SpiderMartin u sezoni ... 2022

Khm, jučer nije bilo Vugre na Marofu ali su bili neka zvučna prezimena iz HR motosporta, Lesički, Gajs, Tomekovic, Majcan, Ivić, Pavlović...
ako sam dobro vidio, bio je originalni Vugra 🤔
 
Jbiga ko bi popratio svih uz sve tehnicke poteškoće.
Ako je i bio onda daje događaju jos veće značenje✊
 
  • Love
Reactions: MOONSHIELD
Pošto vidim da se tu nešto praviš pametan - evo pitao bi ja tebe koji bi od onih jučerašnjih španskih pederčića imao muda doć voziti Križevce ili Novu Raču?? Pa odma da ti odgovorim umjesto tebe - niti jedan. To su sve šminkerčići sa instagrama i niko od njih nije Prava Baja pa da se isprsi i dođe na megdan na te legendarne staze, a vidim da je taj sindrom moderni (ti klinci i mobiteli i tiktok sve to) povuko i Vugru vidim, bitno je slikat se na gridu na Jerezu i kao "ja sam na trci" a kad dođe Nova Rača onda ga nema onda ima "pametnija posla" hahah kako da ne.
Pa ne sjećam se da sam u KŽ ili Rači vidio ni Michaela Dunlopa ili Iana Hutchinsona ili možda Johna McGuinnessa ... jel to znači da su i oni piškice i šminkerčići ?! .. :D
 
Jerez i Man su dva različita sporta a kamoli Jerez i KŽ ..i to tako treba gledati..
 
To neki kuže, ali neki očito ne .. :D

Isto kao što su PH i prvenstvo Španjolske dva različita svijeta ... ;) Pri tome ni najmanje ne želim staviti bilo kakav negativan kontekst na vozače u PH, ali ipak treba biti realan ...

Jebote, baš me zanima jel ima ijedan trenutno aktivan vozač u PH CMU (nebitna klasa) da je ikad u svojoj karijeri vozio kvalifikacije ?!?
 
Normalno da voze kvalifikacije kad je Hrvatska veličine španjolske pokrajine i u španjolskoj ima koliko staza i moto trke su dio opće nacionalne kulture, dok su u Dalmaciji, recimo, dio nekog obreda nepoznate sekte iz osamdesetih.
 
Pa o tome i je riječ ... ;)

Uspoređivati PH sa prvenstvom Španjolske je smiješno ... a čak ni AA u ovoj priči nema neku težinu ...

Pitam se koliko bi se trenutno aktualnih vozača u PH CMU kvalificiralo za utrku na prvenstvu Španjolske, a od tih koji bi se kvalificirali, koliko od njih bi bilo na postolju ... :unsure: .... ne kažem da takvih nema, samo se pitam tko bi to mogao biti ... ?!?
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Pa o tome i je riječ ... ;)

Uspoređivati PH sa prvenstvom Španjolske je smiješno ... a čak ni AA u ovoj priči nema neku težinu ...

Pitam se koliko bi se trenutno aktualnih vozača u PH CMU kvalificiralo za utrku na prvenstvu Španjolske, a od tih koji bi se kvalificirali, koliko od njih bi bilo na postolju ... :unsure: .... ne kažem da takvih nema, samo se pitam tko bi to mogao biti ... ?!?

Sigurno bi se i nasao netko da zive u tom smislu i da im je podredjeno sve samo da treniraju i voze a ne kao u HR hoby vozaci na jednoj pravoj stazi.
 
A gle, ta priča da je babi qurac već ide lagano na qurac .. ;)

ko zna, možda bih i ja bio prvak da sam kupio trkaći motor .. :D
 
  • Haha
Reactions: pamzor
A gle, ta priča da je babi qurac već ide lagano na qurac .. ;)

ko zna, možda bih i ja bio prvak da sam kupio trkaći motor .. :D

Ti neznas ni sta pises al glavno da nesto pises.
Pa sta mislis da su spanjolci,talijani... sposobniji bolji u startu od HR vozaca?
Samo trening i sta vise razlicitih staza daju rezultat.
Sad lipo idi slusat tatine price pa nam dojdi mudrovat.
 
