Split

Ma tri trake su tu. Bez prometa u tu uru. Cesta super osvjetljena, plus koliko mogu vidit ima bar 300 m od semafora i sve ravno. Jednostavno nevjerovatno sta se desilo. Pijanstvo i droga, ili mu pozlilo( infarkt), tri trake i nije bas mali kamion
 
Nije baš ni kasni sat, da nema prometa. Neka je vozio iza autobusa ili kamiona i prestrojio se u lijevu traku, nije ga mogao vidjeti.
Po auspuhu je T-Max, mogući modeli 2008-2016.
 
Nije baš ni kasni sat, da nema prometa. Neka je vozio iza autobusa ili kamiona i prestrojio se u lijevu traku, nije ga mogao vidjeti.
Po auspuhu je T-Max, mogući modeli 2008-2016.
Autobus ne vozi tom trakom, vozi skroz desno, ovo je liva traka. Al kako bilo, uzas.
 
A i da je u naponu snage.
Nije život matematika, svašta se desi, zamisliš se na sekundu-dvi, naiđeš na neki neprimjetan tuki na cesti, itd,itb.
RIP u svakom slučaju.
 
Upravo to, u teoriji svi znamo što su idealni uvjeti ali praksa je nešto drugo i često ne možeš vjerovati kakve se situacije dogode iz ničega.
 
  • Like
Reactions: b0du1
Mene bi jednako iznenadija, mrak i vozilo koje stoji u livoj traci. Di je dozvoljeno 70.
Ako nisu svitlile rotacije i nema oznaka....teško za skužit po mraku.

Užas.

Nekad se uhvatim kako razmišljam o nekoj stotoj stvari i vozim...i skužim koliko lako možeš najebat ako nisi 100% fokusiran.
 
jebote šta smo licemjerni, smetaju nam komentatori s imbexa i 24časa, a prvi smo dok treba nekoga osuditi bez ijedne činjenice..
 
jebote šta smo licemjerni, smetaju nam komentatori s imbexa i 24časa, a prvi smo dok treba nekoga osuditi bez ijedne činjenice..

Ne znam na koga misliš, al ne osuđujem nikog. Samo govorim da je velika šansa da bi se i ja u to zabija u ovim uvjetima.

Na cesti sa tri trake po smjeru, odijeljenom ogradom visokom 2 metra, ne očekuješ zaustavljeno vozilo u lijevoj traci. I sad, tko prav, a tko kriv, lako najebeš i više te nema.
 
  • Like
Reactions: singlica and LALA3
Nazlost covik je partija . Ovi kamioncin je svaku vecer tu, zalije to zelenilo. Skroz cudna situacija. Valjda ce u toku dana izac koja info. Znan da se kamioncin dobro vidi i da ima neka svitla, znan tu proc pa ga vidin. Jebiga sad. Previse je ljudi partilo u zadnje vrime. Bas previse. Ja po gradu vozin 60 i gledan na sve strane i mislin za sve ostale. Al ako se zamislis, aj ca. Prije bi starta na zuto vec, sad mi sviraju izad ako san prvi u redu( motorom uvik) i gledam oce ko kroz crveno proc. A ima ih ohoho sta produ.
 
  • Like
Reactions: Luke
puno sam puta naletija na taj kamioncin, i zato sam uvjeren da nije po propisima osvjetljen, niti postoje nekakva upozorenja na njegovu prisutnost na cesti..u nas jos ima ljudi koji svoju dicu voze ne vezanu u autima,jer je to bilo normalno 80-ih..ne kazem da covik nije prebrzo vozio, al ovi jebivjetri po gradskim firmama bi tribali odgovarat i snosit posljedice za svoje postupke..a kladio bi se u ruku, da ista rade po propisima..
 
  • Like
Reactions: josko
jebeni divljaci u komunalnim vozilima, sigurno je bio i na nekim drogama u te sitne sate s obzirom da je ispljita..
 
to je ono naše "amo na brzinu, đava će bit"...
na toj cesti kad se ovo radi u tu uru treba 300m dalje stavit radovi na cesti, znak upozorenja, suženje trake i neko ograničenje...ta cesta ima ograničenje 80, vozi se i dosta brže...
vozilo ako je i imalo rotaciju utopi se rasvjetom koja je isto naračasta, nije ga lako uočiti ako nisi 100% koncentriran.
ako nije imalo rotaciju, onda teško uočljivo...

Počivaj u miru...
 
  • Like
Reactions: Volcabar
šta je i kako je bilo bilo je... slažen s sa iznesenin gore mišljenjem da bi svi koji nešto rade na cesti po noći trebali svitlit ka las vegas...jedna rotirka na kamioncinu je ništa, tamo na kilometar imaš pogled...???
 
Last edited:
Od poznanika otac, cisterna navodno slabo ili nikako osvijetljena, čovik u godinama i vid koji ide uz to. Tragedija 😔
 
  • Like
Reactions: Hoger