SpiderMartin u sezoni ... 2022

Dajte ljudi moji uozbiljite se.
Pa samo VR (dok je vozio) i Martin od vozača imaju aktivnu temu na forumu.
Što to nije dovoljan pokazatelj Koliko je Martin dobar?
 
Baš ga ne voliš a :mrgreen:
nemam baš apsolutno ništa protiv njega, ali nisam ni osupnut lickom i djelom do te mjere da svršavam po forumu i pišem epove zbog osrednjih rezultata u prvenstvu koje je u moto svijetu ekvivalent 1. županijske lige
 
  • Like
Reactions: Dene
a iduće sezone bude titulu "najjačeg nacionalnog prvenstva" (po izboru moroni.haer) preuzelo otvoreno prvenstvo sjedinjenih arapskih emirata i sjevernog katara?

mogu priznati da je martin naš najbolji trkać ikad i najveći svjetski neotkriveni talent današnjice samo da prekinem raspravu i odem doma, ali daj bogati nemojte laprdati gluposti jer ima tu i djece koja to čitaju
Kao otac troje djece ispricavam se za nenamjerne gluposti napisane koje sam napisao te koje su mogle ostetiti razvoj maloljetnih pratitelja ovog foruma. Moje skromno iskustvo u moto utrkama nazalost je uspjelo imati aktivniju interakciju uglavnom na europskom kontinentu i nesto malo sa azijskim.

Iz ciste radoznalosti bih zamolio za edukacijsku podrsku u obliku navoda nekog nacionalnog prvenstva koje bi se moglo prema broju natjecatelja, staza nastupa, razini pripreme motocikala i u konacnici ostvarenih vremena na utrkama ocjeniti kao kudikamo jace od spanjolskog?

Unaprijed zahvaljujem na suradnji.
 
  • Like
Reactions: zagrepcan and leCo
a iduće sezone bude titulu "najjačeg nacionalnog prvenstva" (po izboru moroni.haer) preuzelo otvoreno prvenstvo sjedinjenih arapskih emirata i sjevernog katara?

mogu priznati da je martin naš najbolji trkać ikad i najveći svjetski neotkriveni talent današnjice samo da prekinem raspravu i odem doma, ali daj bogati nemojte laprdati gluposti jer ima tu i djece koja to čitaju

Odvozis jednu trku i odmah si podivljao :D
 
Pa Španjolci su najjači u moto svijetu, tako da je trenutno prvenstvo vjerojatno najjače. Držim fige da napravi iskorak, možda netko prepozna naše tržište pa povuće neke druge vozače sa sobom
 
  • Like
Reactions: Branko-ST and lunjo
Iz ciste radoznalosti bih zamolio za edukacijsku podrsku u obliku navoda nekog nacionalnog prvenstva koje bi se moglo prema broju natjecatelja, staza nastupa, razini pripreme motocikala i u konacnici ostvarenih vremena na utrkama ocjeniti kao kudikamo jace od spanjolskog?

Pošto vidim da se tu nešto praviš pametan - evo pitao bi ja tebe koji bi od onih jučerašnjih španskih pederčića imao muda doć voziti Križevce ili Novu Raču?? Pa odma da ti odgovorim umjesto tebe - niti jedan. To su sve šminkerčići sa instagrama i niko od njih nije Prava Baja pa da se isprsi i dođe na megdan na te legendarne staze, a vidim da je taj sindrom moderni (ti klinci i mobiteli i tiktok sve to) povuko i Vugru vidim, bitno je slikat se na gridu na Jerezu i kao "ja sam na trci" a kad dođe Nova Rača onda ga nema onda ima "pametnija posla" hahah kako da ne.
 
Pošto vidim da se tu nešto praviš pametan - evo pitao bi ja tebe koji bi od onih jučerašnjih španskih pederčića imao muda doć voziti Križevce ili Novu Raču?? Pa odma da ti odgovorim umjesto tebe - niti jedan. To su sve šminkerčići sa instagrama i niko od njih nije Prava Baja pa da se isprsi i dođe na megdan na te legendarne staze, a vidim da je taj sindrom moderni (ti klinci i mobiteli i tiktok sve to) povuko i Vugru vidim, bitno je slikat se na gridu na Jerezu i kao "ja sam na trci" a kad dođe Nova Rača onda ga nema onda ima "pametnija posla" hahah kako da ne.

TAKO JE

TKO RAČU NIJE OKUSIO NEZNA ŠTO JE UTRKA

TO MORAM NAPISATI IZ OSOBNOG ISKUSTVA KOJE SAM SAM STEKAO SVOJIM TRUDOM I RADOM
 
Pošto vidim da se tu nešto praviš pametan - evo pitao bi ja tebe koji bi od onih jučerašnjih španskih pederčića imao muda doć voziti Križevce ili Novu Raču?? Pa odma da ti odgovorim umjesto tebe - niti jedan. To su sve šminkerčići sa instagrama i niko od njih nije Prava Baja pa da se isprsi i dođe na megdan na te legendarne staze, a vidim da je taj sindrom moderni (ti klinci i mobiteli i tiktok sve to) povuko i Vugru vidim, bitno je slikat se na gridu na Jerezu i kao "ja sam na trci" a kad dođe Nova Rača onda ga nema onda ima "pametnija posla" hahah kako da ne.

Nevidim nikakve smajlice pa te moram pitat jel to ozbiljno mislis?
 
  • Haha
  • Like
Reactions: Mocippaldi and s2r
Khm, jučer nije bilo Vugre na Marofu ali su bili neka zvučna prezimena iz HR motosporta, Lesički, Gajs, Tomekovic, Majcan, Ivić, Pavlović...
 

Attachments

  • Screenshot_20221017-121807.png
    Screenshot_20221017-121807.png
    758.8 KB · Views: 0