Split - Biarritz Francuska Wheels And Waves 2021

justdotheton

Active member
Vec dugo godina planiram otici na ovaj vintage motorcycle susret Wheels-and-waves u Biarritz Francuska. Bas sam dobio email da ga planiriraju od 30.6 - 4.7 :


Stvarno se nadam da ce ovaj Covid se do tada unormaliti.
Ugrubo planiram Split-Ancona trajekt - voznja do Civitavecchie trajekt do Barcelone i onda voznja oko 600 km do Biarritza...Vjerovatno ostati jedan dan na pola toga puta Huesca ili Zaragoza kako mi bude put, pa budem stavio i koju sliku ovdje sad kad sam otvorio post moram otici :)

1610806374446.png



1610806429909.png
 
  • Like
Reactions: DuroDu
Super zelja...i da je ostvaris koji motor imas ... (y)
 
Prije 4 godine smo MojaBivšaCura i ja slučajno naišli u Biarritz dok se održavao ovaj skup. Mi smo bili na putu oko Iberijskog poluotoka a tu je bio naš početak vožnje po poluotoku. Samo smo do Splita do MonteCarla i od MonteCarla natrag do Splita odvozili autoputem jer smo tu dionicu već nekoliko puta odvozili lokalnim cestama pa nisu više interesantne. Probaj uklopit i Millau viaduct u Francuskoj u svoju rutu. Impresivan je.
 
Ja sam isto planiral posjet do gore prije koju godinu, ali boljoj polovici se nije išlo. Možda će ove godine biti drugačije, pa odemo... Kojim motorom planiraš gore?
 
Prije 4 godine smo MojaBivšaCura i ja slučajno naišli u Biarritz dok se održavao ovaj skup. Mi smo bili na putu oko Iberijskog poluotoka a tu je bio naš početak vožnje po poluotoku. Samo smo do Splita do MonteCarla i od MonteCarla natrag do Splita odvozili autoputem jer smo tu dionicu već nekoliko puta odvozili lokalnim cestama pa nisu više interesantne. Probaj uklopit i Millau viaduct u Francuskoj u svoju rutu. Impresivan je.

Thanks. I koako je izlgedalo previse hipster ili? Vidim da ima i na plazi surfanje i to...
 
Ja sam isto planiral posjet do gore prije koju godinu, ali boljoj polovici se nije išlo. Možda će ove godine biti drugačije, pa odemo... Kojim motorom planiraš gore?

Ostavi nju doma onda najbolje :) Salim se, javi ako budes zainteresiran mozemo skupa zasto ne, a za motor jos se mislim imam Ducati S2R 800 i Triumph Speed Triple 1050, zavisi ako mi se bude pridruzio prijatelj iz Rima on vozi Royal Anfield pa cu onda i ja Dukca pa laganini...sta ti vozis?

Opet sve ovisi ovoj Coroni prokletoj sto ce biti...mozda su se i oni zaletili sta su vec datume objavili
 
Ostavi nju doma onda najbolje :) Salim se, javi ako budes zainteresiran mozemo skupa zasto ne, a za motor jos se mislim imam Ducati S2R 800 i Triumph Speed Triple 1050, zavisi ako mi se bude pridruzio prijatelj iz Rima on vozi Royal Anfield pa cu onda i ja Dukca pa laganini...sta ti vozis?

Opet sve ovisi ovoj Coroni prokletoj sto ce biti...mozda su se i oni zaletili sta su vec datume objavili
Ako moze Strom i ja sam zainteresiran,jedino sto se meni neda ici trajektom,vozio bi do Ancone il jos bolje pravo za Rim,da se ne spustam doli... cekao tamo...;)
 
Thanks. I koako je izlgedalo previse hipster ili? Vidim da ima i na plazi surfanje i to...
Pa može se reć da je prevladavao hipster đir ali ne isključivo, motori većinom u Café Racer stilu, Opuštena atmosfera Café Racer Festivala u cijelom gradu.

 
Ma to sam samo tako odo oka da vidim na google maps udaljenost , sigurno cu ici sporednim, nisam nikad isao tim dijelom Spanjolske pa cu isplanirati jos koja ruta Barcelona - Biarittz
Ovo od barcelone do Leide ti je isto ko autoput al ne ne naplacuje,ovaj autoput preko zaragoze je dosadan..pustinja pravac nema nista, od pamplone dalje ko austrija..preko pirineja nisam iso neznam
 
  • Like
Reactions: Feis123
Ako moze Strom i ja sam zainteresiran,jedino sto se meni neda ici trajektom,vozio bi do Ancone il jos bolje pravo za Rim,da se ne spustam doli... cekao tamo...;)

Zasto ne koja kombinacija tebi pase, taj trajekt kod Rima vozi oko 10 navecer tako da ima vremena...posalji broj na PM budem napravio WhatsApp grupu
 
Zasto ne koja kombinacija tebi pase, taj trajekt kod Rima vozi oko 10 navecer tako da ima vremena...posalji broj na PM budem napravio WhatsApp grupu
Zapisano...cujemo se,ako bude situacija OK... pozd... (y)
 
Ostavi nju doma onda najbolje :) Salim se, javi ako budes zainteresiran mozemo skupa zasto ne, a za motor jos se mislim imam Ducati S2R 800 i Triumph Speed Triple 1050, zavisi ako mi se bude pridruzio prijatelj iz Rima on vozi Royal Anfield pa cu onda i ja Dukca pa laganini...sta ti vozis?

Opet sve ovisi ovoj Coroni prokletoj sto ce biti...mozda su se i oni zaletili sta su vec datume objavili
To je vintage festival, treba ti stari motor ;)
Trenutno vozim uljaru iz 1989, taman je oldtimer, mada mi se baš jučer javio jedan Nijemac koji je zainteresiran za motor pa tko zna možda ga i prodam. Ako ne, opet nema veze.
Btw, od samog događaja ne očekujem puno, hrpa glumaca koji se furaju na nešto što je trenutno u modi (moje skromno mišljenje), zbog istog razloga ne idem ni na motorijada, ali veselilo bi me putovati do dolje, popišati se u ocean, pogledati stare motore... ono, samo male stvari.