SpiderMartin u sezoni ... 2022

1648896647361.png
 
Steta, aki ne sada dramit i deprimirat se.

Najvaznije da je on zavrsio uspravno. Motori prdnu i puno profesionalnijim i bogatijim tvornickim teamovima. Priroda sporta.


Analiza ca, kako i zas? Primjenit zakljucke i akcija! 💪💪💪💪

Najvaznije da Spideric fini uspravno 👆
 
Bravoooo !!!

Izvrsna utrka i borba za 2. mjesto.

Spideric stvarno sazrio. Klavijaturama mu fali barem jedna oktava na drituri, ali po zavojima ne zna sa koje strane bi ih prosal. Nakon izvrsnog starta, mala kriza u sredini i onda i malo srece i na kraju sasvim realno 5. mjesto.

Nisam do sada nikad pratio spanjolsko prvenstvo, ali za ovaj korak i odluku treba skinut kapu. Vrlo visoka razina prvenstva, barem prema ovoj prvoj trki ku san pratil u zivo.
 
Evo sa facea:

A weekend, best described by the emoji on table. It was
🙂

By all the justice we should be leaving Jerez with two trophies. Realistically, 1st place was out of reach this weekend, but two podiums were more than expected. Once again something out of my control happend and ruined it. As you heard, in race1 my engine broke while being on P3. I needed to start todays race from P10 and with stock engine. To top it off, my blipper stopped working mid race so I needed one or two laps to get used to bike sliding while using clutch on downshifts. I extracted maximum out of todays package and for that I am proud.
I want to say big THANKS, GRACIAS, HVALA to all the guys and girls from the team. They were all working their asses off to make me start today and I am really sorry our work this weekend wasn't rewarded with podium. But, this is "la vida". We have a new chance in three weeks time on Valencia.
🧨
🕷

#ferQuest @uniorhandtools @mdrcompeticion @linesandbikes @shoeieurope @shoeiespana @shoei_distribution @2nrace @alfaracingtechnology @motul_hrvatska @tehnolub_ @kos.transporti @franz.t.bau @malaber73 @outsource.hr @moto_oprema_com @atr.garage.almeria @herrera.motor @dreier.racing @motoopremaamd @rfme_oficial

Znaci Stock masina, onda jos veci respect, ali najveci za sabranost i heads-up-finish (y)

Tempo voznje prvih 5-6 tu iz ESBK sada na ovoj utrci kada se usporedi sa svjetskim SSP ista staza, doduse malo hladnije je sada bilo, je tu negdje izmedju 10. i 15. mjesta. Samo tako dalje!
 
  • Like
Reactions: Spori
Ovaj mali Ruiz šta ih dere ima 18 godina :oops:
 
Piše tata Ivica :

Obećani rezime današnjeg dana. Peto mjesto na prvom slobodnim trenungu i sedmo na drugom, možda ne zvuči uspješno. Definitivno nije ono na što smo Vas navikli. No kad pažljivije razmotrite situaciju to je izvanredan rezultat. Samo 0,4 sekunde za prvim, na ovako jakom prvenstvu i u ovakvoj konkurenciji (znalci i pratioci vrhunskog moto sporta upoznati su sa imenima i kvalitetom vozača u Martinovoj klasi), dovoljno govori za sebe. Novo nam je prvenstvo, nove gume, novi pravilnik za tuning mašine i motocikla, na kraju krajeva i novi tim...Još uvijek se prilagođavamo i učimo. Nismo ni blizu svog maksimuma, ponovo je vozač naša najjača karika. No to je i bio naš izbor, otiči korak dalje u još jače prvenstvo, među gladijatore, željni napretka, novih borbi, pobjeda. Mi nikad nismo bili kalkulanti, i birali prvenstva po tom receptu. Mi smo uvijek birali teži put i po tome nas znate i na to smo ponosni. Na kraju je upravo zbog toga slađe.
Puno smo toga danas isprobavali i pokušavali; razne varijante ovijesa ( finese) razne kombinacije guma ( i ljudi iz Michelina su se aktivno uključili). Sakupili smo pregršt informacija i klasificirali ih kako nam najbolje odgovara. Nismo ni blizu gotovi. Tek smo počeli, ali sutra na kvalifikacije idemo sa isprobanom kombinacijom( nije idealna ali smo u nju sigurni)
Više smo nego zadovoljni današnjim danom i Martinovom vožnjom i rezultatima.
Kako ovo ne bi zvučalo kao izgovor( jer to i nije nego iscrpni izvještaj koni sam Vam obečao) za kraj informacija potkrijepljena službenom statistikom( prilažem fotografiju). Martin ima treću najsporiju krajnju brzinu od svih u klasi 600. Zašto to još ne zna mo, vjerojatno zbog težine i standardne getribe, ali nismo sigurni. Pa se ja onda pitam, kako je ostvario tako visok plasman? Možda je stvarno vanzemaljac🤣🤣🤣. A možda je jednostavno vrhunski vozač kojemu nedostaje sredstava i mogućnosti, pa daje više od sebe nego ostali.
Sine ponosan sam na nas, na ljude oko nas i na naš tim.
Svakim novim danom sve smo jači.
Toliko od mene za danas.
Gracias Compadres!
 

Attachments

  • FB_IMG_1650661130427.jpg
    FB_IMG_1650661130427.jpg
    138.6 KB · Views: 0
Najezis se kad pomislis koliko ljubavi za sina i motorsport.. Martin je top klasa vozaca, ako financijski proguraju sve pi*darije i nalete na pravog sponzora mogli bi ga uskoro gledat u royal klasi
 
  • Like
Reactions: leCo