SpiderMartin u sezoni ... 2022

jebemti sve, decko je super...zao mi ga je... bude i njemu dosao jednom pravi dan. bude!
 
  • Like
Reactions: sharky969
Ako zadnji proklizi i izvrti te , to je isto lowside ??? :mrgreen::mrgreen:
Znaci hoces rec prerano previse gasa?

Pitam najozbiljnije, gledao sam vise puta, snimka je slaba, a bas me zanima jer mi je skroz nelogicno... Thnx!
 
  • Like
Reactions: sharky969
O čemu vi tu sad filozofirate?

Lowside, jbt, low - side, upućuje na "dolnju" stranu motora, znači otklizao si, koji god razlog, prednja zadnja srednja guma nebitno. Highside, također očito šta znači. Jbt kakve se tu rasprave vode :D
 
Ja bi rekel da ove porođajne muke za Martina sad već ipak predugo traju .Drip može pomoći ,ali mislim da bi ipak trebalo promijeniti maternicu jer je više nego očito da Martin vozi pod prevelikim stresom,shodno tome i očekivanja postaju nedostižna,a nadohvat su mu ruke.Svejedno ,ovakav put do podija je jedan od mogućih,ako ne i najteži.Idemo Martin.
 
  • Like
Reactions: sharky969 and dovla
Ja iskreno mislim da on sam sebi radi pritisak, evo majkemi. Znam da nemoš sudit po internetu, al opet može se uzet u obzir bar malo.

Svaka njegova objava na netu je nabrijana skroz, ono ladies and gentlemen sad slijedi kaos, dolazim, I'm ready, nema odmora, idemo jako sad ko nikad, svaki put to zvuči ko da neko pušta psa sa lanca i onda mobitel ostaje sastrane, kreće trka i - eto.

Možda da malo popusti sa tim gasom na društvenim mrežama, možda bi si napravio uslugu, nemam pojma. Ovako već se ponavlja taj niz koji mu ne ide baš u korist...
 
  • Like
Reactions: dovla
Ljudi moji sve je to super.
Mi želimo prvaka a i on isto.
Što sad onih koliko ih ima16,17 izvan postolja razmišljaju.
Na što se oni bRRiju?!
Gledam Martina kako prestiže a režiser ne hebe 5%.
FajteRR je i doće sve to na svoje
 
Djelomično bih s složio s tobom, međutim ima nekoliko stvari koje im kao timu stalno vise nad glavom:1.novac 2. nemogućnost trenutne dobave komponenti koje otkažu ili riknu prilikom trke ili pada.3.stalni stres radi prvog i drugog.Stari Vugra i ekipa daju sve što mogu ,možda i više od toga ,ali taj njihov balon ima limite i ne trpi previše rupica na sebi da bi letio.Sve pada na Martina,sav njihov trud ,od pripreme ,slaganja i uštelavanja prije izlaska na stazu.
 
  • Like
Reactions: koss
Ne znam koliko su ovi u vRRhu bogati i jesu li.
Kawah slažem se.
Ebate pa i na Grobniku kad ti netko skine i stavi grijače umjesto tebe odma si spRReman za ispod 1.66.
 
Napiso sam ja vec. Nek on zavrsi trku, bar u top 10, nek taktizira malo, probije led. Ono dobio wildcard za ssp, odvozio i zavrsio u top 10. Next time nagazi.
Ovako mi sve vise mirise na Crutchlow sindrom jbt...
 
.
 

Attachments

  • Screenshot_20210806-125123_Gallery.jpg
    Screenshot_20210806-125123_Gallery.jpg
    537.2 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Ma bravoooo!!!

Odlično za prvi dan 💪👍

Samo tako pomalo i sigurno i bodovi su realnost.