SpiderMartin u sezoni ... 2022

Koliko sam skužio, osim što su riskirali zdravlje nisu baš ni ispali pametni Vugrinci ?
Ne znam jel istina, ali neko je rekel da se razmatra da mu FIM zabrani (generalno ?) moto utrke.
Vugra je napisal da im je zabranjen nastup u Hockenheimu od strane IDM-a.

Prava je šteta, ako se za tu njihovu radnju saznalo nakon objave na facebooku...
 
Ne znam jel istina, ali neko je rekel da se razmatra da mu FIM zabrani (generalno ?) moto utrke.
Vugra je napisal da im je zabranjen nastup u Hockenheimu od strane IDM-a.

Prava je šteta, ako se za tu njihovu radnju saznalo nakon objave na facebooku...
Koliko sam ja čuo,doživotno su mu zabranjena sva utrkivanja.
Sad,oni su se žalili na tu odluku i nadam se da će žalba uspjeti ali za sada ima doživotnu zabranu na sve utrke.
Ponavljam,tako sam čuo,ne mora biti točno ali taj što mi je rekao je dosta važna osoba u motosportu tako da nema razloga da mu ne vjerujem
 
  • Wow
Reactions: leCo
vjerojatno zato jer nisu obavijestili nikoga iz IDM-a i njihove liječničke službe, da mora na pregled, da ide na operaciju, da je operiran, operiran ušao na stazu bez da itko iz IDM-a to zna.
 
  • Like
Reactions: Dene
vjerojatno zato jer nisu obavijestili nikoga iz IDM-a i njihove liječničke službe, da mora na pregled, da ide na operaciju, da je operiran, operiran ušao na stazu bez da itko iz IDM-a to zna.
Oces reci da sve kaj su trebali je sutit i vozit!?
 
Objektivno, samo oni znaju kaj se događa/ događalo se.
Ne znamo jel nakon pada bil u njihovom medicalu i kaj su oni tam rekli (jer napisal Vugra nekaj da su bili kod nekog doktora u Dojčland)

U globalu, kad pogledaš slike, njemu je pukel/ ošteti se ligament (AC sindesmoza)- možda su ga mogli i gore zakrpati nekak- ne znam.

U svakom slučaju šteta, koja je još veća, ako je to nastalo nakon one gore fejs objave
 
a ja se iskreno nadam da je fb objava nastala nakon što je idm saznao što se desilo, jer ako se ideš na fb hvalit sa ilegalnim radnjama, za koje organizator ne zna, onda ti stvarno fali daska u glavi i zaslužuješ kaznu.
 
Objektivno, samo oni znaju kaj se događa/ događalo se.
Ne znamo jel nakon pada bil u njihovom medicalu i kaj su oni tam rekli (jer napisal Vugra nekaj da su bili kod nekog doktora u Dojčland)

U globalu, kad pogledaš slike, njemu je pukel/ ošteti se ligament (AC sindesmoza)- možda su ga mogli i gore zakrpati nekak- ne znam.

U svakom slučaju šteta, koja je još veća, ako je to nastalo nakon one gore fejs objave
U svakom slučaju mu nije pomogla ta objava na FB,na kraju će ga možda koštati to njegovo stalno plakanje na FB.
Iskreno se nadam da će žalba proći, mali je pokazao da se može nositi s svjetskim vrhom i bilo bi šteta da ga sad ta greška zaustavi
 
a ja se iskreno nadam da je fb objava nastala nakon što je idm saznao što se desilo, jer ako se ideš na fb hvalit sa ilegalnim radnjama, za koje organizator ne zna, onda ti stvarno fali daska u glavi i zaslužuješ kaznu.
Nažalost mislim da bi moglo biti da nije mogao izdržati bez plakanja na FB.
Ne znam dali je već idm saznao za sve prije objave na FB ali i da je napisao prije donesene kazne isto nije pametno.
Ne vjerujem da je kasnije jer bi to napisao u objavi ali i da je kasnije opet nije ispao pametan jer sigurno ne pomaže u žalbi
 
Nažalost mislim da bi moglo biti da nije mogao izdržati bez plakanja na FB.
Ne znam dali je već idm saznao za sve prije objave na FB ali i da je napisao prije donesene kazne isto nije pametno.
Ne vjerujem da je kasnije jer bi to napisao u objavi ali i da je kasnije opet nije ispao pametan jer sigurno ne pomaže u žalbi
Sumnjam da bi nastupali u Mostu da se znalo za to :/
 
  • Like
Reactions: cicogti
Nadam se da je priča prenapuhana i da neće doći do oduzimanja licence.

Za IDM ''lako'', ali sada kada je na vratim svjetskog, bilo bi glupo da zbog pričica izgubi sve za što se cijeli život pripremao.
Kao što sam rekao,ne tvrdim ali po ovome što sam čuo licenca mu je oduzeta i dobio je zabranu doživotnu. Znači nije pitanje dali će mu oduzeti nego dali će proći žalba pa da mu vrate.
Nadam se da hoće,stvarno je pokazao da zna i može među najbolje i ako ne prođe žalba biti će katastrofa
 
  • Like
Reactions: Nero
Znaci reko je Vugra ne razbijajte glavu s glupostima , da je objava na faceu naptavila svoje je , ali sve ima svoju svrhu , pa tako ispada da je i losa reklama bolja od nikakve , ugl , trke idma se ne voze , ceka se kazna hms sto zahtjeva idm , sto ce hms napravit , nitko nezna ali kaznit rigorozno, bi se trebalo svest na zestoki ukor ... i to bi bilo to , decki nastavljaju jos jace ...e da, rekel je isto da oni kaj su jalni , i kaj im zele neuspneh , nek se napuse kurca .
 
Ja se nadam da nije.
Koliko sam sad shvatio,tamo su zatražili da mu se zabrani sudjelovanje u svim natjecanjima,on ima pravo na žalbu i dok se to ne riješi on ne smije voziti(valjda).
Licencu mu može uzeti jedino onaj koji mu je izdao a to je HMS. Oni mu sigurno neće htjeti uzeti licencu ali sad je pitanje koju će odluku donijeti i dali će se na nju neko žaliti. Uglavnom to su procedure i mogle bi dosta potrajati a opet i ne mora.
Moguće je da se u najboljem slučaju izvuče na mlad,prvi put... i nadam se da će biti tako ali moguće je da dobije i neku suspenziju na neko vrijeme. Sve ovisi o našem HMS s jedne strane i idm s druge strane,koliko će netko htjeti napraviti za njega odnosno protiv njega. Vrijeme će pokazati.
Nadam se da će stvarno proći s ukorom i da će se što prije vratiti.
 
I šta sad, ...jesu riješili taj ukor, .....kad je slijedeća trka?