SPOOL

tutankamon said:
najbolja ti je računica da odeš na neki inozemni sajam organizirano s BUS-em, kupiš opremu i prođeš granicu na sreću 8)
Neki prolaze i bez sreće,moraš raditi u pravoj firmi. :LOL:
 
merlin68 said:
Neki prolaze i bez sreće,moraš raditi u pravoj firmi. :LOL:

i na kraju dođemo na onu priču "pozdrav kolega" lijep primjer dajete ostalom puku, i btw vi ste neki čuvari reda i zakona? SRAMOTA :palacdolje:
 
tutankamon said:
i na kraju dođemo na onu priču "pozdrav kolega" lijep primjer dajete ostalom puku, i btw vi ste neki čuvari reda i zakona? SRAMOTA :palacdolje:
Ha ha znao sam sam ču te piknuti,lijepa riječ otvara sva vrata,ja ti prolazim na frizuru, :mrgreen:
 
a daj mi recite kako ide npr. sa kupnjom opreme u sloveniji?
kupim tamo odijelo i na povratku kuci, sto se desi na granici?
 
CeLeRitAs said:
a daj mi recite kako ide npr. sa kupnjom opreme u sloveniji?
kupim tamo odijelo i na povratku kuci, sto se desi na granici?
Isto ko i da ideš iz Austrije,platiš carinu i prođeš osim ako nemaš lijepu frizuru pa prođeš na mukte. :LOL:
 
merlin68 said:
Isto ko i da ideš iz Austrije,platiš carinu i prođeš osim ako nemaš lijepu frizuru pa prođeš na mukte. :LOL:
carina izlazi oko 10ak posto na vrijednost kupljene robe???
a sto je sa pdvom?
i jel postoji solucija da me nece pustit prek grane sa njihovom robom?
 
CeLeRitAs said:
carina izlazi oko 10ak posto na vrijednost kupljene robe???
a sto je sa pdvom?
i jel postoji solucija da me nece pustit prek grane sa njihovom robom?
Najbolje da pitaš Tutankamona,on ti plača sve dađbine pa najbolje zna, :mrgreen: :LOL:ja još nisam platio jer imam plave okice i lijepu frizuru pa prođem kod carinice.
 
merlin68 said:
Najbolje da pitaš Tutankamona,on ti plača sve dađbine pa najbolje zna, :mrgreen: :LOL:ja još nisam platio jer imam plave okice i lijepu frizuru pa prođem kod carinice.
ok..
znaci rijesim lece i stavim gel.. prolazim..
:LOL:
 
Koliko kemijanja oko cijene spoola jedne od najjeftinije opreme, čak i u HR, ko da je 20 soma eura kolko je carina pa kolko ovo pa ono, dobro još da netko ne zatraži braniteljsku povlasticu za uvoz spool jakne, wtf šta tek da se kupuje nešto žešće markirano, odi u shop i kupi je.enu jaknu, odjelo, potkapu, gaće, čarape ili što već tražiš  :? :? :? :?
 
mica_maca said:
nije opće zbog spoola,od njega sam tražila samo rukavice, nego je zbog dainesa

ako si blizu istarske ili primorsko goranske županije, onda ti je to najmanji problem :wink:
 
Evo ja kupio za 399 eura kombinezon Spool,nemam sta reci super dobar,ima 2x vise protektora nego Apinestars SP1,i ne smetaju mi nikako

 
A rs250 said:
Evo ja kupio za 399 eura kombinezon Spool,nemam sta reci super dobar,ima 2x vise protektora nego Apinestars SP1,i ne smetaju mi nikako
cini mi se da ti je malo puno preveliko?
 
Ali cim sjednem na motor zategne mi,probao sam manje on je dok stojim ali kad se ganem steze me na ljedjima!
 
A rs250 said:
Evo ja kupio za 399 eura kombinezon Spool,nemam sta reci super dobar,ima 2x vise protektora nego Apinestars SP1,i ne smetaju mi nikako

kako mislis 2x vise protektora  :misli: di se nalaze?
 
Ghostrider-SB said:
Ja osobno imam dvodijelnog spoola starog dvije god i jednodijelnog starog 1 god iz koje je kolekcije, godine ili nečeg dr. živo mi se je.e, kupio sam ga jer je bio nov jedva 500 e i nemoš vjerovat al jednako skuplja mušice i ostalu gamad kao i nov dainese od 1o soma kuna kojeg sam imao prije njih :wink:
Hahaha, ova ti je dobra. Spool je skroz solidan proizvod kod kojega jako dobro stima proporcija danog i dobivenog.
 
iluvatar said:
kako mislis 2x vise protektora  :misli: di se nalaze?
Ima duple na ramenima ima s vana ojacanja i unutra protektore,ima s boka 2 velika protektora koji stite kuk... i s boka nogu stiti!