Split ZG na 125cc

Dobar izbor skutera, mislim da ces uzivat u Nmaxu a i cesta je prelijepa nema ostrih krivina tako da je bar u tom smislu umor sveden na minimum,proslo ljeto sam prosao tom rutom i ima dosta jahanja ali isplati se, imas sta gledat sa strane. Nadam se da ces prespavat u zg I krenut u nedjelju nazad negdje poslje rucka taman da si blizu doma ako te mrak ulovi. Obuces dugi rukav svakako, rekli su sunce i 18° tako da je to taman. Uzivaj i bez zalijetanja
 
Bok, nisam mogao naći prikladniju temu (Npr. Chat nebi bila loša :))
No da pređem na stvar
Koliko sam lud ako želim rentat Nmax i otić do ZG gledat WRC? Imam samo A1.
Pozdrav

Znaš voziti bicikl. Očito imaš kondicije. Cesta nije zahtjevna, dovoljno je prometna da će uvijek netko naići i pomoći.

Što čekaš? (y) :)
 
  • Like
Reactions: hondimir
Ovo će ući u povijest izazovnih putovanja.
Sretan put i uživaj! ;)
 
Pa dobro sad 😁
Šta vi još predlažete? Normalno slojevito se obuć, ponit rezervu robe... Mater je rekla može, oca jos kuvan :)

Dobra je ta taktika mater odobri stari nece, nekako mi poznato 🤣 (y)
 
  • Haha
Reactions: hondimir
Što čekaš? (y) :)
Ćaćin blagoslov da mogu poslat mail agenciji za rentu;)
Ja sam trenutno previše uzbuđen i stvarno bih volia to odradit, a ovo za Nmaxa nek je udobniji ili jednako udoban ko ys/ybr i moja stražnjica zadovoljna :)
Ako se dogodi bit će i neki putopis makar nisam najkreativnija osoba ikad(y)
 
Netko tko je odradio Split-Medjugorje na biciklu nema pravo kukati o udobnosti sica na skuteru! 😛

Drzim palceve da stari da zeleno svjetlo!
 
  • Like
Reactions: hondimir and Nero
Ćaćin blagoslov da mogu poslat mail agenciji za rentu;)
Ja sam trenutno previše uzbuđen i stvarno bih volia to odradit, a ovo za Nmaxa nek je udobniji ili jednako udoban ko ys/ybr i moja stražnjica zadovoljna :)
Ako se dogodi bit će i neki putopis makar nisam najkreativnija osoba ikad(y)
Mislim da je to pogoden skuter, pa vozio sam nrg mc3 do paga i nazad pa sam prezivio, iako je sic najgori ravan i tvrd. Nmax je ipak mala foteljica, noge su blago spustene i to je to. Bit ce to dobar djir, taman vrijeme sluzi (y)
 
Šta ću nego rentat kad neman 125cc. Glupo mi pitat prijatelja za posudbu, mirnija mi duša ovako. Iman bubrežnjak, rukavice, jaketu kožnu, a doli bi svakako neke podhlače, inače se bavim brdskim biciklizmom tako da mi hladnoća nije strana.... Isa san sa biciklon do Međugorja iz Splita, to je bia pothvat ipo...
svakako se slojevito obuci, za jutro više slojeva, kako se dižu temp, skidaj po sloj...
preporučam stavi nešto oko vrata da ti ne ulazi vjetar ispod kacige i hladi vrat... noge su na skuteru kolikotoliko zaštićene od vjetra...
ja ti uvijek nosim paket onih crnih najlon vreća za smeće od 110 lit i rolu prozirne folije za zamatanje u domaćinstvu za slučaj iznenadne kiše (ako ne nosim pravi kišnjak sa sobom)... navučeš se i zamotaš kao mumija, ne jednom me spasilo od vožnje mokrih gaća :ROFLMAO:

sretno!
 
  • Like
Reactions: sharky969
svakako se slojevito obuci, za jutro više slojeva, kako se dižu temp, skidaj po sloj...
preporučam stavi nešto oko vrata da ti ne ulazi vjetar ispod kacige i hladi vrat... noge su na skuteru kolikotoliko zaštićene od vjetra...
ja ti uvijek nosim paket onih crnih najlon vreća za smeće od 110 lit i rolu prozirne folije za zamatanje u domaćinstvu za slučaj iznenadne kiše (ako ne nosim pravi kišnjak sa sobom)... navučeš se i zamotaš kao mumija, ne jednom me spasilo od vožnje mokrih gaća :ROFLMAO:

sretno!

jebate pa nije momak stari prc ka i vi. samo sta nije pa savjet za karpalni sindrom, prostatu i erektilnu disfunkciju.. :mrgreen:
 
A evo reka je ka da me nebi pustia radi pravaca kod Udbine, da se tamo vozi 140 i da ima umornih vozača, i samo radi tih dionica ne...
 
A evo reka je ka da me nebi pustia radi pravaca kod Udbine, da se tamo vozi 140 i da ima umornih vozača, i samo radi tih dionica ne...

U principu se slazem sa starim. Onaj tamo dio je stvarno zajeban za neki skuter.

No, ako ti se svadja sa starim :) 😈👼onda mu spomeni da nije problem i da te pravce kod Udbine mozes lako izbjeci dionicom preko Donjeg Lapca.
I tu je asfalt skroz OK (puno puta sam prolazio) a prometa gotovo i da nema.
 
Ponesi ovo za svaki slučaj :mrgreen:
 

Attachments

  • hem.jpg
    hem.jpg
    7.9 KB · Views: 0