Split - Sisak Koliko?Kuda?Kako?

st_ninja

New member
Dakle draga gospodo,motor ide u prodaju tocnije u Sisak je prodan pa posto ja namjeravam odvest motor gore
zanima me kojim putem je najbolje otici gore i di prespavati u Sisku,nekakav restoran i sl...
Bez motora cu bit vjerovatno do ljeta kad bi treba uzeti novu kawu 2008 ako uspijem neke stvari rijesit,s tim da joj odma cupa retrovizore...
SAVJETI i ima li ko ideju koliko se ima vozit Sisak - Split??? HVALA  UNAPRIJED???
 
st_ninja said:
Dakle draga gospodo,motor ide u prodaju tocnije u Sisak je prodan pa posto ja namjeravam odvest motor gore
zanima me kojim putem je najbolje otici gore i di prespavati u Sisku,nekakav restoran i sl...
Bez motora cu bit vjerovatno do ljeta kad bi treba uzeti novu kawu 2008 ako uspijem neke stvari rijesit,s tim da joj odma cupa retrovizore...
SAVJETI i ima li ko ideju koliko se ima vozit Sisak - Split??? HVALA  UNAPRIJED???

ukrcas na vlak st-zg platis spavaca kola i od zg nije problem niti je daleko.
:)
 
Split Sinj Knin Graćac Slunj
U Krnjaku poslje birtije Frankfurt(koja ne radi) par sto metara poslje imaš skretanje desno: Vojnić, Glina
Na jednom mjestu imaš raskršće gdje se ukljućuješ na cestu s prednošću prolaza..
možeš ljevo i ravno, ideš ljevo(nema znaka, ak odeš ravno ideš u BIH)
Ulaziš u Vojnić i Prvo skretanje ljevo 50m desno
Gvozd Glina Petrinja Sisak (y)

To ti je najkraći put 8)

Ili Split Zg autoput na silazu u Zg pratiš Slavonski Brod i silaz Sisak (zraćna luka i Sisak su isti silaz)

(y)


:mrgreen:
 
I da imaš dva Hotela i privatne iznajmljivaće a i Safe House u SK(nađi temu)

starom cestom do 4h
a autoput :LOL: :LOL: :LOL:
 
DeXter_13 said:
ukrcas na vlak st-zg platis spavaca kola i od zg nije problem niti je daleko.
:)

Da sam tija vlakom nebi pita nikoga sta di i kako....Ocu je prije nego sta prodam posteno provozat
a ovo je dobra prilika...Usput motor ce bit u novim cipelama pa ce bit gust....brm brm

@gsx1402 hvala
 
GSX 1402 said:
Split Sinj Knin Graćac Slunj
U Krnjaku poslje birtije Frankfurt(koja ne radi) par sto metara poslje imaš skretanje desno: Vojnić, Glina
Na jednom mjestu imaš raskršće gdje se ukljućuješ na cestu s prednošću prolaza..
možeš ljevo i ravno, ideš ljevo(nema znaka, ak odeš ravno ideš u BIH)
Ulaziš u Vojnić i Prvo skretanje ljevo 50m desno
Gvozd Glina Petrinja Sisak (y)

To ti je najkraći put 8)

Ili Split Zg autoput na silazu u Zg pratiš Slavonski Brod i silaz Sisak (zraćna luka i Sisak su isti silaz)

(y)


:mrgreen:

Ako nikad nisi išao tim putem preko Krnjaka onda ti je sigurnije produžiti do Tušilovića i kod benzinske skreneš desno i nemaš više nikakvih skretanja, samo ravno i pratiš putokaze Glina, Petrinja, Sisak. Nemožeš promašiti. I još jedan savjet: kad skreneš sa D-1 prema Petrinji pripazi na  :pandur:  (y)
 
GSX 1402 said:
Split Sinj Knin Graćac Slunj
U Krnjaku poslje birtije Frankfurt(koja ne radi) par sto metara poslje imaš skretanje desno: Vojnić, Glina
Na jednom mjestu imaš raskršće gdje se ukljućuješ na cestu s prednošću prolaza..
možeš ljevo i ravno, ideš ljevo(nema znaka, ak odeš ravno ideš u BIH)

Točno, to selo se zove Kolarić  (y)