SPOOL

Kada bi vam ja rekao koliko je meni zao sto je doslo do takve odluke u Francuskoj.Ali opet nitko ne iskljucuje a tako sam dobio i najave iz HJC da se ponovo brend Spool aktivira ali po meni osobno glup im je bio potez da se tako nesto ugasi pa nakon nekog vremena ponovo aktivira.

ali opet vrijeme ce pokazat.

s.

 
bravo said:
Kada bi vam ja rekao koliko je meni zao sto je doslo do takve odluke u Francuskoj.Ali opet nitko ne iskljucuje a tako sam dobio i najave iz HJC da se ponovo brend Spool aktivira ali po meni osobno glup im je bio potez da se tako nesto ugasi pa nakon nekog vremena ponovo aktivira.

ali opet vrijeme ce pokazat.

s.


Samo da ta ponovna "aktivacija" (ako uopće dođe do nje), ne donese nove vlasnike koji će
proizvoditi proizvode koji nebi bili u rangu starog spool-a.

To bi po meni mogao biti jedan od mogućih scenarija.

Zatvaranje brenda, kojeg kupuje kakav kosooki vlasnik ( u biti kupuje ime), kako bi mogao
pod krinkom imena prodavati proizvod upitne kvalitete.
 
Sumnjam jer Spool je u vlasnistvu HJC korporacije a oni su Korejci i proizvodnja im je u Koreji kao i HJC tako da nema bojazni po meni za to.
Oni inace imaju visoki standard,inace tvornica kaciga i opreme im je u blizini Hyundai i Samsung-a.

Sada su otvorili jos 3 nove tvornice. R&D je u Seulu a tvornice za proizvodnju kaciga po Koreji.
Svi top modeli FG-15,HQ-1,R-PHA,FS-10 i FS-11 i IS-16 su proizvedeni u Koreji tako da spadaju u sam vrh kvalitete.

s.
 
Ako je tako onda nema sumnje da i ako se vrate ne bude loše kvalitete.

Imam koreanca na 4 kotača,6 godina i nemam nikakvih zamjerki.
 
mica_maca said:
Gledala sam kacigu, kod nas je 2500 i neš sitno kn još,a u slo je 1700, pa sam ja misla da li bi me se to isplatilo,a frend će mi ju povest,špediter,znači nema nikakve poštarine,pa ono htjela sam vidjet kolko bi to ispalo da ju ne mora sakrivat! 
Znači 1700+10%+23%, ček 23% onda na vrijednost 1700+10% ili samo na 1700? ak je sam na 1700, onda je to oko 2261kn. ak je tak ;)
vickodu said:
Prije PDV treba dodat i spediterske troskove  :wink:
a prije tog što pišeš treba pročitat post jeld
 
mica_maca said:
a prije tog što pišeš treba pročitat post jeld

Ako je uvozis da je ne moras skrivat onda dodas i spediterske troskove bez obzira sto ti je frend  :jesus: