Split - 29. i 30.09.2005.

vlucic

Active member
Dragi Splicani,

evo mene opet u Splitu, dolazim na Mrduju, predlazem druzenje, ponajvise sutra (u cetvrtak) navecer. Vi odaberite lokaciju...

:mrgreen:
 
Meni je listopad vec poceo, evo prepravljeno u rujan...

Bas si cjepidlaka!

:evil:
 
Vito, ja i ti svoj dogovor imamo. Kako san i obeća. Ako se još neko javi, dobro, a ako ne, snaćemo se ja i ti sami. Samo onda se to ne zove "grupni"! :LOL:
 
Koliko ja ovde vidin, Vito zove svih, a kad dođe u Split, javiće mi se, pa ja javljam ostalima. A ti si, konkretno jedan od ostalih. Stoga...pejšns, pejšns...
 
Niksa mi se vec javio na mobitel, a krecem otprilike sad ovog trena i javim se Riviju kad se mozemo vidjeti i onda idemo tamo gdje ima nekoga tko je raspolozen da mu platim rundu. Ako nema takvih, on i ja cemo sjesti negdje i biti tamo dokle nam se da...

:roll:
 
Bili Vito, Nikša, Veki, Patak, Ja, Joke(the law), Miro.
Bilo dobro. Padala kiša. STOP!
 
Pa to je jucer i danas :?: Ajde popite nesto i za nas koji nemozemo uveljcati vasu zabavu :cool: :wink: :mrgreen: :mrgreen: Zelim dobar provod i puno cuga , a jos bolji i suguran povratak doma :cool:
 
A di si Slavek, kućo stara...
p.s.
Ja kasno pročitao post... :(
 
Nike said:
A di si Slavek, kućo stara...
p.s.
Ja kasno pročitao post... :(

Evo ga Nike kuco stara :mrgreen: naso sam u kvartu jedan Ciber Caffe pa dodjem malo skratiti vrijeme i vidjet kaj delate i kaj se zbiva u domaji i na Forumu , ljep pozdrav Splicanima i tebi naravno :mrgreen: :wink: :cool: Bok :cool: