SpiderMartin u sezoni ... 2022

A u Japanu ... Tamada, Izutsu, Akira Ryo i ekipa su i pobjede uzimali sa wild card

kraj 90-ih i pocetak 2000

u eri zx7r i vtr sp1/sp2 😀
E, o tome ja govorim.
A danas kita...
 
Šta god mi tu napisali, koliko god držali fige i navijali sve je u njegovoj glavi, jebeš gume ni ovo ni ono ...samo glava, nemože biti tako drastična razlika u tehnici među motorima na svjetskom, uostalom , svi koji su tamo u tom cirkusu dobro znaju tko na čemu vozi i gdje je kvaliteta. Bitno je ne napravit bedastoću, završit utrku čim bolje,.... a sva unaprijed sročena naklapanja okačit mačku o rep, ako počnmeš žalit prije nego kreneš nećeš ni krenut jbg, nećeš ništa napravit, zato samo ponizna pozitiva.;)

Martin je inteligentan dečko i izvrstan vozač , nadam se samo da je mnogo naučio iz propuštenog IDM prvenstva gdje je izgubio prvenstvo, istina nesretno ali međuostalom i zbog svojih grešaka ...

Forza Martine ;) (y) (y) (y) 🍻🍻🍻
 
c/p sa FB
Nažalost pehovi nas ne prestaju pratiti i u prvom FP Martin je radi tehničke greške doživio pad. Na sreću nema većih povreda, osim što je natučen. Ali imamo problem sa motociklom zbog kojeg nismo vozili drugi trening. Plan imamo i rješavamo, nadam se da će mo do prvih kvalifikacija riješiti problem, ako ne onda do drugih. Upravo smo na putu u nabavci potrebnih specijalnih dijelova. Vjerojatno nećemo spavati. Martin i David su samnom da se možemo minenjati u vožnji a Boris je ostao u Schleitzu.
Nemojte me ispitivati šta i kako jer nemam ni vremena ni volje objašnjavati. Sve će te saznati na vrijeme. Radimo.Vjerujte u nas...
Zbog cijele ove situacije u ovom postu malo žući progovara iz mene, ali jebi ga i ja sam samo čovijek. Što je malo too much ipak je zu viel. Voli Vas Vugra sa ekipom...
 
A covjece...
MA odvozi sinko, zavrsi 13ti, samo zavrsi, pa dogodine ili u drugoj voznji deri.
Da se prekine ovo peh prokletstvo u PM....
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi

A evo jbg.

Na 3:20:30 je intervju pred trku, na 3:27:00 kreće dio di pada. A ne znam jbg... Stao sam pored ceste da pogledam start trke i čim sam vidio ovu snimku iz zraka i dim od šodera reko sam - ma nije valjda on.

I naravno...bio je on.
 
  • Sad
Reactions: bolcic
Stvarno steta... To bi bilo to od ove sezone va IDM. Sad samo pokušati upisati neki bod od svjetskog 💪👍

Ja moram priznati da ne kužim bas pad 🤔 kako na izlazu? Mala brzina?
 
A ko neki lowside tipični izgleda, ko zna, nije se oglasio još na netu ja mislim. Al točno da, gotovo je za IDM, jbg vidit ćemo šta će bit od tog SBK vikenda za 2 tjedna.
 
Pa pošto je strani naziv da, lowside je svaki pad koji ide u smjeru nagiba, highside u suprotnom
 
Copypaste sa fb:

WHY? Maybe it all should be this way. Maybe it is all a big test. Maybe it is random unluck. Maybe it's karma for something I've done wrong. But I just don't understand why bad things keep happening to us. Right now I still can't tell you the whole story, but I will once. And it truly is unbelieveable.

In short, I exited out on FP1 on friday and after just 3 corners my front brake lever got stuck, catapulting me off the bike. Due to series of complications and problems I had to skip both free pratices and first qualifying and just managed to join QP2 and without any set up or training qualify on P11. I did my best and finished race1 on P5 which was, considering everything, a great result. But it was not what I needed if I wanted to stay in the mix for the championship. I needed at least a podium in race2. I could have made it, but in my persuit, I crashed. It happend and realisticly, championship is gone for me. Not by my mistakes, not by mistakes of my team, purely because of bad, bad luck. I hope one day it will all make sense.

But, I never give up. See you on WSBK in Most and then back again in Assen. Life moves on and so do we. After rain eventually allways comes the sun. Big, big thank you to Boris, David and Vugra for everything they have done this weekend. Together we are not a team, we are army. HVALA VAM DEČKI!

SpiderMartin
 
  • Like
Reactions: bolcic and Spori