Split, ovo već nije dobro!

Status
Not open for further replies.

Rivi

Active member
Članak s www.index.hr:
U Splitu smrtno stradala suvozačica pijanog motocikliste

U TEŠKOJ prometnoj nesreći koja se u ponedjeljak navečer dogodila u Splitu dvije su osobe teško ozlijeđene, no suvozačica pijanog motocikliste je od zadobivenih ozljeda kasnije preminula u bolnici.

Nesreća se dogodila oko 18.55 sati na raskrižju Gotovčeve ulice i Pujanke gdje je motociklist I.R. upravljajući motociklom "kawasaki" zbog velike brzine izgubio kontrolu nad motociklom te je izletio sa ceste.

Pri tom je udario u metalnu zaštitnu ogradu i parkirano osobno vozilo teško ozlijedivši sebe i suvozačicu M.R. Oboje su kolima Hitne medicinske pomoći prevezeni u Kliničku bolnicu na Firulama gdje je nesretna M.R. kasnije preminula.

PU splitsko-dalmatinska izvijestila je kako je u vozač motociklom upravljao pod utjecajem alkohola, no sve okolnosti ove nesreće tek će se utvrditi.



Original link:
http://www.index.hr/clanak.aspx?id=341146
 
Dodatni info, suvozačica je imala 39 godina, podatke o opremi nemam, ali par "mojih" šta živi na Pujankama kaže da je gadno izgledalo.
Ni vozač nije baš dobro, ali ima bit da će ostat živ.
 
Rivi said:
Dodatni info, suvozačica je imala 39 godina, podatke o opremi nemam, ali par "mojih" šta živi na Pujankama kaže da je gadno izgledalo.
Ni vozač nije baš dobro, ali ima bit da će ostat živ.
suvozačica je radila kao konobarica u kafiču blizu slavkove firme reka mi je jutros kad sam bio kod njega.Ovakvi događaji nisu nikome dragi i daj bože da je ovo zadnji
 
pa tko je lik,koji je to motor.. jeli se ista zna...
i koja je gotovceva,di je to?
 
Status
Not open for further replies.