Split - Zadar - Split (samo za luđake) ;) + slike

tomee said:
svaka čast a matu pusti on isto piše svaki put kad baciš fotke

Nađi bar jedan post u kojem sam ja tako nešto napisao. Osim toga, Nike govori hrvatski, ja isto... tako da nema potrebe za prevođenjem.
 
BorisZ said:
Imati ćeš šta pričati unucima (y)
Bude li se po ovakvom vrimenu voza smrznit će mu se jaja pa neće biti unuka :mrgreen: :mrgreen: :wink: ,eventualno pingvini :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink: :mrgreen: .
 
Fireblade2 said:
BorisZ said:
Imati ćeš šta pričati unucima (y)
Bude li se po ovakvom vrimenu voza smrznit će mu se jaja pa neće biti unuka :mrgreen: :mrgreen: :wink: ,eventualno pingvini :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink: :mrgreen: .

:LOL: :LOL: :LOL:
Unuk je unuk kakav god da bio. :mrgreen:
Čuo sam da i pingvini vole priče za laku noć.
 
Nike said:
Šta je bilo? Nisam se valjda ja jedini danas vozio?
Uglavnom krenem ja jučer u Zadar na koncert Hladnog piva. Prognoza je bila da će bit obilna kiša sa prestankom u nedjelju ujutro, još su spominjali i buru, ali nisam ni pomislio odustati od puta. Krenio sam oko 5 popodne, navukao kišno odijelo, i pići po največem pljusku na ćelestone gumama. Već je pao mrak, kao da je mrkla noć. Kroz Kaštela pravi potop. Pri svakom pretjecanje preko bijele crte motor je išao bokom. Idem kraćim putem preko Boraje. Ništa se ne vidi. Na novoasfaltiranim djelovima gdje nema bijele crte na sredini orjentiram se po autima iz suprotnog smjera. Kod Šibenika okrenulo na buru, preko šibenskog mosta pravi rock and roll. Motor baca lijevo - desno. Odjednom orkanska bura, na sve strane počupani prometni znakovi na cesti, jumbo plakati na sve strane, na nekim djelovima prestala kiša i cesta skoro suha, a par minuta dalje opet pljusak i bura. Jedva stigao do Zadra.
Jutros Zoka me zove da je u Splitu nered od nevremena, stari me zove da uopće ne krećem nazad, da ko šiša posao... Ništa, krećem nazad pa šta bude. Bura šiba, lagana kiša, čak i pahulje snjega odnekud vjetar donosi. Ništa ne vidim kroz vjetrobran. Smrzao se kao kreten. Navukao na sebe sve živo. Auta parkirana uz cestu. neće da krenu dok ne stane vjetar. Ja vozim 70-80, a kad me bura baci, zakočim, pa opet krenem. Uz cestu komadi stabala, porušeni putokazi, isčupani znakovi iz zemlje sa betonskim blokovima. negdje oko Biograda čempres nasred ceste. policija usmjerava kroz neke okolne blatnjave puteve. Blato dubine do diskova. Svako malo siđi s nazovi puta da propustim auta iz drugog pravca. Motor stalno ide bokom. Jedva ga kontroliram, malo stanem pa krenem, pa malo ide bokom i konačno se izvrnem u blato. 200 Kg jedva dižem s poda. Gledam, nema štete, guram ga dalje jer se ne može vozit (kao Labaš u kazahstanu). Dokopao se neke trave pa ga opet upalio i lagano malo po livadi, malo kroz grmlje i inercijom po blatu, bez gasa. Jedva se dokopao ceste. U Vodicama na pumpi me gledaju bljedo. Stao pola sata unutra da se ugrijem. Umjesto uz more odlučio da idem autoputem kroz damatinsku zagoru do Dugopolja jer je šira cesta, da mogu normalno vozit. Gore još jača bura. Pod punim gasom motor neće preko 120. Gomile leda uz rub ceste a lijevo i desno od mene vrhovi brda pod snjegom. Smrzao mi se desni palac, pa sam stao u nekom tunelu da ga malo ugrijem. Bura sve jača i jača, jedva stigao do naplatnih kućica. Do Splita se spuštao bez gasa jer me bura sad tukla u leđa. Dolazim u Split, porušeno sve živo. Kontejneri se samo voze po cestama. Zoki bura počupala satelitsku antenu i bacila stablo na auto... Stigao doma mrtav umoran oko 3 popodne.
Slike za pola sat


Stari stvarno si dobro lud.SVAKA ČAST :peace:
 
Fireblade2 said:
BorisZ said:
Imati ćeš šta pričati unucima (y)
Bude li se po ovakvom vrimenu voza smrznit će mu se jaja pa neće biti unuka :mrgreen: :mrgreen: :wink: ,eventualno pingvini :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink: :mrgreen: .

Pa šta!Da je i dabar,njegov je!!!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
BorisZ said:
Fireblade2 said:
BorisZ said:
Imati ćeš šta pričati unucima (y)
Bude li se po ovakvom vrimenu voza smrznit će mu se jaja pa neće biti unuka :mrgreen: :mrgreen: :wink: ,eventualno pingvini :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink: :mrgreen: .

:LOL: :LOL: :LOL:
Unuk je unuk kakav god da bio. :mrgreen:
Čuo sam da i pingvini vole priče za laku noć.

Hahaha
Hvala svima na podršci

Ima jedna pjesma od Hladnog piva:
"...
Đubre kao ja ne umire"

Danas sam uspio malo doć sebi od jučerašnjeg smrzavanja a motor mi izgleda kao da je pobjedio na Don't wash your bike competition-u :mrgreen:
 
mate said:
tomee said:
svaka čast a matu pusti on isto piše svaki put kad baciš fotke

Nađi bar jedan post u kojem sam ja tako nešto napisao. Osim toga, Nike govori hrvatski, ja isto... tako da nema potrebe za prevođenjem.

Nije Mate nego Al Simmons:

jolly the roger said:
ma to se nike uopče ne miče iz splita,negdje se zbunkerira na par dana da ga nitko ne vidi a fotke od nekud nabavlja ili prepravlja... pa nikom se skoro ne javlja na tim putovanjima - ne vjerujem mu ni 5%
:mrgreen: :mrgreen:
 
Mi cemo prijatelju morati mjenjati gume prije proljeca 8)
 
Dragi Nike i tebi živom treba spomenik dignuti. :yes:
Bio sam u Splitu ovaj vikend i bio sam sretan što nisam bio autom, a kamoli motorom. Moram li spomenuti da sam bio među blokiranima na Kapeli :?:
 
Kažu da je danas u Splitu bura derala 155 km na sat, dok je rekord bio 14.11.2004. sa 170 km na sat. Šteta se onda ne prisjetiti ovoga