  • Like
Reactions: maRRin 06
A gle, ta priča da je babi qurac već ide lagano na qurac .. ;)

ko zna, možda bih i ja bio prvak da sam kupio trkaći motor .. :D

Upravo zato, hoće se prestat više drkat, podmetat klipove jedni drugima, objavljavljivati tužaljke od 5000 riječi na društvenim mrežana i generalno kenjkat?

Umjesto sjest na motor i vozit. I naučiti kontrolirati ego.

Jbt, jel se vozite za imaginarne titule (najbrži rvat) ili jer to volite?
 
Ti neznas ni sta pises al glavno da nesto pises.
Pa sta mislis da su spanjolci,talijani... sposobniji bolji u startu od HR vozaca?
Samo trening i sta vise razlicitih staza daju rezultat.
Sad lipo idi slusat tatine price pa nam dojdi mudrovat.
e neka si meni rekao .. šta god da si rekao ... valjda ti je sad srce na mjestu ... :D

nego, jel bi volio i ti znati voziti motor i imati taku koji ima priče ? :D
 
  • Like
Reactions: MA-Zvone
Jebote, baš me zanima jel ima ijedan trenutno aktivan vozač u PH CMU (nebitna klasa) da je ikad u svojoj karijeri vozio kvalifikacije ?!?
U Srediscu ob Dravi ti se voze 2 treninga i 2 kvalifikacijska treninga .... i na Panoniji stock 1000 smo vozili kvalifikacije ,al to jer je bilo mi se cini 78 prijavljenih trkaca ...
 
  • Like
Reactions: strasilo
TAKO JE

TKO RAČU NIJE OKUSIO NEZNA ŠTO JE UTRKA

TO MORAM NAPISATI IZ OSOBNOG ISKUSTVA KOJE SAM SAM STEKAO SVOJIM TRUDOM I RADOM
Drago mi je sto sam sudjelovao u stijecanju tvog iskustva ....:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

Attachments

  • Screenshot_20221021-152630_Gallery.jpg
    Screenshot_20221021-152630_Gallery.jpg
    953.1 KB · Views: 0
U Srediscu ob Dravi ti se voze 2 treninga i 2 kvalifikacijska treninga .... i na Panoniji stock 1000 smo vozili kvalifikacije ,al to jer je bilo mi se cini 78 prijavljenih trkaca ...
Znam da ti je Središće srcu drago (prije par dana sam opet bio tamo .. ;) ) ali ta staza ima propusnost od 6 motora, pa kad vas dođe 10, moraju se voziti kvalifikacije .. :D

Ali ovo drugo je ono o čemu ja pričam .. ;) .. Kad se na PH pojavi toliko konkurentnih vozača da se moraju voziti kvalifikacije na Grobnilu ili Glavici, onda ćemo moći pričati o tome da je PH vrijedno spomena u nekakvom europskom svijetu moto sporta ..

Jeboteled, kod nas se dovoljno pojaviti na utrci i već imaš veliku šansu biti na postolju ... a dovoljan je jedan pad ili kvar na motoru i već onaj 4. ima veliku šansu osvojiti prvenstvo ..
 
Jeboteled, kod nas se dovoljno pojaviti na utrci i već imaš veliku šansu biti na postolju ... a dovoljan je jedan pad ili kvar na motoru i već onaj 4. ima veliku šansu osvojiti prvenstvo ..
Čru... na vlastite uši sam čuo jednog od naših prvaka, kako je u nekoj već minuloj fazi sporta, nakon malo teže večeri bio nagovoren da ide vozit (mislim da je bio 3ći ili 4ći vozač u klasi, čitaj, ukupno) i rastrijeznio se na postolju... kad je skužio da u biti, njih svega 3je je i završilo trku xD