SPOOL

siniša iz noveme je rekao da je prestao radit sa spoolom zato kaj sad oni delaju za hondu , pa je odustao od suradnje. mislim da sada nitko nije zastupnig , možd će ruting jednog dana biti po inerciji stvari , tko bi ga znao
 
Giga said:
Pa kaj se spool više nigdje ne može nabaviti?

Sl. Brod, AC GTi, vl. Dubravko Novaković, ima još kod njega, racing dvodijelno kožno je čini mi se ispod 4 soma kn, a daje on još popuste za gotovinu  (y)
 
Ima ga pun internet, ebay. Pogledaj malo francuske stranice.Ja sam tako uzeo jaknu spool sepang (moram reći da sam super zadovoljan) za 200 €.
 
markookram said:
iz koje kolekcije ?  2006. ? :mrgreen:

Ja osobno imam dvodijelnog spoola starog dvije god i jednodijelnog starog 1 god iz koje je kolekcije, godine ili nečeg dr. živo mi se je.e, kupio sam ga jer je bio nov jedva 500 e i nemoš vjerovat al jednako skuplja mušice i ostalu gamad kao i nov dainese od 1o soma kuna kojeg sam imao prije njih :wink:
 
Ghostrider-SB said:
Ja osobno imam dvodijelnog spoola starog dvije god i jednodijelnog starog 1 god iz koje je kolekcije, godine ili nečeg dr. živo mi se je.e, kupio sam ga jer je bio nov jedva 500 e i nemoš vjerovat al jednako skuplja mušice i ostalu gamad kao i nov dainese od 1o soma kuna kojeg sam imao prije njih :wink:
ja jednodjelnog spoola i jednu koznu jaketu da je kolekcija iz 99 hebe me se
 
Ghostrider-SB said:
Ja osobno imam dvodijelnog spoola starog dvije god i jednodijelnog starog 1 god iz koje je kolekcije, godine ili nečeg dr. živo mi se je.e, kupio sam ga jer je bio nov jedva 500 e i nemoš vjerovat al jednako skuplja mušice i ostalu gamad kao i nov dainese od 1o soma kuna kojeg sam imao prije njih :wink:
niš mi netrebas pricat
pa imam ga i ja
testiran , prolazi  :mrgreen:
 
markookram said:
niš mi netrebas pricat
pa imam ga i ja
testiran , prolazi  :mrgreen:

:mrgreen: (y) sa dvodijelnim sam prošle godine imao let sa lomovima opran u vešmašini nemam pojma koliko puta a nema niti ogebotinu, dok mi se dainese za 2 godine korištenja oljuštio toliko da sam ga prodao pod brušenu kožu  :mrgreen: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Spamer said:
sta ti je?? ako joke prodaje odjela kao yamahe vec je rasprodao kolekciju 2011, znaci ostaje samo 2012... :jesus:
ako nije dosad ...  :?
mozda to cuva za moljce  :misli: :mrgreen:
 
E a kak se izračuna carina i to, u biti znam rekli su mi cijena+carina+porez,al sad šta ja znam u koju kategoriju spada moto oprema!?! Tam na stranici od carine pišu koje kakve legure, gluposti šta ja znam šta je šta?
 
mica_maca said:
E a kak se izračuna carina i to, u biti znam rekli su mi cijena+carina+porez,al sad šta ja znam u koju kategoriju spada moto oprema!?! Tam na stranici od carine pišu koje kakve legure, gluposti šta ja znam šta je šta?

najbolja ti je računica da odeš na neki inozemni sajam organizirano s BUS-em, kupiš opremu i prođeš granicu na sreću 8)