uspije profitirati iz toga (da Grunwalda neko prestigne, trkne, bilo kaj)
Slicno ko i Hamilton/Rosberg
 
Bilo mu je bitno da napravi kolonu i da uspije profitirati iz toga (da Grunwalda neko prestigne, trkne, bilo kaj)
Slicno ko i Hamilton/Rosberg
Nisam zna da se onaj prvi ne boduje za prvenstvo pa sam bio popizdio sto gleda nazad a ne lovi prvoga... znam da mu je Grunwald bio realno jedina konkurencija u drugoj trci - ali je prvenstvo izgubio u prvoj jbga... da je zavrsio ondje gdje je bio ne bi bilo problema.

Velik je ovo uspjeh za mali tim, ali moj je dojam da Martin nije osvojio drugo misto nego izgubio prvo. Ne kazem to iz nekog jala, pratim ih, zelim im sve najbolje - ali imao je odlicne kvalifikacije, konkurenti podbacili - prilika i po!

Valjda se netko sad sjeti da ih malo pogura u iducem koraku medju jacu konkurenciju - sigurno to zasluzuje i Martin a i ekipa oko njega!
 
  • Like
Reactions: Ceki
Ja mislim da bi bilo najbolje da ti njemu pokažeš kako se vozi .... (y)
Oprosti Marquez nisam te prepoznao...

Pitat cu ga deff kad bude na Grobniku, a do tad forum sluzi da komentiramo, iznosimo misljenja(ko kolega Ceki), pa da se i razilazimo u misljenjima(ko ja i ti).