SpiderMartin u sezoni ... 2022

Svaka čast mali, jedva čekam

Samo da ne bude neki glupi kiks

219237475_345276850395483_856345474854995790_n.jpg
 
Ovo je odlicna vijest!
I jos da ga MV bocne za narednu seznu za ssp600, to bi bilo ludilo.
A zasto MV :unsure: da u startu nema nikakvu sansu za bilo kakav uspjeh, zasto ne Ten Kate?
 
Samo da ne bude neki glupi kiks

Zašto odma tako .... sa 22 godine na trci wss-a , za njegov prosparitet bit če dovoljan i dobar rezultat na kvalifikacijama , a želju za boljim plasmanom , gledat će netko kao plus ... pa ako se i desi nešto lošeg u trci ... bit će puno bogatiji i drugi puta bude još bolji .... teraj Martine , samo teraj ... i 1 običan bod bio bi jako velik !!!


View attachment 733823
 
A zasto MV :unsure: da u startu nema nikakvu sansu za bilo kakav uspjeh, zasto ne Ten Kate?
Treba bit realan.
Druga stvar, MV je bio konkurentan svih ovih godina, tako da.. Nelos tim, a zanimljiv motor.
Imali su novca za dovest prvaka, prije korone. Bia bi to po meni dobra kombinacija, Martin i MV :)
 
@101
.... , a on je pokazao jos u red bull kupu da ga oce neke glupe nezgode
Tamo je morao silovat jer motori nisu isti , a i mehaničari nisu svima isto slagali motore ... pokušaval je najbolje , a kad ideš preko limita , takve se stvari znaju desit . Sada je Martin stariji i iskusniji , a kolko znam njihov motor ima 136 konja , malo slab jel prvoligaši imaju od 8-10 više ... , ali i gume koje buju tam dobili možda nebuju iste , a možda i budu , ali znam samo da bu Martin dal sve kaj more ... (y) (y) (y) , a glupa nezgoda bi bila jedino da ga sruše.;):mrgreen:
 
Ne vjerujem da imaju lovu, a ako i imaju ne vjerujem da ce dat za jedan vikend, za A spec gume.
Ne znam kako ide u SSP ali znam da je prije 10+ godina Svabo prvak u IDM htjeo wild card za WSBK Nurburgring i nije ebilo problema za dobiti wild card al je morao za taj jedan vikend Pirelliu 50000€ uplatiti za B spec gume dok su tadasnji vozaci vozili na A spec. U startu znas da ne mozes nista jer si zakinut a veliku lovu trebas platit. Odustao je jer nije imao nikakve sanse s tim gumama. Nadam se da je sad situacija drugacija, barem u SSP.
 
  • Like
Reactions: Nero
Placa se za cjelu godinu pa izadje vjerovatno jeftinije. Kad si zadnji put vidio nekog wild card vozaca 😁
 
Ne vjerujem da imaju lovu, a ako i imaju ne vjerujem da ce dat za jedan vikend, za A spec gume.
Ne znam kako ide u SSP ali znam da je prije 10+ godina Svabo prvak u IDM htjeo wild card za WSBK Nurburgring i nije ebilo problema za dobiti wild card al je morao za taj jedan vikend Pirelliu 50000€ uplatiti za B spec gume dok su tadasnji vozaci vozili na A spec. U startu znas da ne mozes nista jer si zakinut a veliku lovu trebas platit. Odustao je jer nije imao nikakve sanse s tim gumama. Nadam se da je sad situacija drugacija, barem u SSP.
Koji troskovi majke ti Bozje...
Pa da, 90setih i 2000tih je bilo wildcard vozaca, znali su i "smetati" vodecima, pogotovo u japanu..
A sad kita...
 
Na stazi Sugo su itekako ovi wildcard vozaci iz japanskog prvenstva uzimali mjeru vodecima iz WSBK 😀
 
Koji troskovi majke ti Bozje...
Pa da, 90setih i 2000tih je bilo wildcard vozaca, znali su i "smetati" vodecima, pogotovo u japanu..
A sad kita...

plati, pa se klati..
uvik bilo u životu..
 
U USA Laguna Seca Mato i Ben su ih tarlahali 💪