spojene 4 teme-gilera dna

b.r.t

New member
pitanje jel zna ko kolko dodu prednje vilice i di se mogu nabavit,i jel paše od čega sa koje gillere (runner ili slično)


 
nemozes stavit vilice od "obicnog" skutera,dna ima duze vilice/stapove...
 
a jel bi se dale poravnat...... :misli: i kočlko bi to došl0o motor nije bila frontalka i nisu jako spigane vilice....
 
ok hvala na odgovoru još jedno jel pašu ručke kočnica sa gillere runner....ili tako neš (popucale su)
 
b.r.t said:
tnx hvalal na odgovorima imam u ponudi dna 50 spigana prednja vilica ,ručkice popucale i bez zadnjeg svjetla i akomulatora 2000 kn 2001 god da uzmem ili ne kolko je takav cijeli....
ako je masina ok onda se isplati uzeti za 2000kn,jos ulozis cca 1500kn za ravnanje vilica,ruckice,stop i aku...cijena dobrog je oko 1000e...
 
imam pitanje dali su mašine od runnera 50 i dna 50 iste ili različite i jel ima koj motor mašinu ko dna..... (y)
 
b.r.t said:
imam pitanje dali su mašine od runnera 50 i dna 50 iste ili različite i jel ima koj motor mašinu ko dna..... (y)
da,piaggio masina,runner,nrg....
 
b.r.t said:
hvala na odgovorima kupujem može lock častim dečke koji su pomogli pivom  (y)
nema na cemu,samo pitaj sta treba,tu smo da pomognemo :wink: evo na tvoj zahtjev zakljucavam temu :wink:

LOCK
 
kupio dna i ispod sica imam kable za akomulator i još dva đeka(skarta)nisu nigdje prikopčani i tu nekaj fali kaj bi to moglo falit motor neče anlasat bez tog....
 
Osigurac  :misli:
 
Pa da trebao bi biti kraj baterije osigurac koji je smjesten u kutiji
 
evo mozda ti ovo pomogne oko buducih radova  :wink: http://www.easyparts.nl/choosedrawings/4/17/-/0-968-1-m415-m363-s17/Genuine_Parts_Gilera_DNA_50.html
 
hvala puno na linku  (y) vjerujem da če mi trebat evo slike osigurač ima ali kaj ovdje ide na drugi đek  :misli: